Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
77 sonuçtan 61 ile 70 arası
    Acaba tasarım, iptal mı oldu? Haber olmadığına göre?
    Airbus

Tasarım iptal olmadı,yayınlanacağını duydum bilginize
    Konu A310 tarafından (06-06-2014 Saat 15:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: biber hoca rica.
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Teşekkürler hocam bilgi için.Yayımlamasalar bile birşey demeye hakkımız yok şahsen sonuçta büyük bir emek var ortada.Saygılarımla
    Airbus

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Neden ki... Bence bu kadar emeğin ardından yayınlanmazda neden yayınlanmadı diye sormaya hakkımız olur.

Bir aşamaya kadar gelmişse, o eşiği geçmesi gerekir. Ücretli -indirilen- pekatler çıktı diye vazgeçip şu ana kadar yaptıklarını çöpe atacak değiller ya... yok yok... benim sanal olarak tanıdığım geliştiricelier yapmaz bunu. Yaparlarsa yakalarına yapışırız.

Hocam ha gayret...

Ben şahsen ücretli olanı aldım ama çıkar çıkmaz hocalarımızınkini yüklerim zira bu işten bu kadar keyif alıyorsak onların emeği ile , ücretli iki meydan varken diğerleri hocaların göz nuru neticede çıksada yüklesek :-)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Murat KANDEMİR

Member selimbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası, Turkey.
    Madem Ahmet ve Murat hocam bu emeklerine ücret istemiyorlar ben kendi adıma yolları Kuşadası'na düşerse kendilerine bir balık "ayran" ısmarlamak isterim. Yeter ki bana haber versinler

Selim Bilgin

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    İptal sözkonusu değil arkadaşlar, sadece hobiye ayırabileceğimiz zaman azaldı bu dönem.
    Sanırım pek çok arkadaşımız ara sıra sevdiği şeyleri yapmaya fırsat bulamayabiliyordur ve halden anlarlar.
    İlgi ve desteğinize teşekkürler, sevgiler.
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Yeni tasarımınızı dört gözle bekliyoruz sayın hocalarım
    Airbus

Kaç aydır bir gelişme olmadığı için ve FS2004'üm ve A310'num öksüz kaldığı için bir sürü dert arasında yinede bir gelişme varmı diye yazmak istedim
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Bende yeni LTBA tasarımını FS9 için beklemedeyim
    Airbus