10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member vikartindur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası, Turkey.

Cool PMDG 777 P3D versiyonu yayınlandı!

Merhabalar,

PMDG, P3Dv2 için Boeing 777200 ve 300ER'i yayınladı. 1 aylık süre için fiyatı 89,99$, daha sonra ise 134,99$ olacak.

Not: NGX'in P3Dv2 versiyonu da son test aşamasındaymış.

http://www.precisionmanuals.com/page...3D/777LRF.html
    http://forum.avsim.net/topic/461652-...-p3d-released/
    Tuna Bilgi - 1977

ASUS G-750 Notebook (Modifiyeli win.10 )
    MSFS - 2020
    X-Plane 12 bekliyorum

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Peki fsx versiyonunu satın almış olanlar için bir update veya illede para alacaklarsa ayrı bir indirim yapacaklarmıymış ?
    Yucel TURK
    TA1AYE

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Yanlış hatırlamıyorsam p3d için ürün yapmayacaklardı para ihtiyaçları arttı galiba ama yeni malzeme değilde pişmiş mamül'ü ısıtıp sunmayı tercih etmişler sıfır mamül fiyatına gelde bu uçağı kaçırma
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Bana göre tam bir saçmalık ! Ben zaten 100 dolardan fazla para verip ürünü satın almışım zamanında FSX için. Hatta yanlışlıkla D' ye format attığımda setup dosyası silindiği için, pmdg 777 yi yüklemek için tekrar para vermişim (Bu da ayrı bir saçmalık!). Şimdi P3D de kullanmak için bir daha mı para verecekmişim ?

Sahte ürün kullanımına bende karşı birisiyim artık ama umarım tez zamanda torrente crackli paylaşımı düşerde ordan kullanırım P3D için...

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Temennilerinize katılıyorum. Hak emek vs tamam belki yeni bir üründe çıkarmışlar vs onada tamam ama ürünü almış kullanıcılara da bu yapılmazki.
    Yucel TURK
    TA1AYE

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Olaya şöyle bakmayı dener misiniz?
    Siz diyelim ki bir mimarsınız, ve bir proje çizdiniz A şahsının X arsasına yapacağı konutun bir projesi, vatandaşa işinizi teslim ettiniz. Gün geldi bu A şahıs sizin ürününüzden o kadar memnun kaldı ki gitti fizanda bir de Y arsası aldı, arasının boyutları farklı, zemini farklı gel gelelim sizin projenizi aynen o arsaya da yapmak istiyor. üzerinde biraz uğraştınız veya uğraşmadan bir kaç kalem oynatma ile ürünü Y arsasına da uyarladınız.... Şimdi bir proje müellifi olarak, al kardeşim git yap; güle güle kullan mı dersiniz? Nerde benim emeğimin, hakkımın karşılığı mı dersiniz?

Ha diyeceksiniz ki, tamam biz para verelim ama bu kadar vermeyelim biz senin eski müşteriniziz, bize de mi lolo; yapacak birşey yok mimar bu; "beğenmeseydim kardeşim ben de böyle" derse gerçekten yapacak birşey yok! Bu size o projeyi kaçak yollardan kullanma hakkını vermez mimar yakalarsa fena yapar

Serhan
    Konu mavi tarafından (17-02-2015 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Senior Member Omer Akomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul/Türkiye
    Alıntı mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olaya şöyle bakmayı dener misiniz?
    Siz diyelim ki bir mimarsınız, ve bir proje çizdiniz A şahsının X arsasına yapacağı konutun bir projesi, vatandaşa işinizi teslim ettiniz. Gün geldi bu A şahıs sizin ürününüzden o kadar memnun kaldı ki gitti fizanda bir de Y arsası aldı, arasının boyutları farklı, zemini farklı gel gelelim sizin projenizi aynen o arsaya da yapmak istiyor. üzerinde biraz uğraştınız veya uğraşmadan bir kaç kalem oynatma ile ürünü Y arsasına da uyarladınız.... Şimdi bir proje müellifi olarak, al kardeşim git yap; güle güle kullan mı dersiniz? Nerde benim emeğimin, hakkımın karşılığı mı dersiniz?

Ha diyeceksiniz ki, tamam biz para verelim ama bu kadar vermeyelim biz senin eski müşteriniziz, bize de mi lolo; yapacak birşey yok mimar bu; "beğenmeseydim kardeşim ben de böyle" derse gerçekten yapacak birşey yok! Bu size o projeyi kaçak yollardan kullanma hakkını vermez mimar yakalarsa fena yapar

Serhan
    +1

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Serhan Hocam emeğin karşılığı ile ilgili söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum; Emek hiçbir zaman karşılıksız kalmamalı. Fakat mimarlıkta revize işlerde maalesef esas proje bedeli uygulanmıyor. Keşke uygulansa, ben de daha fazla kazanırım Bu sebeple PMDG'nin bir ürünü için farklı bir platform revizyonunda aslı kadar ücret talep etmesini (özellikle de bizim ülkemiz ekonomik koşulları çerçevesinde) doğru bulmuyorum. Çünkü aynı uçağı Prepar 3D için baştan modelleyip animasyonlarını hazırlayıp kodladıklarını zannetmiyorum. Altyapısı aynı olan iki simulatör için çok basit değişiklikler yeterli olmuştur diye düşünüyorum.
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Erhan Hocam, selamlar; esas proje bedelinin uygulanmadığını/uygulanamadığını biliyorum. Dileğinize katılmamak mümkün değil, bende bir mimarlık fakültesi mezunu olarak bu hissiyatı taşıyorum. Burada amacım sadece dikkat çekmekti. Öte yandan elbette ki eleştirilerde haklılık payı var. Fakat burada piyasada çok beğenilmiş bir ürün var ve bu ürünün sağlayıcısı da adeta tek tabanca konumunda hal böyle olunca rakamı istediği gibi belirliyor! Üzerinden zaman geçse de "pek çok firma ürünlerinde indirime giderken" PMDG buna yönelmiyor. kendi bilecekleri bir iş ancak ben kendi adıma ne olursa olsun illegal yazılım kullanımını tasvip etmiyorum. Varsa vardır, yoksa yoktur. İllede olsun diyenlerden olmadım hiçbir zaman. Hiç bir arkadaşı; bu platformu kullanan, burada bulunan arkadaşımı da itham etmek istemem. Bunu yapmam da ama hassas olduğum bir konuda dikkati çekmek istedim.
    Sevgi ve saygıyla...

Serhan
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Serhan Kaptan, şehrinizde okuyup aynı meslekten olup mesleğimizle ilgili aynı hassasiyet ve beklentilerde olmak beni mutlu etti. Ortak paydamız olan bu hobide dileğim, eleştirilerimiz her zaman yapıcı ve emek harcayan kişi veya üreticilerin ürünlerini geliştirmelerine katkıda bulunmak için olsun.
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Bu Konudaki Etiketler