Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
41 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Çok güzel haber. Elinize sağlık. Yarım, yamalak aerosoft'un LTAI sinden kurtardınız. Teşekkürler...

Serhan
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Hocam elinize kolunuza sağlık çok güzel görünüyor..
    Teşekkür ederim çalışmalarınız için..
    Bu arada hemen sormak istiyorum acaba içinde vfr içeren bi meydan scenerysinin içinden vfr dosyalarını nasıl çıkarabilirm..
    Örneğin LTAF Adana Havalimanı için yapılan Scenery..
    Ya da LTBH Çanakkale Havalimanı için yapılan scennery içindeki vfr dosyaları..
    Çalışmalar güzel ancak bana göre gerçekçiliği öldürüyor binaların alçaktan dümdüz görünmelerinden dolayı
    Umarım beni anlamışsınızdır bu bozuk anlatıma rağmen

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Cemal bey, anlayamadım yazdıklarınızı maalesef. Her halükarda bu topic sizn yazdıklarınızdan farklı bir konu içeriyor, size tavsiyem LTAF ve LTBH scenerysini yapan dostlarımıza mail veya özel mesaj atın veya ilgili forum topiclerine konuyla ilgili cevap yazın lütfen.
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Anladım hocam kusura bakmayın..

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Ağabey ellerine, emeğine yüreğine sağlık ... Uzun zamandır Antalya'ya uçmuyordum meydan olmadığı için , özlemişim ilaç gibi geldi

Ben Cemal Bey'in sorusunu anladım , photoreal zemin kaplamalarını beğenmiyor (benim gibi) sanırım ... "Binaların dümdüz görünmesi" bu tarz kaplamaların sevmediğim ve bence de gerçekçiliği katleden yegane özelliği

Kendimce cevap vereyim soruya konuyu dağıtmadan ; Maalesef bu düşündüğünüz gibi sonuçlar doğurmaz , kaplamaları silseniz çalışmanın bütünlüğü bozulur mevcut halinden daha kötü bir görsel çıkabilir ortaya . En sağlıklı çözüm o kaplamaların üstüne gelecek bir katman ile kendi keyfinize göre afcad ya da landclass ile başka kaplamalar koymak olacaktır ki bu da çok kolay olmuyor

Cümleten sevgiler, keyifli emniyetli uçuşlar
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member Batur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Biber abi emegi gecen herkesin ellerine saglik, belki planlarinizda vardir soylemeye bile gerek olmaz ama yine de FS9 icin bir rotus yaparsaniz super olur demek isterim.
    Batur
    A319-A320-A321
    OFFLINE PILOT

Cok guzel olmus elinize emeginize saglik.
    Erhan M. Artuc

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Alıntı biber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolun. Umarım beğenilir ve kullanılır.
    Akıcılık kaybı endişesinden dolayı fazla modelle doldurmadım zira havalimanının kendisi zaten çok büyük. ileride belki daha detay veririm scenerye.
    Keyifli uçuşlar
    tövbe tövbe....beğenmediğimiz oldu mu hiç bugüne kadar ???

Ben FS9 sıramı bekleyeyim bu arada.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Elinize sağlık hocam çok güzel gözüküyor.Çoktandır FS de uçmuyordum, güzel bir bir motivasyon oldu bu scenery.Bir IST-AYT yapıp ilk lastik izlerini bırakalım bakalım..
    Burak

Bir açık daha kapanmış oldu. Elinize, emeğinize sağlık.

HAPPYWINGS