Sayfa 1/8 123 ... SonSon
77 sonuçtan 1 ile 10 arası

Ltba son durum

Herkese merhaba
    ltba calismamiz murat hocamla birlikte ekteki resimlerdende goreceginiz gibi devam etmekte idi..
    Tum ayrintilar goz ardi edilmeden.tum ayrintilara gercekcilik ve ltba ya yakisir bir sonuc icin..renkten yerlesime bina konumlarindan dokularina renklerine ...bina uzerindeki konstruksuyonlarin tel sayisina kadar..biten calismalardaki bazi dokular yeni ulasilan resimlerle tekrar calisilarak..her calismamiz karsilikli test ve goruserek..yani ltba ve calisma prensiplerine tumuyle uymaya calisarak.
    bu prensipler arasinda en onemlisi kendimize tatmin getirmesi ardindan bunu sizlerle icimiz rahat bir mutklulukla paylasmakti..en azindan bunu sizlerin de hak ettigini dusunerek..sizlerin bu scenery yi
    vay be adamlar ciddi ugrasmislar diyebilip saygi duyulmasi gereken bir emek oldugunu hissetmeniz ve ltba dan gurur duymaniz icindi..
    Di diyorum evet di....oyleydi murat hocam ufak bir detay sorum icin gozleri yoruluncaya kadar resim aramis idi..ve biz bunun sorumlulugunu alarak sizlere ltba ya basladik duyurusnda bulunmus idik..
    Benim su andaki kendi adima hissetiklerimi yazmak isterimki ..bazi arkadaslarimizin bizlerin paylastiklarini
    henuz kavrayamamis olmalari ve hala yabanci yapim pesinde olduklaridir...bunlarin isiginda murat
    hocamin izniyle su an bu calismayi durdurup yabanci siteye oylarin yollanmasi ve onun yapacagini beklemek yonundedir..
    Bu durdurma paylasmak adina durdurmadir ..ben yine murat hocamla ayni titizlikle devam edip bitirip
    ltba ya kendimizinde saygi duydugu alana kavusmaktir..
    Cunki kuleler olsun binalar olsun baska bir calisma sekli ile yapilsada aynisi olacaktir..
    Hepinize sevgi ve saygilarimla

İsim:  BUYUKPERON  ILK FINAL3.jpg
Görüntüleme: 4299
Büyüklük:  232.4 KB (Kilobyte)İsim:  TURKTECH2.jpg
Görüntüleme: 4293
Büyüklük:  241.7 KB (Kilobyte)İsim:  MOTOR ONARIM BOLUMU.jpg
Görüntüleme: 4271
Büyüklük:  190.2 KB (Kilobyte)İsim:  OTOPARK.jpg
Görüntüleme: 4268
Büyüklük:  190.0 KB (Kilobyte)İsim:  ANIT.jpg
Görüntüleme: 4237
Büyüklük:  106.3 KB (Kilobyte)İsim:  GUNEY1.jpg
Görüntüleme: 4157
Büyüklük:  150.5 KB (Kilobyte)İsim:  GUNEY2.jpg
Görüntüleme: 4162
Büyüklük:  221.5 KB (Kilobyte)İsim:  CARGO.jpg
Görüntüleme: 4154
Büyüklük:  188.3 KB (Kilobyte)

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Simdi birsey diyecektim ama forumun adabi bozulmasin diye iyice budayarak soyleyecegim. Payware addonlar haltetmis gorduklerim karsisinda. Kotu tarafi, cita sirikla atlama rekoru seviyelerine ciktigi icin yerli muteahhitler olarak artik toplu konut yapamazsiniz hehehee, tabii bizim gayet isimize geldigi gibi arsizlik edip sıkbogaz etme hakkimizda olacak sabirsizliktan.
    Bunun yaninda, kusura bakmayin ama bu projeyi bu hali ile durdurursaniz hakkimi helal etmem. Devam edersenizde bukalitede bir is icin emeklerinizin bir sekilde karsiligi odenmeli.
    Resimlere ilk bakinca aklimdan geceni soyleyemeyecegim, ayip olur ancak musaadenizle " korun istedigi bir goz Allah verdi iki goz" demem lazim.
    Sizi insanlik namina yeniden dusunmeye davet ediyorum.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdi birsey diyecektim ama forumun adabi bozulmasin diye iyice budayarak soyleyecegim. Payware addonlar haltetmis gorduklerim karsisinda. Kotu tarafi, cita sirikla atlama rekoru seviyelerine ciktigi icin yerli muteahhitler olarak artik toplu konut yapamazsiniz hehehee, tabii bizim gayet isimize geldigi gibi arsizlik edip sıkbogaz etme hakkimizda olacak sabirsizliktan.
    Bunun yaninda, kusura bakmayin ama bu projeyi bu hali ile durdurursaniz hakkimi helal etmem. Devam edersenizde bukalitede bir is icin emeklerinizin bir sekilde karsiligi odenmeli.
    Resimlere ilk bakinca aklimdan geceni soyleyemeyecegim, ayip olur ancak musaadenizle " korun istedigi bir goz Allah verdi iki goz" demem lazim.
    İmza

Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1
    Senol Aydogan/EDSB

Aviate - Navigate - Communicate

Hakan abiye katılmamak elde değil.Eğer siz bu çalışmayı askıya alırsanız bende hakkımı helal etmem..
    AYJET FLYING NINERS
    EMIRHAN KÖKSAL

Senior Member
    Yer
    kayseri, Turkey.
    Hocam merhaba,
    Öncelikle düşüncenizde haklısınız size hak vermemek elde değil. Bende son 1 aydır LTAU üzerinde çalışıyorum gerek 3ds modellemeler gerek afcad vs. Hatta ve hatta tüm kayseriyi photoreal olarak FS e aktarmaya çalışıyorum (3d şekilde) Modellemelerin bir kısmı bitti ama işten artırdığım zaman ile yapıyorum bunları biraz zaman problemim olduğu için bir hayli yavaş gidiyor çalışma. Gördüğüm kadarı ile sizin projenizde almış başını gitmiş resimlerden gördüğüm kadarı ile bayağı bir yol almışınız. Modellere ve kaplamalara baktığımda da yabana atılacak bir çalışma gibi durmuyor çok kaliteli olmuş elinize, gözünüze sağlık. Eğer devam edersiniz LTAU projemi durdurup sizin projenizde bende üzerime düşeni yapmak isterim bunu buradan bildirmek istiyorum.

Saygılar
    Naci TOLGAY
    KAYSERI

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    LTBA "Gül" ise , LTBA'yı yabancıdan bekleyen kişiler bu gülün "Diken"i olurlar kanımca ... Eh bu durumda da "Gülü seven dikenine katlanır" diyerek çalışmaya devam edin siz bence Ahmet Hocam ... Varsın arkadaşlar yabancı grupların paralı ürünlerini kullanmak istesinler , biz sizlerin sevgi dolu çalışmalarınızla mutluyuz .

Biber ağabey bugüne kadar ne dikenler görmüştür ancak halen bir soru geldiğinde içtenlikle yanıtlıyor , eli vardığında bir scenery çalışması yapıyorsa bu dikene kızmadığı için değil , gülü çok sevdiği içindir

Şahsen ikinizin bu çalışmayı rafa kaldıracağına inanmak istemiyorum .

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member
    Yer
    istanbul-kozyatağı
    Ahmet hocam merhaba,

Aerosoft'un neredeyse bütün addonlarına para verip aldım ve kullanıyorum.
    Şimdi şu fotoğrafları görünce paralı ürünler ne yesin bilmiyorum.(terbiyemi bozmak istemedim)

eğer siz bu işi durdurursanız benim gibi saflar hala gidip İstanbulu bile yazmayı bilmeyen elin yabancıların önünde eğilmeye devam edeceğiz..

Bu sinirin anlık olduğunu ve bu kadar insanı kırmayacağınızı ümit ediyorum.
    Sevgi ve Saygılarımla.

Senior Member tk1550 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Ahmet hocam sizin ve Murat ağabeyin ve diğer tüm scenery yapımı ile ilgilenen herkesin hiçbir menfaat,karşılık beklemeden sadece bir kuru teşekküre karşılık verdiğiniz emekler asla yadsınamaz. Bizim gözümüzde sizler en baba yapımcıdan daha babasınız, bu çok net...Diğer yandan hiçbir şekilde hangi yapımcı olursa olsun sizinkinin kalitesinde olacağına inancım yok, keza onlarda sadece modelleme olabilecek ama sizin yapımlarınızda bir yaşanmışlık orada bulunmuşluk hissi var.

Biz sizden bizi kırmayacağınızı ve çalışmaya yine torundan eşten çocuktan zaman çalarak fedakarlık yaparak devam edeceğinizi düşünüyoruz

Saygılarımla
    Konu tk1550 tarafından (25-11-2013 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

Cennetlik adamlarsınız vallahi hocam! Mükemmel! Ne desem bilemedim ,nutkum tutuldu , ellerinize sağlık!! Sabırsızlıkla bekliyoruz...