10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Aerosoft Airbus A-320 NEO / THY Çalışmam

THY Reel filoda ki uçakları;kullanmakta olduğum FS-X Gold Edition'a uyarlamayı kendime görev edindiğim günden bu yana eksiklerimi süreç içerisinde tamamlamak adına fırsat buldukça boyama/iyileştirme ve güncelleştirme çalışmalarına hız kesmeden devam ederken,bir de farkettim ki reel'de olan,lakin Simulator'üm de bulunmayan A320 Sharklets (NEO) 'u da filoma katmış bulunmaktayım...Nette çok araştırmama rağmen malesef bu uçağı kimsenin yapmadığını farkettim...beğeninize sunuyorum arkadaşlar...

Cümletten Emniyetli Uçuşlar Dilerim...Ne demiştik HERŞEY T.H.Y İÇİN

Konu Serhan OZTURK tarafından (07-12-2015 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir.

Sanal Filomdan da bir örnek olsun istedim;

Konu Serhan OZTURK tarafından (15-12-2015 Saat 13:23 ) değiştirilmiştir.

Senior Member thy163 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    Hocam elinize sağlık ama JPY winglets model mi? Ayrıca nereden indirebiliriz çalışmalarınızı? Teşekkürler

Nevzat hocam beğeniniz ve ilginiz için öncelikle teşekkürler...
    Şöyle izah etmek isterim (bildiğim kadarıyla) reel olan bu resimde de gördüğünüz üzere THY eski boyamalı olan TC-JPY kuyruk tescil no'lu A320 tipi uçak,sonradan yeni boyamaya çevirildiği gibi;Ha keza yine Turkish Technic personelince bu uçaklara (hangarlarda) sonradan da Sharklets takılabiliyor...
    Bildiğiniz gibi Winglets Boeing'in yeni nesil 737'ler için uyarladığı bir çalışmadır,Airbus ise Sharklets olarak adlandırıyor (fonksiyonları aynı)

İndirmek için yine bu güzel forumumuzu takipte olmanız yeterli ki;Daha önce de benzer çalışmalarımı bu forum üzerinden devamlı olarak paylaşımlara sundum / test uçuşları sonrasında.

Bunlar da Modelimden 2 kare olsun istedim

A320 Neo / Sharklets

Junior Member Mehmet Azak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    EDDStuttgart-Germany
    Serhan Bey Merhabalar

A320 NEO Calismaniz Harika görünüyor
    Emek verdiniz Tesekkür ederim
    Mümkünse A320 NEO calismanizi benim FSX-THY Filoma katilmasini arzu ediyorum

iyi ucuslar

Merhabalar Mehmet Bey

Öncelikle ilgi ve beğeniniz için teşekkürlerimi sunuyorum...
    Malum kaplama/texture için aşağıdaki link'e tıklamanız yeterli olacaktır...Emniyetli uçuşlar diliyorum...

NOT:Dosyayı indirirken ortadaki kocaman Yeşil butona değil en altta 5 saniye sonra gelen,minik (Mavi) indir'e basınız...ortadaki tuzak !

İNDİRME LİNKİ:

http://dosya.co/r0y9wgjag0gi/A320_NEO-THY.rar.html

Junior Member Mehmet Azak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    EDDStuttgart-Germany
    Serhan Bey Cok tesekkür ederim.
    Eserinizi az önce indirdim.
    Yeni calismalarinizi heyecanla bekliyoruz

Sizede Emniyetli ve Mutlu ucuslar diliyorum.....

Tekrar çok teşekkürler mehmet bey,nacizane bir kaç ufak dokunuş ile model & boyama üzerinde ilaveler söz konusu oldu...sonucu bende beğendim ne yalan söyleyim
    görüşmek dileğiyle...