Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası
    Eeee ne yaparsiniz Fatih Hocam, 72 yasinda bu hobi ile ugrasirsaniz insanin beyninde geriye ne kadar neron kalmis ise isyan ediyor. dolayisi ile sorunlar cikabiliyor.son dokundurmaniz hic hos olmadi, baska hangi konuda gorusmek isterdiniz? Bayraminizi kutlar, esenlikller,dilerim...

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Dokundurma mi ? Oyle bir niyetim yoktu, bu sorunu astiniz diye oyle yazdim ...

Herhangi bir art niyet icinde degildim yazarken, oyle yorumladi iseniz yapabilecegim birsey yok.

Keyifli ucuslar.
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member
    Yer
    Kütahya, Turkey.
    Alıntı Ünal Narçın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eeee ne yaparsiniz Fatih Hocam, 72 yasinda bu hobi ile ugrasirsaniz insanin beyninde geriye ne kadar neron kalmis ise isyan ediyor. dolayisi ile sorunlar cikabiliyor.son dokundurmaniz hic hos olmadi, baska hangi konuda gorusmek isterdiniz? Bayraminizi kutlar, esenlikller,dilerim...
    Biz Fatih hocamızı yıllardır tanıyoruz, seviyeli bir insandır. Biiz onu her haliyle , çok sever ve sayarız. Bu camiaya çok yardımcı olmuş bir üstada böyle bir hitap hiç yakışmadı. Bu kadar alınganlığa gerek yoktu ? Sıkıntınızı özel mesajdan da yazabilirdiniz.
    Süleyman CiRiT
    Kütahya-1955

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Dönüp dönüp okuyorum "Fatih'in yazdığında birşey mi var, ben mi anlayamıyorum acaba?" diye, yanlış anlaşılacak birşey bulamıyorum. Bilakis, Ünal bey'in çabasını takdir etmiş kendisi çözümünü buldu diye. Ünal bey'in herhalde kafası meşgul bir anına denk geldi, yanlış anladı yazılanı.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Yer
    Istanbul, TR
    Hani eskiden gülücük falan kullanmazdım da arkadaşlar tersliyorum kızıyorum zanneder alınırlardı , hatta bazen sırf bu yüzden tartışmalar çıkardı sebepsiz yere küsenler olurdu Yazıda duygu olmadığından bu durumun üstesinden gelebilmek için o dönemden sonra sıklıkla "smiley" denen meretleri kullanmaya başladım, buna rağmen yanlış anlaşılıyor ise yapabileceğimiz bir şey yok.

Kızmıyor muyum ? Tabii ki yeri geldiğinde okuduklarım beni kızdırıyor ... Bilerek ve isteyerek ters cevap verdiğim hiç mi olmuyor ? Oluyor tabii ki ancak bunlar gerçekten çok nadiren karşılaştığımız (yalan, iftira, ukalalık, terbiyesizlik vb.) durumlarda verdiğim cevaplardır ve bu şekilde yazdığımda emin olun anlarsınız rahatlıkla

Velhasıl, dilerseniz konuyu uzatmayalım ve bir şekilde Ünal bey'i de kırmayalım.

Sevgiler, keyifli uçuşlar.

[ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Fatih Bey,Merhabalar. Son zamanlarda FSUIPC ile bogusmam, zaman zaman istedigim sonucu alamamam, psikolojik durumumu etkilemis olmali ki anlamsiz bir alinganliga sebeb olmus dolayisi ilede size haksiz bir sitemde bulunmusum, yas unsurumuda goz onunde tutup umarim beni mazur gorurusunuz. Son mesajiniz da sizin gibi zarif bir beyefendiye yakisir nitelikte idi. Size ve sahsinizda sitedeki Tum kaptan arkadaslarin Kurban Bayramini kutlar, iyi ucuslar ve Esenlikler dilerim....

Yer
    Istanbul, TR
    Şimdiden mutlu bayramlar, keyifli ve emniyetli uçuşlar ...

Sevgiler