Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member targo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul - Atasehir, Turkey.
    Merhaba,
    Benimde ilk izlenim olarak dikkatimi çeken adalar problemi oldu. (Sadece benim sistemimden dolayıda olabilir?)
    taxi2gate LTBA senaryosunu kurduktan sonra 4 adet ada yok oldu???
    ilk resim default, ikinci resim taxi2gate kurulu...

Bu problemi yaşayan varmı???
    Konu targo tarafından (09-03-2014 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.
    Targan Unutmaz

Targo, evet bu sorun bendede var yeni farkettim ama sorunun bu scenery den kaynakladığından emin olunca kendi forumlarına bildiririz. Biraz bakayım belki ORBX ten kaynaklanabilir çünkü her ne kadar VECTOR karalardaki suları düzenlesede yolları, tren yollarını ve ufak köprüleri düzenlemesi çokta gerekli değil gibi geldi bana sonuçta zaten gerçekliğe yakın olmuyor belkide Vectoru tam düzelene kadar kapatabilirim çünkü tam emin olmamakla birlikte performansta bazı takıntılara neden olduğu şüphesindeyim.
    Hikmet Cercevik

Intel i7 4790K@4400Mhz | 16GB DDR3@1600Mhz | Asus Strix nVidia GTX980ti @1216 MHz 6Gb | Asus-VG278HE 27" LCD Monitor@144Hz 3D| Crusial 1TB SSD | Raptor 300Gb HDD | WD 3TB HDD | Windows 10 professional 64bit | Prepar3D v2.5

Murat (Biber) hocam yorumunuzu okudum uslubunüz ve düşünceleriniz tamda beklediğim gibi teşekkürler hocam, bazan yanlış anlaşılmalar ve gereksiz tartışmaların mahal vermemek için arada görüşlerinizi bildirmeniz faydalı oluyor. Emeğini karşılık düşünmeden paylaşan arkadaşlarda yanlış düşünceler oluşur diye kelimeleri seçerken akla karayı seçüyoruz inanın bazanda kelimeler yetersiz kalıyor anlayışınız için tekrar teşekkürler.
    Hikmet Cercevik

Intel i7 4790K@4400Mhz | 16GB DDR3@1600Mhz | Asus Strix nVidia GTX980ti @1216 MHz 6Gb | Asus-VG278HE 27" LCD Monitor@144Hz 3D| Crusial 1TB SSD | Raptor 300Gb HDD | WD 3TB HDD | Windows 10 professional 64bit | Prepar3D v2.5

Yer
    Alıntı Mendoza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Targo, evet bu sorun bendede var yeni farkettim ama sorunun bu scenery den kaynakladığından emin olunca kendi forumlarına bildiririz. Biraz bakayım belki ORBX ten kaynaklanabilir çünkü her ne kadar VECTOR karalardaki suları düzenlesede yolları, tren yollarını ve ufak köprüleri düzenlemesi çokta gerekli değil gibi geldi bana sonuçta zaten gerçekliğe yakın olmuyor belkide Vectoru tam düzelene kadar kapatabilirim çünkü tam emin olmamakla birlikte performansta bazı takıntılara neden olduğu şüphesindeyim.
    Hikmet hocam bende ORBX yok, sadece GEX ve Land Class Scenery Tech yüklü.
    LTBA2008 ve LTBA2009 senaryolarında da böyle bir problem yoktu...
    Selamlar...
    Targan Unutmaz

Targan kaptan, evet soruna neden LTBA-TERRAIN htta kıyıya yakın yerlerindede bazı yerler kara parcalarının sadece kenarları var ortası kaybolyor. Bu sorunu forumlarına yazalım.
    Hikmet Cercevik

Yer
    OK Hikmet hocam, haberlerinizi bekliyoruz...
    Bu arada bu sorunu başka yaşayan yokmu? Sadece Hikmet kaptan ve bende mi?
    (Eğer öyle ise bizde kurulu olan bir program ile çakışıyor olabilir?)
    Konu targo tarafından (11-03-2014 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.
    Targan Unutmaz

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Ben de gözlemledim.
    Tespitime göre esasen Yeşilköy sahilini düzenleme masadıyla yapılmış water-vectors.bgl dosyası ( T2G Ataturk Intl Airport\LTBA-TERRAIN\Scenery dizinini altında bulunur) adalar bölgesinin bir bölümünü deniz ile kaplıyor.
    Yapımcının haberi olursa kolaylıkla düzeltebilir.
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Safak Cayli

Merhabalar,
    Bu senaryo'yu yüklediğimizde, Fsx Acc içindeki orjinal istanbul senaryosunuda silmek yada kullanmamak gerekiyor'mu?

Teşekkürler,

Yer
    Merhaba,
    Hayır gerekmiyor, yukarıdaki 2. resimde her ikisi de kurulu...
    Selamlar...
    Targan Unutmaz