Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
77 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member skydiver737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Ahmet hocam yaptığınız bu işleri gördükten sonra ne desek boş. Bizleri üzmeyin. Bu sanki koskoca bir gökdelene merdvenleri kullanarak çıkıp son katlarda benden buraya demek gibi oluyor. Ne olur kaldığınız yerden devam edin. Volkan'a katılıyorum çok büyük fedakarlıklar göstererek yapıyorsunuz bu çalışmaları şimdi bırakmak olmaz..
    Hadi....
    Bülent KAVAKKORU Istanbul 1977
    SpotTR Uyesi
    www.spot-tr.com
    www.ltbaspotter.com
    Airliners.net
    Jetphotos.net

Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Ahmet hocam, Biber hocam,

Hassasiyetinizi gerçekten çok iyi anlıyorum ve saygı duyuyorum.

Burada mesaj atan her insan tüm konuları dikkatle takip etmiyor olabilir veya takip etse bile gözünden kaçmıs da olabilir. Kaldıki bugüne kadar bu seviyede bir çalışmaya da pek kavuşmamıştık. (Tabii ki diğer çalışmalar da üzerinde çok emekler harcanmış fakat açıkçası bu seviyede değildi)

Bu nedenle haddim olmayarak sizlerden bu kapsamda kararınızı bir daha gözden geçirmenizi isteyeceğim.

Yerli bir Havalimanı için bu seviyedeki bir çalışmaya aç bir ülke olarak bazı hobidaşlarımızın da bu çabalardan haberdar olmadıklarından hareketle başka bir üreticinin çalışmasına baliklama atlamalarına tebessüm ederek karsılik vermek yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Çalışmalarinizla ilgilu son tasarruf tabii ki size aittir.

Bize ise ancak son kararınıza saygı duymak düşer...

Sevgiler. ..

Sent from my Note 3 using Tapatalk Pro

Senior Member
    Yer
    , Turkey.
    Ahmet Bey selamlar.

Çalışmanızı sonlandırmanıza gerçekten üzüldüm. Ama "yıllar önce Esenboğa'yı modellemiş ancak camiadan aldığı menfi eleştiriler nedeniyle bütün emeği boşa gitmiş biri olarak" sizi çok iyi anladığımı da ayrıca belirtmek isterim. Çünkü bu iş sevgi işi, emek işi. Kendimden de biliyorum ki, özel hayatınızdan, zamanınızdan ayırarak, özveriyle bu çalışmaları yapyorsunuz.

Ve yine biliyorum ki "hiçbir karşılık beklemeksizin" yapılan bu çalışmalar karşısında insan sadece bir "teşekkür" bekliyor, başka birşey değil. Bu "teşekkür" dünyalara bedel oluyor. Bütün yorgunluğunuz gidiyor ve geriye kalan sadece "mutluluk" oluyor.

Yukarıda gördüğüm bu "harika" modellemenin ne kadar büyük emek istediğini biliyorum ve sizi tebrik ediyorum. Umarım çalışmanızı tamamlarsınız. Ancak bu çalışmanızı tamamlamasanız ve paylaşmasanız bile, bizler için harcadığınız emeğiniz için kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

Ferit
    Ferit Öztürk
    feritozturk1955@yahoo.com

Senior Member erkal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Harika çalışmalar yarım kalmamalı..emege yazık olur..ilerde kim ne istiyorsa onu kullanır zaten ama el yaptı diye bizler emeklerimizi bosa harcamayalım...neticede sizlerin işi gönül işi ve çok iyi işler cıkıyor.. genel bazda sahane ve enfes gözüküyor..elleriniz dert görmesin hocalar..

Senior Member TK738 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olten, Switzerland.
    Ahmet hocam, harika görünüyor ellerinize kollarınıza sağlık. Lütfen çalışmayı durdurmayın, yabancıya destek vereceğime vatandaşlarıma desteğimi veririm. Sabırsızlıkla LTBA'yı bekliyoruz. Murat hocamada çok teşekkür ederim bu güzel meydan için. İkinizin sayesinde FSX canlandı ve canlanmaya devam edecek.

Saygılarımla.
    Yusuf Ziya Kökbas

2 Subat 1990

Boeing 737 NGX

Senior Member mehmetcelbis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Murat ve Ahmet Hocam

Düşündüklerinizi sonuna kadar destekliyorum. Paralı Sceneryleri isteyenler olabilir. Ve olacakta. Ama siz birkaç kişinin isteğini koca camiaya mall edemezsiniz. Bunlar yapılan eserlere değer vermeyen kıymet bilmeyen basit kişilerdir.
    Bu gibi kişiler bir süre sonra bu camianın içinde yok olacaklardır. Bu kişilerin düşüncelerini kaale alıp kendinizi yıpratmayın. Kaldığınız yerden devam etmelisiniz ki dosta düşmana bunu göstermeniz gerekir.
    Sizin yaptığınız eserleri indirip kullanan ve mutlu olan bizleriz. Bu kararı aldığınız zaman bizleri üzmüş olursunuz. Bizleri üzmeyeceğinizi tahmin ediyorum.
    Ayrıca aldığınız her karara saygı duyacağımı ve destekleyeceğimi bilmenizi isterim.

Saygılarımla
    Mehmet CELBIS-1964
    MSI MPG X570S EDGE MAX WIFI DDR4-AMD RYZEN 7 5700X 3,6-4,6 Ghz-32GB CRUCIAL BALLISTIX DDR4 4000 Mhz-SAPPHIRE RX 6700XT NITRO 12GB GDDR6 192Bit DX12-CRUCIAL P5 PLUS 1TB NVMe M2 SSD-SCANDISK ULTRA 3D 1TB NVMe M2 SSD-H.POWER 80+BRONZE 1000W-SHARKOON ELITE SHARK CA200M KASA
    32inch GAMEBOOSTER GB-327LCQ-H LOGITECH X52 Professional H.O.T.A.S. - FLIGHT RUDDER PEDAL - WINDOWS11 PRO 64BİT

Senior Member LTCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Mevzu üzerine konuşulurken tefrit çizgisi aşılıyor gibi. Bu forumun seviyesini bilmeseniz söylenenlerin bir yaranma yarışına dönüştüğü fikrine kapılabilirsiniz. Sadece bu topic değil kastım. Konunun tartışıldığı diğer topiclerle beraber düşününce öyle bir algı oluştu bende. (Affınıza sığınıyorum.) Beklenti ille de meydanın payware olması değil o kalitede olması yönünde. Devam eden projeye dair görsellere bakılırsa beklenen kalitede olduğu belli. Bu durumda kimsenin de "yok arkadaş bastırıp parayı yabancıdan alacağım" gibi bir tutum içine girmeyeceği muhakkak. Tıpkı Trabzon meydanı için kimsenin böyle bir beklentisinin olmadığı gibi.

Ama yıllar yılı "şu meydanlara da bir el atılsa" şeklinde kökleşmiş bir beklenti varken bu beklentiye sahip insanları şu bir-iki günlük konjöktüre uyarak ve mealen "vatan haini, küstah sonuçta silinip gidecek kimseler, cari açığın asıl müsebbipleri, dış mihraklar vb. " olarak tasvir etmek de insafsızca geliyor bana.

Yaklaşık 7 yıldır hiçbir şey üretmeden hep tüketerek yancılık yaptığım bir camiada emek veren zaman ayıran üreten insanların değerini elbette biliyorum. Meydanından boyasına dokümanından video derslerine kadar değer üreten herkese ne kadar teşekkür etsem azdır. Ama bu teşekkürü de kalkıp "vurun payware isteyene" gibi bir üslupla da dile getirmem. Bu yaklaşımın da ne Murat hocayı ne de diğer emekçileri mutlu edeceğine inanmam. El insaf yani.
    Selim Aydogan
    1979-Ankara

Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    Ahmet Hocam merhaba;
    Müthiş detaylar çatılardaki kapılar bile görünüyor. Duvardaki farklı renkteki kaplamalar detay seviyesini anlatıyor. Ellerinize sağlık, Murat Hocam ve Sizin hakkınız nasıl ödenir bilemiyorum. Çalışmayı durdurduğunuzu söylemişsiniz ama demek ki çalışmanın nihai hali kalp krizi riskini arttıracak.
    Saygılar sevgiler.
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Öncelikle samimi ve iyi niyetli duygularla görüşlerini paylaşan tüm arkadaşlarıma teşekkur ediyorum.

LTBA çalışması elbette devam ediyor, "sonlandırdık" gibi bir söylemimiz olmadı. Bilakis, bugün dahi severek üzerinde çalıştık.

Payware tasarımlara düşman değiliz, onlardan çok şey öğrendik ve bizzat kendimiz severek de kullanıyoruz.

İstediğimiz sitemizin Türk tasarımcılar için üretken ve destekleyici bir ortam olması .Bunun da gerek şartı motivasyon .

Hem kendiminizin , hem proje ortaklarımızın , hem de site ziyaretçilerin devamlı birşeyler ortaya koyacak şevk ve enerjiye sahip olması önemli.Yukarıda Ferit hocanın bahsettiği ve maalesef yaşamış olduğu kopukluğu kimseye yaşatmamamız lazım diye düşünüyoruz.

Bir yıl dan kısa bir süre içinde izmir, dalaman, bodrum, efes, çardak, elazığ , adana, ankara, zafer, sivas, erzurum, ısparta,sabiha gokcen, hatay meydanlarını fs9 ve fsx için yaptık. Bu anormal bir performans.

Hayat hep çalışmak değil, arada bir kafamızı kaldırıp baktığımızda güzel şeyler görmek istiyoruz.

Bizi izlemeye devam edin
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Junior Member
    Yer
    adana, Turkey.
    Ellerinize sağlık, tek kelime ile HARİKA...
    koray bicer
    THY629