9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Aerosoft Airbus A320/21 SP3

Arkadaşlar öncelikle selamlar ben yeni bi üyeyim vede forumdaki ilk mesajım. airbus x sp3 güncelemesini yükledim açtığımda gördümki fmc ye rota girmek için girdiğimde hiçbişey giremediğmi gördüm donmuş bi şekilde kalıyo uçağın diğer bütün sistemleri normal bi şekilde çalışmakta çozumunu bulan varsa bana ne yapmam gereğinde mesajıma cevap verirse mutlu olurum.

Senior Member Omer Akomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul/Türkiye
    Fsx.cfg dosyasına HIGHMEMFIX=1 tweakini uygalıdınız mı acaba?

hocam öncelikle teşekkürler dediğiniz uygulamayı denedim fakat bi değişme olmadı fmc de herhangi bi tuşa basınca fmc kitleniyor ve hiç bir tuş çalışmıyor anlamış değilim fakat uçakta başka bi problem yok diğer sistemler stabil bi şekilde çalışımakta

Önce Airbusu uninstall yap sonra güncelle,sorun burda.iyi ucuslar.

Dediğini daha önce defalarca yaptım aynı sorun devam ediyor şimdi tekrar yaptım yine aynı. yinede çok sağol araştırmaya devam

Uninstall temiz yapilmali ve eski dosyalardan temizlenmeli,Start-Settings-Control panel- Airbus A-320 ...... Uninstall,Birde bundan önce Registy ye bakin,eski programdan fragmentler kalmismi? Varsa registry yide temizleyin,Fakat tüm bunlari bir bilenle yapin,registry zarar görürse,tüm FSX i yeniden kurmak zorunlulugu olabilr,Birde DX 9 /DX10 durumu , hangisi aktif ? En son kontrol,FSX i Admin olarak

Aynı sorunu bende yaşadım.
    1) İlk önce özel bir unistaller programı ile Airbus Extended ı kaldırın.(program bütün cache ve yan dosylarıda sileceği için tertemiz bir silme işlemi olacak)
    2) Kaldırdıktan sonra mutlaka Pc yi yeniden başlatın.
    3) Sonra Airbus Extended ı tekrar kurun kurduktan sonra pc yi yeniden başlatın.
    4) ve Hot fix e yi yükleyin.
    5) Pc yi yeniden başlatın ve açıldığında oyuna girin ve tekrar deneyin cevabınızı bekliyorum.
    Konu Siperno tarafından (07-05-2015 Saat 11:53 ) değiştirilmiştir.

Çağlar KUYTAN

P3D V2.5 Intel i5-4460 3.40 GHZ Hyperx DDR3 16GB Ram Ndivia Geforce GTX770

öncelikle yardımlarınız için teşekkürler artık sp3 den umudumu kestim ve bi önceki sürüme tekrar döndüm. Hocam sizin dediğinizi uygulamayı düşünüyorum ama kullandığınız özel unistall programı nedir soylerseniz birebir yapamak istiyorum

Kullandigim program bu IObit Uninstaller

Çağlar KUYTAN

P3D V2.5 Intel i5-4460 3.40 GHZ Hyperx DDR3 16GB Ram Ndivia Geforce GTX770