2 sonuçtan 1 ile 2 arası

FSX açılış ekranındaki default seçenekleri değiştirme ?

Slmlr Beyler,

FSX i açtığımızda karşımıza gelen ekranda default olarak gece saatleri ve hiç kullanmadığım bir ufak uçak (Aircreation) ve USA daki bir hava alanı var var.

Buradaki default uçak, havaalanı ve zamanı değiştirmemiz mümkün mü? ve nasıl yaparız?

****Hallettim..****

Bunca zaman neden beklemişim, çok kolaymış..
    Çözümü ihtiyaç duyanlar için aşağıda verdim...

Şimdi halledilmesi gereken bir sorunum daha var;

PMDG ve bazı paralı uçaklarımı çalışır vaziyette başlattığımda daha ben müdahale edemeden yürümeye başlıyorlar.
    F1 (idle) tuşuna basmak ve arkasından park frenine (ctrl+.) basarak sabitleştirmem gerekiyor. Ancak bunu nekadar hızlı yapsam da uçak, kapıda başlatmış isem, binaya girmiş, çarpmış oluyor.

Bunun çözümünü bilen var mı?

"Don't forget that you can change the "default flight" to be anything you want also, although it is still wise to keep the a/c one of the FSX default aircraft...

For example, load the "default flight," hit the Pause key to freeze the sim, then change the aircraft to the C172, move to your favorite airport, then un-Pause the sim.

Press the ; key to save the flight, give it the name "default" and put a check mark in the box "Make this flight the default flight."

From now on, the "default flight" will be whatever you've chosen it to be."
    Konu Sururi Üner tarafından (20-01-2015 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.

Senior Member Omer Akomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul/Türkiye
    FSX'i açtığınızda default flight'ı ellememenizi öneririm. Özellikle PMDG vb gibi uçaklarla değiştirmeyiniz. PMDG, Aerosoft gibi şirketler bunu yapmamanızı söylüyorlar...