Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
77 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Bunca sene sayenizde meydan vergisi vermeden hem fs9 hem fsx te uçmuş biri olarak size nekadar teşekkür etsem azdır. Aslında para verip alınan meydanlarda bile bukadar uçmadım Başka sebeplerden dolayıda olsa fsx te tasarım işinin nekadar zor ve zaman harcayan bir iş olduğunuda bizzat tecrübe ettim. Aslında bu hobiye emek ve gönül vermiş kişilerin hicbir maddi beklenti içinde olmamasına karşın şahsi kanaatim enazından bağış butonu vs gibi ileride yapılacak meydanların daha kaliteli seviyelere ulaşması için birşeyler düşünülebilir. Yapılacak meydanları yerinde görme belki bu meydanlar için yetkililere gidip konuşma vs bunların hepsi bir bütçe çerçevesinde daha iyi organize olabilir. Tabiki gönüllülük esas. Emekleriniz ve eserleriniz bir TÜRK olarak daha bir değerli. "EDDF yerine hep LTBA yı tercih ediyorum." 3d gözlükleri taktım sabırsızlıkla ve komik bir şekilde bekliyorum
    Yucel TURK
    TA1AYE

Senior Member tazmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Simdi birsey diyecektim ama forumun adabi bozulmasin diye iyice budayarak soyleyecegim. Payware addonlar haltetmis gorduklerim karsisinda. Kotu tarafi, cita sirikla atlama rekoru seviyelerine ciktigi icin yerli muteahhitler olarak artik toplu konut yapamazsiniz hehehee, tabii bizim gayet isimize geldigi gibi arsizlik edip sıkbogaz etme hakkimizda olacak sabirsizliktan.
    Bunun yaninda, kusura bakmayin ama bu projeyi bu hali ile durdurursaniz hakkimi helal etmem. Devam edersenizde bukalitede bir is icin emeklerinizin bir sekilde karsiligi odenmeli.
    Resimlere ilk bakinca aklimdan geceni soyleyemeyecegim, ayip olur ancak musaadenizle " korun istedigi bir goz Allah verdi iki goz" demem lazim.
    Sizi insanlik namina yeniden dusunmeye davet ediyorum.

LTBA "Gül" ise , LTBA'yı yabancıdan bekleyen kişiler bu gülün "Diken"i olurlar kanımca ... Eh bu durumda da "Gülü seven dikenine katlanır" diyerek çalışmaya devam edin siz bence Ahmet Hocam ... Varsın arkadaşlar yabancı grupların paralı ürünlerini kullanmak istesinler , biz sizlerin sevgi dolu çalışmalarınızla mutluyuz .

Biber ağabey bugüne kadar ne dikenler görmüştür ancak halen bir soru geldiğinde içtenlikle yanıtlıyor , eli vardığında bir scenery çalışması yapıyorsa bu dikene kızmadığı için değil , gülü çok sevdiği içindir

Şahsen ikinizin bu çalışmayı rafa kaldıracağına inanmak istemiyorum .

Sevgiler

Katılmamak elde mi? Kesinlikle +1 ve imza

KEREM ETGÜ

ISTANBUL

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun!

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi birsey diyecektim ama forumun adabi bozulmasin diye iyice budayarak soyleyecegim. Payware addonlar haltetmis gorduklerim karsisinda. Kotu tarafi, cita sirikla atlama rekoru seviyelerine ciktigi icin yerli muteahhitler olarak artik toplu konut yapamazsiniz hehehee, tabii bizim gayet isimize geldigi gibi arsizlik edip sıkbogaz etme hakkimizda olacak sabirsizliktan.
    Bunun yaninda, kusura bakmayin ama bu projeyi bu hali ile durdurursaniz hakkimi helal etmem. Devam edersenizde bukalitede bir is icin emeklerinizin bir sekilde karsiligi odenmeli.
    Resimlere ilk bakinca aklimdan geceni soyleyemeyecegim, ayip olur ancak musaadenizle " korun istedigi bir goz Allah verdi iki goz" demem lazim.
    +1

Katılmamak elde mi... başka ne denilebilir ki?

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Destekleriniz için çok çok teşekkürler, daha açık yazayım; yapıyoruz, yapacağız, yayınlayacağız, memnun kalacaksınız. Sağolun, varolun...
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Ben üsttekilerin hepsine katılıyorum Hakan hocanın yazdıklarından bahsediyorum,acı tarafı indirilme ve teşekkür sayılarına bakınca arada uçurum olması,teşekkür de içten gelen birşeydir yazıkki zorla ettirilmez ama bu işle uğraşanlar bir an bile düşünseler baştan hiç freeware meydan yapılmadığını düşünsenize halimizi :-)

Ellerinize sağlık hocalarım bu arada..
    Murat KANDEMİR

Senior Member
    Yer
    Giresun, Turkey.
    Emeği geçen herkese içten teşekkürler. Sağolun, varolun. Heyecanla bekliyoruz.
    Selçuk TORAMANOĞLU
    Giresun/1958

Alıntı biber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Destekleriniz için çok çok teşekkürler, daha açık yazayım; yapıyoruz, yapacağız, yayınlayacağız, memnun kalacaksınız. Sağolun, varolun...
    Ahmet ve Murat hocam, tesekkürler.
    Senol Aydogan/EDSB

Aviate - Navigate - Communicate

Senior Member bluetomcat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1 ve de
    Bu kadar güzel bir hale getirilmiş bir çalışmayı gördüğüm kadarıyla şimdiye kadar yapılmakta olan en mükemmel LTBA'dan asla vazgeçemezsiniz. Beğenmeyen kızını vermesin peh!!!!!
    Hakan DAGHAN
    member of TurkishVirtual (4292)
    İzmir / 1967

Senior Member Batur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Biber ve Ahmet hocalarimiz icin baska bir nacizhane dusuncemi dile getirmek istiyorum. Bence yurtdisindaki meydanlarin yapimina da el atmalisiniz
    Batur
    A319-A320-A321
    OFFLINE PILOT

Güzel haberler gelmeye devam ediyor

Bundan sonra merakla Ahmet ve Murat hocalardan yeni ekran görüntüleri bekliyor olacağız. Ellerinize emeğinize sağlık...

Bitince eğer ihtiyaç olursa otomatik install paketi için göreve haZırım.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Saygılarımla

Erdal Elmacı