Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası
    Senior Member tk1550 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Beğenmenize çok sevindim

Burak kaptanım; eğer bir gün bizim filoya da 737 gelirse seve seve. Keza bende farklı kokpit olsun istiyorum. Yada sana misafir olacağız

Adnan abi senin bültenleri özledik, acil yeni sayı gerek

Hakan abi söyleyecek söz bırakmadım Bir sonrakinde daha da üzerine geleceğimden şüphen olmasın. Haşmet dede ile Boğaç abi de görünmüyor ortalarda..Meydan bana kalmış işte. Haluk'ta bana katıldığına göre doğruluk payı var

777 manyakları Kerem başkanım ve Sadık için ayrı bir seri yapacağım fırsat olduğunda içleri soğusun Ayrıca Biber admin sen bizim herşeyimizsin

Sevgiler

Senior Member hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Buralardayız. Eline sağlık çok beğendim fotoları. Müdahale etmeden düzeltmişsin

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Volkanım resimler için birşey yazmadıysam sanmaki beğenmedim, hepsine ağzımın suyu akarak baktım, birde oturup üşenmeyip hepsini pinledim artık sayfanın trafiği ne olur orasını bilmem. Yalnız fotoğraf kesmez artık onu söyleyeyim, görev uçuşlarından video bekleriz
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ... Yalnız fotoğraf kesmez artık onu söyleyeyim, görev uçuşlarından video bekleriz
    +1
    Intel i7 4790K @4.4 GHZ - Nvdia GTX 1070 8GB 256Bit - 1600MHz 32GB Ram

5 ve 19 harika Kıvanç , eline sağlık.

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Hocam yapma etme... bu da can.

Aslında ilk yazdığın gördüm ben bu başlığı da sataşmayı da ama koca Hakan Güven diyecek (sokuşturacak) bir şey bulmadığına göre bana düşmez laf etmek diye susup oturmayı seçtim bir kenarda. O günden bu yana düşünüp duruyorum ne söyleyeyim diye ama hala bulamadım.

Merak ediyorsan söyleyeyim; ben Pitts'e merak salmış durumdayım. Scarlet the Cloud Dancer ve Elba Havacılık Enstitüsü bir "demo team" kurdular ve beni de resmi fotoğrafçılarından biri olmama için davet ettiler. Hatta inanmazsın, bana da bir tulum ayarlayın dedim, hallederiz dediler. Heyecanla baharın gelmesini bekliyorum.

Sevgili Volkan, yaşlı başlı birileriyle birlikte de olsa da beni unutmadığın için çok teşekkürler. Fotoğraflarına bayıldım, hepsi çok güzeller. Eline sağlık, dostum (aman dikkat, federaller her yerdeler).

güzel resimler. teşekkürler.