Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 21 ile 23 arası
    Estağfurullah Abi. . Matrox dualhead2go aynı tadı vermez. Bence direk 3x27" iyi olacaktır. Ben de bununla ilerleyeceğim. Hafta sonu Vatan'da Philips marka çerçevesiz ve ambilight'ı olan - hani şu arka tarafa / duvara ekrandaki baskın rengin aynısını veren teknoloji- baktım . Kapalıyken bile çok şık ve kozmetik bir görüntü veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Wideview benim için en son öncelikli zira daha yapacak çok iş var, başka bir deyişle işin başındayım. Ama senin sisteme yaparsan inanılmaz bir hal alır vallahi, düşünemiyorum alacağın keyifi..
    Always Keep The Blue Side Up!

Senior Member Ferdi Vefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Fiyatlara baktım 27 monitör neredeyse 32 TV fiyatı. 3XMonitörmü yoksa 3XTV mi ? Monitörlerin görüntüsü daha kaliteli deniyor. Ayrıca TV den daha hızlı oldukları söyleniyor. Sence ?
    Bu arada bugün bu işe bayağı bir zaman ayıran bir arkadaş ile yaptığım görüşmede TV almaya karar verdik.
    Konu Ferdi Vefa tarafından (09-07-2014 Saat 16:12 ) değiştirilmiştir.

Abi vallahi Vatan'daki çocuklar bana aynen şunu söylediler. 'Abi bırak herkes kendi işini yapsın, TV TV'liğini, monitor monitörlüğünü..' Ki ben TV özelliği olan monitor mu alsam acaba diye sormuştum. Yani bunun doğrusu yok sanırım. Tamamen tercih meselesi.
    Always Keep The Blue Side Up!