Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Murat Bey, Elinize emeginize saglik ben p3d ye kurdum fakat bende Hz. Musa`nin Kizildenizi yarmasina benzer bir goruntu olustu. ORBX den kaynakli olabilirmi? tesekkurler.

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Ünal hocam Van gölü canavarının işidir.
    Bana scenery.cfg dosyasını (..:\ProgramData\Lockheed Martin\Prepar3D klasorunden) email ile yollayın lutfen, inceleyeyim.
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Senior Member Ferdi Vefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Eline sağlık çok teşekkürler 😀
    Win10 Pro 64 Bit/i5-9400 16 GB/nVidia GTX 1660 Ti
    P3D v.4.5/FSLabs A3xx//Orbx/ASN/vPilot/

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Muratcığım

Eline,emeğine sağlık,sağol.
    Doğrudur hakikaten Orayı görmek ve yaşamak lazım, Van Gölü'nde bir tur lazım,Kefaller lazım...
    (Haşmetciğim,inan bana sadece görme eylemi değil başka eylemlere de sıra gelecek��)
    Iniş ve Kalkış çok keyifli zaten etrafa bakınca bu görülüyor,inanılmaz bir toprak, dilerim herkes gider,görür ve yaşar.

sevgilerimle
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul

Murat hocam ,
    Aynı sorun bende de var Ünal beyin bahsettiği, FSX kullanıyorum size gün içerisinde mail atarim.

Çok teşekkür ederim.
    Saygılar & Sevgiler

Senior Member erkal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Murat abi bomba gibi döndün , güzel scenery emeğine sağlık şahane gözüküyor.

Senior Member
    Yer
    BURSA, Turkey.
    Murat Ağabey, verdiğin emekler için teşekkürler, sanatını yine konuşturmuşsun, tebrikler.
    Mutlu ÇETiNKAYA
    BURSA

Murat Bey, ilginiz icin tesekkurler.Van golu canavari tahmin ettigim gibi ORBX cikti. ORBX kaldirip, LTCI yi kurduktan sonra ORBX tekrar kurup airport elevationlari kalibre edince olay duzeldi. Ben bu tur yaklasmalari ve inisleri Maderia ve Sion airportlarda zevkli sanirdim gordumki LTCI de cok zevkli imis bir kere daha elinize saglik aslinda size, sizin o titiz tarzinizla bir de LTAI yakisir kanaatindeyim ne dersiniz.

Senior Member erguno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ulyanovsk, Russia.
    Murat Beyin yaptığı LTAI var zaten.
    ERGUN ÖZER
    Istanbul - 1963

Ergun Bey, Bilgilendirdiginiz icin cok tesekkurler. uyariniz uzerine LTAI yi kurdum fakat P3D ye uyum saglamadi. FS nin gelecegi varsayilan P3D ye guncellenmesi gerekir diye dusunuyorum. Esen kaliniz.