Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası
    Alıntı Bilal Kilic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Mein Panel de Sol Tarafta ND isik ayar dügmesi var bu iki ayar dügmesidir bu ayar dügmesinin Alttakini saat yönüne dogru yani BRT ye getirmeniz lazim (cewirmeniz lazim). Kolay gelsin.
    Teşekkür ederim bilgileriniz için. Bende aynı panelden ayar yapmaya çalışıyorum. Fakat Hotfix'le alakalı bir sorunum var sanırım. Çünkü Airbus 320/321'de güncelleme olmamış ki benim bu panelim aktif olarak kullanılmıyor malesef Birşeyleri atladım sanırım ama anlayamadım.

Senior Member erguno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ulyanovsk, Russia.
    Sanırım siz Airbus X Extended kullanıyorsunuz. O versiyonda Weather ve Terrain Radar yok. Bu özellikler Airbus 318/319/320/321 (yeni çıkan paket) de var. Yada sizde yeni versiyon var ama pedestaldan aktif hale getirmiyorsunuz.
    Konu erguno tarafından (11-11-2014 Saat 19:19 ) değiştirilmiştir.
    ERGUN ÖZER
    Istanbul - 1963

Alıntı Turgut Cakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bilgileriniz için. Bende aynı panelden ayar yapmaya çalışıyorum. Fakat Hotfix'le alakalı bir sorunum var sanırım. Çünkü Airbus 320/321'de güncelleme olmamış ki benim bu panelim aktif olarak kullanılmıyor malesef Birşeyleri atladım sanırım ama anlayamadım.
    Hocam Size Önerim: Ilk Önce FSX'inize Yüklemis oldugunuz, AS_AIRBUS-A318-A319_FSX-P3D ve AS_AIRBUS-A320-A321_FSX-P3D Programini silip, CCleaner programi ile windowsunuzun iregistry dateisini bir taratarak lüzumsuz dateileri silmek sarti ile Simdi Bilgisayarinizi bir resert yaparak windows'a girenden sonra Virus Programinizi devre disi yaparak AS_AIRBUS-A318-A319_FSX-P3D ve AS_AIRBUS-A320-A321_FSX-P3D Programini (Administrator) olarak bilgisayariniza yükleyin ve sadece fsx'inizi bir calistirarak Aerosoftun herhangi bir ucagini secerek herhangi bir hava limanini secip bir ucagiinizi calistirip FSX'inizi kapatip indirmis oldugunuz HF_AIRBUS31819_1_12c Hotfix'i entpack yapandan sonra icerisindeki DATEI yi FSX inizdeki Aerosoft Airbus A318_A319 Base dosyasinin icerisine yapistirmaniz lazim hepsi bu.
    Dilimin Döndügü kadar anlatmaya calisdim. Umarim isinize yarar. Bende sorunsuz calisiyor. Kolay gelsin.

Senior Member erguno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ulyanovsk, Russia.
    http://www.youtube.com/watch?v=LraB4mALoio Turgut Bey bu video belki sorununuza ışık tutar.
    Konu erguno tarafından (13-11-2014 Saat 02:36 ) değiştirilmiştir.
    ERGUN ÖZER
    Istanbul - 1963