4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Fs-x aircraft viewer background

Değerli arkadaşlar;

Net'te dolaşırken bulduğum ve deneyip/oldukça da beğendiğim bir linki paylaşmak istedim...

FS-X Kullanıcıları için tasarlanmış,kırmızı daire içerisinde de belirttiğim üzere,uçağımızı seçtikten sonra ardında beliren görüntü...3 adet ayrı görsellikte ki fon'lardan birini (beğendiğinizi) kopyalayıp:

C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X\Uires - Dizinine yapıştırmanız,yeterli...

Unutmayın!!!
    Bu işlemden önce mutlaka orjinal olan o resmin bir yedeğini,ayrı bir yere alın

İndirme Linki: http://flyawaysimulation.com/downloa...viewer-images/

Emniyetli Uçuşlar Olsun....

Teşekkür ederim Serhan hocam.Gönderdiğiniz Textureyi FS9'a kurdum eskisinden daha güzel oldu.Sağolun.
    Airbus

hımmm demek FS-9'a da uyumlu
    Ben FS-X diye bulunca öyle paylaştım sevindim gerçekten...iyi uçuşlar tamer kaptanım

Uyumlu kaptanım.Aslında FS9-FSX-P3D bunların kod kaynağı aynı diyebiliriz.Örneğin FS9'un üzerinde biraz değişiklik yapılıp FSX çıktı.Biliyorsunuz ki Lockeed Martin firması da FSX'in kodlarını satın alıp, Hataların düzeltilmiş şekliyle P3D yi çıkardı.Sizin bu yayımlamış olduğunuz texture formatından tutun, texture adına kadar FS9 ile birebir aynı.Tabi ki FSX ve FS9 tamamen aynı değil yanlış algılanmasın birkaç farklılık var ama genel hatlarıyla aynı.Tekrar teşekkür ederim hocam.
    Airbus