4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.

1 Aylık eğitimle 737 deneyimi!

Açıkçası 1 ayda 737 uçurmasına nasıl izin verirler, biraz show kokan ve pilotların eğitimini hafife alan bir program izlenimi edinmiştim trailerında ve ön yargıyla izledim, ama izlerken çok büyük keyif aldım..Önyargımın aksine havacılık eğitiminin nasıl disiplinli ve meşakatli bir şey olduğunu gayet başarılı şekilde vurgulamışlar..Tamamen amatör olarak bile olsa 737 yi uçurmak için nasıl bir çalışma gerektiğini çok güzel göstermişler.İyi seyirler..

http://www.youtube.com/watch?v=OcrpR1YI1qc
    Burak

Senior Member
    Yer
    BURSA, Turkey.
    Cirrus'u tek başına kaldırıp indirdi ya daha ne olsun. Böyle bir fırsatım olmasını isterdim. Ama ne olursa olsun tek başına uçağa binmesine izin vermeleri beni çok şaşırttı. Düşünün ki hiç araba kullanmayı bilmeyenlere bile eğitim aldıkları zamanda sürekli yanında biriyle kullanmasına izin verilir. Anahtarları verdiler ve izlediler. Nerden baksan çok ilginç.
    [img][/img]
    Ali GÜLER / BURSA
    1980

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Hızlandırılımış şekilde PPL eğitimi gibi bir eğitim alıyor zaten kendisi.Cirrusla yalnız uçmadan önce 20 saatlik hocalı uçuşu mevcut.Zaten en geç 15-20 arası uçuş saatinde öğrenci yeterlilik gösterdiği anda yalnız uçuşa kalıyor normal bir uçuş eğitiminde de.Yani sıfırdan birisini cirrusa koyup yalnız yollamadılar, gerekli eğitimi verip, emniyetli şekilde inebileceğine kanaat getirdikten sonra yalnıza gönderdiler.
    Burak

Senior Member tazmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Gayet başarılı ve yetenekli bir kişi eli yatkın,her ne kadar iniş takımını sevmese de

KEREM ETGÜ

ISTANBUL

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun!