Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
60 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Alıntı Airone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FSX versiyonunu son chart bilgilerine göre güncelliyorum, bu gün daha kullanışlı bir download sitesine yükleyeceğim.

Bu arada FS9 versiyonu konusunda; ADE ve 3d modellerin FSX->FS9 dönüşümü mümkün (elbette bazı desteklenmeyen özelliklerini kaybederek) ancak yeryüzü şekileri konusunda SbuilderX için dönüşüm metodu yok veya baştan yapmak daha pratik. Planımda olmadığı halde FS9 camiası için pistin sade bir FS9 versiyonunu da yapıyorum .
    Bizleri kırmadığınız için çok teşekkür ederim hocam.Sağolun varolun.Sabırsızlıkla bekliyorum.
    Airbus

Hocam tekrar çok çok teşekkürler..
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Sizleri unutmadım
    Hafta sonu bilgisayar sorunu yaşadığım için planladıklarımı yapamadım.
    Bu arada her ne kadar basit hızlı bir deneme çalışması için yola çıkmış olsam da default terminal binası hiç içime sinmedi, bari bir terminal modellemesi yapayım dedim. Yeni sürümde terminal binası da olacak.

Abi harikasın ya...ellerine emeğine sağlık...ne denli sıkıntılı bir uğraş olduğunu çok iyi biliyorum...fsx için LTBD aydın çıldır meydanına günlerce kafa yormuştum...senin bu denli çalışmanın yanında,o hiç kalır açıkçası
    Merakla beklemedeyim...
    İyi çalışmalar diliyorum

Senior Member
    Yer
    Giresun, Turkey.
    Harika bir haber. Emeğinize sağlık.
    Selçuk TORAMANOĞLU
    Giresun/1958

Member
    Yer
    Duşanbe, Tacikistan
    Sunay Bey, Bir Ordu'lu olarak çok teşekkür ediyorum. Ancak indirmek için siteye girdikten sonra "captcha" bölümünde hiçbir şey gözükmüyor sonra da "expired" uyarısı geliyor. Bir başka siteye yüklemeniz mümkün mü acaba
    Tekrar teşekkürler
    Rifat Köksal

Senior Member Airone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Güncellenmiş hali için yeni likleri ilk mesaja ekledim. (Link )

Bu arada P3D v2.5'te de test ettim, FSX ile aynı şekilde çalışıyor görünüyor :

Sadece havaalanının arkasındaki tepelerde bulunan bir viyadükü silmeyi başaramadım bir türlü, orada görüntü kirliliği yapıyor maalesef.

Navaid olarak şu an için sadece NDB/DME var, ileride değişirse güncelleriz.

Şimdi sırada FS2004 var
    Konu Airone tarafından (28-05-2015 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: Scenery ve link güncellemesi

bir kez daha eline sağlık Sunay Abi...Hemen indirdim ve kurdum/denedim (FS-X)'de;Mükemmel...bir resimde benden olsun istedim...updateleri'ni ve diğer çalışmalarını tüm sosyal medya üzerinden takipteyim...iyi çalışmalar diliyorum...

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Sunay hocam teşekkürler ve de ellerinize sağlık.
    Viyaduk'u yok etmek için ADE ' de exclusion polygon yaratıp "extrusion bridges" parametresini kullanmanızı öneririm.
    Diğer bir yöntem bir xml dosyası oluşturup alanı belirledikten sonra excludeExtrusionBridgeObjects = "TRUE"/> parametresini ekleyip p3d bglcomp ile bgl'e dönüştürmek.
    Örnek xml ve bgl dosyasını ekliyorum, kolay gelsin hocam.
    http://sanalpilot.com/downloads/orduexclude.rar
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Hocam çok güzel gözüküyor elinize sağlık. Fakat bir sorunum var. Ben bu scenery'i fsx'e aktif edemedim. Beni oku bölümünden baktım FSX içinden LTCG Trabzon klasörünü aktive ediniz. bunu yapamadım nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.