4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Member alicamat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.

3. Yaş Günümüzü Kutluyoruz (Flypgsva)

Değerli Arkadaşlarım,

Sizleri, Pegasus Hava Yolları Eğitim Bölümü Aeropark binasında yapılacak olan Pegasus Sanal Hava Yolları (FlypgsVA) 3. yıldönümü kutlamasına davet etmekten onur duyuyoruz.

Davet 6 Aralık 2015, Pazar günü saat sabah 09:30 ‘da başlayıp, öğleden sonra saat 15:00 ‘e kadar sürecektir. Öğle yemeği ve içecekler ikram edilecek, hatıra hediyeleri verilecektir.

Pegasus Hava Yolları Eğitim Direktörü Kaptan Cahit Taşbaş ile Pegasus Sanal Hava Yolları ekibi de aramıza katılacaklar ve değerli yöneticilerimizle havacılık konularını konuşmak için güzel bir fırsat olacaktır.

Davet esnasında Pegasus Hava Yolları Level-D Boeing 737-800 simulatörünü gezme ve kısa bir uçuş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Simulatör ziyareti davete gelme sırasıyla yapılacak olup, bize ayrılan simulatör zamanı ile kısıtlıdır.

Pegasus Havayolları’nın desteği ile gerçekleştilecek bu davete katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin events@flypgsva.org adresine isim, soyisim (ve varsa FlypgsVA Pilot ID numaralarını) içeren bir eposta göndermeleri gereklidir.

Adres : Aeropark, Yenişehir Mahallesi, Osmanlı Bulvarı, No:11A, 34912, Kurtköy, Pendik İstanbul

Harita : https://harita.yandex.com.tr/-/CVwVa-o5

Davetimizde sizleri de aramızda görmekten ve yüz yüze tanışmaktan büyük memnuniyet duyacağız.

Flypgsva Yönetimi Adına

Ali Camat
    Ekli Resimler Ekli Resimler  

Senior Member tazmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Bir yıl ne kadar da çabuk geçmiş. Bir aksilik olmazsa o gün oradayım Ali hocam.

KEREM ETGÜ

ISTANBUL

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun!

Bursa dan ulaşımımı hesaplamaya çalıştım.. baya sıkıntılı olacaktır benim için, gelmek çok isterdim kısmet değilmiş kaptanım hayırlı olsun

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Sevgili Ali,

Yeni yaşınızı kutlar, nice yaşlar dilerim.Emeği olan herkese teşekkürler.
    Keşke bir zaman bulsam da gelsem,o tarihlerde Yurtdışında olacağim.

sevgilerimle
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul