Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
34 sonuçtan 31 ile 34 arası
    Senior Member btuncel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Eskisehir, Turkey.
    Alıntı Bogac Erkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be... güzel güzel giden konuyu kurutmuşum ya.

Kusura bakmayınız ne olur... dertlenmişim ve hakim olamamışım kendime.
    Harbiden be Boğaç...

Bir anda herkes silkinip bir aynaya baktı herhalde...

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Ah değerli sanalpilot zedeler !!

Kusura bakmayın amma böyle bir konu açılır mı? yazılanlara bakılınca of ki offf... tabii yaş kemale erince bu ve bunun gibi sorunlar olmuyor...hoş bizde bu durumlar hiç olmamıştı,neden mi?
    öncelikle o yıllarda sadece Fs1 vardı ve tüm bayanlar (aile ve çevre) bunu nasıl yaptığımı hayret ve hayranlıkla seyrettiler,Fs ler evrim geçirdikçe ve ben her seyahat dönüşü uçuşun bir kopyasını
    yapma arzumu söyleyince buna ortak oldular,(belki de bu benim şansım) sonra günün birinde bu muhteşem !! zaman kısıtlaması olmayan dizilerimiz arz-ı endam gösterince işte !! kurtuluş reçetesi
    dedim...aynen "hayatım,yarın xx yere gideceğim gel şunu birlikte yapalım,veya şöyle bir yere bir plan yaptım otur seyret"....ne oldu biliyormusunuz? "aman lütfen sen bunu yalnız yap bizim xxx
    dizimiz başlıyor,(kızımla veya yanlız) bu uçuş için onu kaçıramam !! iyi mi?
    haaa... zannetmeyin ki tüm uçuşlarda birlikteydik,bazen masum !! küçük saçmalamalar ?? nasıl mı? hoparlörün ses ayarıyla oynama ! ekranda çeşitli insanı hayatında bezdirecek ve bekleme sınırını yok
    edecek saçmalıklar..(kızmak yok D-Day için aynen böyle yapılabiliyormuş bazen)

Yıllar içinde arasıra hiç aksatmadan o dizilerin başlama saatinde bendeniz de Tv karşısındaki eğreti yerimi alıyorum,dizi başlıyor ve tam o anda "lütfen geçen bölümü anlatırmısın?" bakışlardan anlıyorum ancak
    teyid anlamında bir daha sorup cevabın her zaman "Allahaşkına lütfen sen git uç,bu diziyi bize sorularınla zehir etme" yorumlarını yaşadım...muhakkak güzel birçok yerli yabancı filmi de keyifle birlikte seyrettik.
    o zaman da iki türlü yorum dinliyorsunuz, "aaa.. hayret uçaklarından nasıl ayrıldın ?? veya hadi kıyamam sana..yarım bırakdığın uçuşunu bitir " insanın nasıl bir dumura uğradığı belli değil mi?

Değerli arkadaşlarım,mutluluğunuz sonsuz,uçuşlarınız hep keyifli olsun,bir de....eminim amma yine de söyliyeyim "eşlerinizin kıymetini bilin" bir yastıkta kocayın.

sevgilerimle
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul

Senior Member Bogac Erkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Alıntı biber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani uçabilecek miyiz artık?
    Lütfen devam ediniz.

Bundan dört sene kadar önce A yöntemini uygulamıştım o gün bu gündür rahatım şimdi arasıra sessizce yanıma gelip inişlerimi seyrediyor kimbilir belki bir gün beraber uçarız diye hevesle bekliyorum merak sarmasını. Olur mu olur!
    Haluk Tek-1958
    İstanbul/Maltepe
    FS2004