Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.

Sanalpilot Partisi

Değerli Forum Üyeleri

Havacılığa gönül vermiş kişiler olarak, havacılığın yeterince gelişmemiş olduğu bir ülkede yaşamanın zorluklarını yaşıyoruz. Çeşitli vaatlere rağmen ülkemiz, halen uçak üretemeyen bir ülkedir. Havacılar olarak şehirlerimizde yeterince fuarlar ve hava gösterileri göremiyoruz. Fotoğraf çekmek bile bir işkence haline gelmiştir, hatta sırf fotoğraf çektiği için karakola alınıp sorgulanan arkadaşlarımız olmuştur. Bu ve bunlara benzer birçok olumsuzlukları yaşadığımız hepimizin malumudur.

Peki hep bu şekilde mi kalacak ve bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok mu?

İşte bu soruya yanıt aramak için, yaklaşık 1 yıl önce forum yöneticimiz Murat Koncavar liderliğinde bir çalışma ekibi oluşturuldu ve bütün seçenekler masaya yatırıldı. Uzun süren tartışma ve fikir alışverişleri sonunda, bütün bu sorunların ortak nedeninin siyasi irade eksikliği olduğuna, mevcut partilerle hiçbir sorunumuzun çözülemeyeceğine ve bir yere varılamayacağına ve yeni bir partinin kurulması gerektiğine karar verildi.

Bu nedenle çalışmalarını hızlandıran ekibimizin İçişleri Bakanlığı’na verdiği dilekçe 2 ay önce kabul edildi ve partimiz resmi olarak kuruldu. Partimizin ismi Sanalpilot Partisi’dir.

Partimizin kurucu Genel Başkanı Sayın Murat Koncavar’dır ve bu göreve 4 yıllığına seçilmiştir. 4 yıl sonra kurultay yapılıp Genel Başkan seçimi yapılacaktır ve herkes aday olabilecektir.

Partimizde 3 dönem kuralı vardır. Bu kural 12 yıl sonra kaldırılacaktır.

Beni sorarsanız, Genel Başkanımızın isteğiyle partimizin Medya ve Propaganda’dan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldum. Bu görevim nedeniyle bu başlığı ben açtım.

Ayrıca sahibi olduğum medya grubuna bağlı olan SP Gündem Gazetesi, SP TV, ve SP Radyo ile partimize medya desteği vereceğim.

Aslında ben Çankaya’dan Belediye Başkanlığı için aday olmak istediğimi söyledim ama Sayın Genel Başkanımız, “Önümüzdeki dönemde sana mecliste ihtiyacım olacak” dediği için aday olamadım. Galiba bakan olacağım.

Değerli Arkadaşlar

Bildiğiniz gibi 3 seçimden oluşan bir seçim sürecine giriyoruz.

İlk amacımız bu yıl yapılacak yerel seçimlerde özellikle büyükşehirleri kazanıp başarı sağlamak.

İkinci olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine girip bizim adayımızın kazanmasını sağlamak. Cumhurbaşkanı adayımız Haşmet Hoca olacaktır.

Üçüncü olarak ta önümüzdeki yıl yapılacak genel seçimlerde iktidara gelmek ve Sayın Genel Başkanımızı Başbakan yapmaktır.

Bu bağlamda hepimize büyük görevler düşüyor. İlk hedefimiz olan ve kısa bir süre kalan bu yerel seçimleri kazanmak için çok çalışmalıyız ve sandıklara sahip çıkmalıyız. Bu yüzden il ve ilçe başkanlıklarımıza gidip görev almanız çok önemlidir.

Aşağıda bazı belediye başkan adaylarımızı ve vaatlerini inceleyebilirsiniz.

Unutmayın, havacılıkla dolu bir dünya yaratmak kendi ellerimizde. Çok çalışacağız ve mutlaka başaracağız.

Not: Forumumuzda siyasete girme yasağı Biber hoca tarafından kaldırılmıştır. Forumda dilediğiniz gibi siyasete girebilirsiniz. Fakat sadece bizim partimizden bahsedebilirsiniz, diğer partiler halen ilgi alanımızın dışındadır.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız

İsim:  antalyasecim2014_1.jpg
Görüntüleme: 1131
Büyüklük:  164.3 KB (Kilobyte)

İsim:  antalyasecim2014_2.jpg
Görüntüleme: 1276
Büyüklük:  509.5 KB (Kilobyte)

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız

İsim:  istanbulsecim2014_1.jpg
Görüntüleme: 1142
Büyüklük:  232.8 KB (Kilobyte)

İsim:  istanbulsecim2014_2.jpg
Görüntüleme: 1150
Büyüklük:  264.0 KB (Kilobyte)

İsim:  istanbulsecim2014_3.jpg
Görüntüleme: 1117
Büyüklük:  362.3 KB (Kilobyte)

İsim:  istanbulsecim2014_4.jpg
Görüntüleme: 1194
Büyüklük:  355.8 KB (Kilobyte)

Beyoğlu Belediye Başkan Adayımız

İsim:  beyoglusecim2014_1.jpg
Görüntüleme: 1135
Büyüklük:  177.7 KB (Kilobyte)

İsim:  beyoglusecim2014_2.jpg
Görüntüleme: 1158
Büyüklük:  320.2 KB (Kilobyte)

İsim:  beyoglusecim2014_3.jpg
Görüntüleme: 1130
Büyüklük:  410.8 KB (Kilobyte)

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız

İsim:  ankarasecim2014_1.jpg
Görüntüleme: 1104
Büyüklük:  181.1 KB (Kilobyte)

İsim:  ankarasecim2014_2.jpg
Görüntüleme: 1123
Büyüklük:  568.8 KB (Kilobyte)

İsim:  ankarasecim2014_3.jpg
Görüntüleme: 1268
Büyüklük:  350.4 KB (Kilobyte)

İsim:  ankarasecim2014_4.jpg
Görüntüleme: 1158
Büyüklük:  514.3 KB (Kilobyte)

İsim:  ankarasecim2014_5.jpg
Görüntüleme: 1114
Büyüklük:  414.1 KB (Kilobyte)

Aday Tanıtım Toplantımız

İsim:  toplanti.jpg
Görüntüleme: 1116
Büyüklük:  78.8 KB (Kilobyte)

İsim:  genelbaskan.jpg
Görüntüleme: 1107
Büyüklük:  76.5 KB (Kilobyte)

Senior Member hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Koptum Adnan, eline emeğine sağlık.

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    kasetimiz çıkmasa bari
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Kasetimiz varsa çıksın, prim yaparız belki.

Gecenin bu saati kocaman bir kahkaha atmadım desem yalan olur! Ama durmak yok, uçuşa devam! İktidara gelir gelmez vaatlerimizi birer birer gerçekleştireceğiz hiç kuşkunuz olmasın.

Elinize sağlık Adnan Hocam!

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Ben galiba Ankara'ya gidip kaçak oy vericem, Boğaç'ın projeleri benimkileri yer! Her nekadar Volkan Taksim'i hava parkı AKM'yi simulatör merkezi haline getirecekse de Kızılay'a havaalanı projesi ve abonmak bilet fikri çok parlak. Lakin Sn Genel Başkanımızın ve Cumbabamızın ileride İStanbul'a da gerekli kaynak desteğini vereceğini umarak yeni projeler geliştireceğiz

Vallahi süper gece gece ben de koptum, ekrana püskürdüm resmen
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Junior Member
    Yer
    adana, Turkey.
    En iyi aday tanıtımı diyebilirim, harika olmuş ellerinize sağlık...
    koray bicer
    THY629

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    "Sanaldı Gerçek Oldu" Benim oyum Boğaç Başkan'a (Sinan Abi'nin haberi var mı bundan Boğaç???)
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Arayacağım birazdan...

Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Biraz önce haberi oldu
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Super olmus hocam elinize saglik,burada aday yapmadiginiza gore dedeyi de cumhurbaskanligina dusunuyorsunuz heralde yoksa eltak dan kasetler tape ler montajlar bilmem valla
    Murat KANDEMİR