3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Satılık Opencocpits MCP v1

Sadece 350 TL

Open Cocpits in V1 boeing 737 MCP ( Auopilot Kontrol Paneli) 5V harici adaptörü ile birlikte açık kasa.
    FS9 da PMDG ile çalışır. FSX de Default boeing ile çalışır. Eğer Bu linkten http://www.flightsim4fun.com/ OC4BA v2 isimli programı 30 USD karşılığı alırsanız palnelin FSX PMDG ile çalışabileceği söyleniyor. (Program Yazılımcısının Sorumluluğunda). Orjinalini alsanız Kargo KDV ve gümrükleme ile 400 Avro Fiyatı BULUR. Kargo Fiyata Dahildir.
    Ekli Resimler Ekli Resimler  

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Kullandığım bir ürün. Almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. OC4BA v2 ile FSX'de PMDG ile tam uyumlu çalışmaktadır. 30 USD gibi bir ücreti vardır.

Ücretsiz olan v1.0 versiyonu da mevcuttur fakat PMDG ile bağlantı kuran script'i kendiniz eklemek durumundasınız.

"Yazılım konusundan pek anlamam, SIOC programına script eklemekle vakit kaybedemem" diyenler için kaçınılmaz alınması gereken bir yazılımdır. Ben internetten bulduğum script'leri eklemeye çalıştım fakat bir türlü çalıştıramadım. Mecbur almak zorunda kaldım.

Fiyat çok uygun, kaçırmayın derim.

Hayırlı satışlar Behiç Kaptan.
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Arkadaşlar Ürün satıldı ilginize teşekkür ederim.