4 sonuçtan 1 ile 4 arası

X-Ivap sorunu

Herkese merhabalar;

Sorunum X-Plane'in X-Ivap'a ait plugin'i görmemesi. Önceki sistemimde gayet güzel çalışıyordu; fakat şimdiki sistemimde bir türlü çalıştıramadım. Kullandığım iki sistem de 64 bit Windows 7 Ultimate. Ivap'ın kendi yükleme dosyasında klasörün içindekileri Resouces/Plugin klasörüne atmamız söyleniyor. Denileni yapıyorum; fakat bir faydası olmuyor. Eklentiyi nasıl yükleyeceğim konusunda yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla.
    Konu Haluk Sarisel tarafından (05-11-2014 Saat 20:01 ) değiştirilmiştir.
    Intel i7 4790K @4.4 GHZ - Nvdia GTX 1070 8GB 256Bit - 1600MHz 32GB Ram

Junior Member
    Yer
    Berlin, Germany.
    Haluk bey merhaba
    galiba bu link sorununuza yardimci olur;"http://flightx.net/board11-smalltalk/board16-online-fliegerei/50001-x-ivap-funktioniert-nicht/" bu forumdaki screenshotta x-ivap nasil installasyon yapildigi, ayrica bu forum icindeki linklere de bakarsan belki bir yol bulursun.Simdiden kolay gelsin.
    Ali ihsan PASLI-Berlin

Verdiğiniz sitedeki işlerimleri uygulayınca sorun çözüldü ve şimdi IVAO'da uçabiliyorum. Çok teşekkür ederim Ali İhsan Bey vakit ayırıp yardım ettiğiniz için. Beni online uçuşlara tekrar dahil ettiniz. Ne kadar teşekkür etsem az size.

Junior Member
    Yer
    Berlin, Germany.
    Ben de buradaki arkadaslardan ögreniyorum cok seyi, bilgi paylasildiginda güzeldir. Ben sadece araci olabildim. Aileden biri olabilmenin geregini yapmaya calistim. Sorununun cözüldügüne de ayrica sevindim. Kolay gelsin tekrar...
    Ali ihsan PASLI-Berlin