Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Murat Hocam, baakın bu benim aklıma gelmemişti. Adnan Hocam dikkat! Dedemi kızdırmaya gelmez; bir bakmışsın elleyivermiş.

Senior Member hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Münafıklık etmeyin, Adnan ve Eltak kardeş. paralel yapıya kaymadıkça, ve Anti Eltak'ın transfer tekliferini kaale almaz ise
    sorun çıkmaz.

Senior Member tk1550 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Gümbür gümbür geliyoruz... Hakan abinin projesine destek amacıyla inşa edeceğimiz "Tarlabaşı yokuşu Courchevel Havabüs Pisti" unutulmasın lütfen... Biraz geç yazdım Boğaç abinin kırmızı pantolonlu tapesini temizliyordum medyadan

Adnan abi süper olmuş, seçim şarkılarını da tez zamanda bekliyoruz.. Malum tarih yaklaştı geç kalmayalım

Yer
    Ankara, Turkey.
    Siyaset nankör meslek azizim. İnsanın geçmişini çarşaf çarşaf koyuyorlar ortaya. Bir kırmızı pantolon giydik, orta yaş krizindeyiz hesabıyla, karşımıza çıkmadık yer kalmadı.

Gerçi gündemde olmak da fena değil. Dur akşam bakayım eve; bir yerlerde kasetim de olacaktı benim.

Senior Member adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    İsim:  26mart2014aciklama.jpg
Görüntüleme: 559
Büyüklük:  126.0 KB (Kilobyte)

Yer
    Ankara, Turkey.
    Galiba olmayacak. Bu söylentiler ayyuka çıktı arkadaşlar. Siyasete yeni bir soluk getirmemiz lazım ve gerekirse kendimi feda etmek pahasına yeni bir şey yapıyorum. Amerikan siyasetinde sık sık görünen bir harekete benziyor belki de. Bütün bu söylentiler ortaya çıktığına göre kaçmak yerine dolaptan çıkmaya karar verdim. Siz dava arkadaşlarımın beni yalnız bırakmayacağına inancımla açıklıyorum: Evet, ben kırmızı pantolon giydim. Elinizdeki kasetleri hemen açıklayın görsün herkes. Hatta ben sizi de beklemem, kendi kasetimi kendim açıklarım:

İsim:  IMAG0122.jpg
Görüntüleme: 548
Büyüklük:  278.0 KB (Kilobyte)

Hatta ve hatta, kırmızı ve yeşil ayakkabı da giyiyorum.

İsim:  ayakkabi.jpg
Görüntüleme: 549
Büyüklük:  267.2 KB (Kilobyte)

Parti yönetimime...

Değerli dava arkadaşlarım. Temiz siyasetin önemine ve bu konuda SP olarak yeni bir çığır açmamız gerektiğine inanıyorum ben. Sizlerin desteğini alacağıma inancım tam, ancak ola ki aranızda benim gibi yaşı geçmiş bir zıpır olmasından hicap duyarsanız, kendimi federallere teslim etmeye de hazırım. Ben yanmışım, hazır vakit varken sizler kurtarın kendinizi.

Senior Member tk1550 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Bu şekilde devam edemeyiz, partiden ihraç istiyorum!! (parti içi ilk çatlaklar deermişim )

Şaka şaka hep destek tam destek...

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Hepimiz kırmızı urbalıyız!
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Süper
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Projeler güzel , ses getirir ancak biraz geç kaldık galiba Atı alan Üsküdar'ı geçiyor biz daha miting yapamadık ağız tadıyla şöyle milyonlara seslenen ... Bu seçim olmazsa , genel seçimlerde yarışırız ne yapalım

Ellerinize sağlık , ilginç bir çalışma olmuş ( Dede haber vermeseydi günlük koşuşturmaca nedeniyle haberim olmayacaktı )

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]