5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Sağlık raporu hakkında

Merhaba. Konuyu doğru yere açmışımdır umarım. Yanlış ise lütfen düzeltiniz.
    Sizlerin yardımına ihtiyaç duyduğum bir konu var. Çocukluktan kalan kaburgamda kırık vardı. Muayene olmaya gittiğimde istemediğim sorunlarla karşılaştım. Kaburgamda kist oluşmuş ve kırık kaburgama yakın olan 2 kaburgam birleşmiş. Çok şükür ki henüz tümöre dönüşmemiş. Doktor ameliyata giderken ayak üstü sorduğumda 3 kaburganı alıcam dedi. Şaşırdım. Hafif tebessüm oluştu yüzünde ama şaka mayetindemi söyledi pek anlayamadım. Yoğunluktan olsa gerek henüz daha görüşemedik. Bugünlerde ameliyat olucam. En kötü ihtimalle kaburgam alınırsa 1. Sınıf sağlık raporu almama engel bir durum olur mu ? Pilot eğitimi almak istiyorum. Eğer engel olursa gerçekten çok üzüleceğim fakat dünyanın sonu değil tabiki. Sağlık çok çok daha önemli. Bilgisi , düşüncesi olan beni aydınlatırsa çok sevinirim.

Enes bey ,

Sivil Havacilik da çalişan Dr. Şebnem Hanım var bir şekilde ulaşıp detayli bir şekilde konuyu iletirseniz yardımcı olucaktır.

http://web.shgm.gov.tr/tr/havacilik-...ili-hastaneler
    Saygılar & Sevgiler

Çok teşekkür ederim. Ulaşmaya çalışacağım.Bilgisi olan yinede paylaşırsa sevinirim.
    Konu Enes Uçar tarafından (10-02-2015 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Selamlar, bahsettiğiniz çok spesifik bir soru.Bunun cevabını sakın ola internetten falan bulmaya çalışmayın.Biliyoruzki internette ağzı olan konuşur.Bir sıkıntı olmaz derler, muayenede sıkıntı çıkar, yada tam tersi, olmaz uçamazsın derler, aslında uçmaya engel teşkil edicek bir durum yoktur.Her durumda size hayal kırıklığı yaşatabilir yalan yanlış bilgiler.Google dan yetkili hastaneleri bulabilirsiniz ve havacılık tıbbı uzmanı bir hekim ile yüzyüze görüşüp, en net ve doğru bilgiyi alabilirsiniz.Geçmiş olsun.
    Burak

İlginiz için Teşekkür ederim. Şuan vatani görevimi bitirmek üzereyim o yüzden istanbula döndüğümde testleri yaptıracağım.