Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Forum Saplantısı Olan Adam

Çok değerli forum üyesi dostlar: Memleketimizde havacılıkla ilgili birçok forum var bunlardan bazılarını takip ediyorum, ve bir durum beni rahatsız etmeye başladı. Birtane vatandaş bu forumların(benim gördüğüm) birkaçında "güzel paylaşım" elinize sağlık" gibi yazılar yaza yaza bütün konuları kirletiyor. Ve bu arkadaş bu forumlarda aynı şekilde bolca screenshot paylaşıyor. Paylaştığı resimlere bakılırsa bütün parasını eklentilere yatırıyor galiba. Şimdi beni bu yazıyı yazmaya iten nedene gelecek olursam; Bu arkadaş benim en çok ziyaret ettiğim "Sanalpilot" forumuna da dadanmış durumda. ileti sayısına bakınca, kısa zamanda baya mesai yaptığı anlaşılıyor. Şimdi "Sanane kardeşim nevar bunda sen kimsin?" diyebilirsiniz eywallah. Bende zaten dövelim sövelim atalım gibi bir ruh hali ile yazmıyorum bunu( böyle birşey olursada pek tasvip etmem) Bu eleştirim fairplay çerçevesinde dostane bir tepki. Kardeşim anladık çok centilmensin çokça eklenti uçağın var, ama okumaya çalıştığım konuların hepsinde senin iyi dileklerini görmek zorundamıyım =) Bu konuyada "güzel paylaşım" yazmak için illaki bi bakacaksın, gör de acı bu insanlara ve bu saçmalığa bir son ver =)
    Konu Captainstevevai tarafından (01-03-2013 Saat 19:19 ) değiştirilmiştir.
    Süleyman Tuna

Senior Member pilot737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey
    Belki ''Teşekkür Et'' kısmı konulabilir, sadece bir fikir.
    Mehmet Ali ÖZKISACIK
    AtlasGlobal Airlines - AYT
    04-06-1987

Senior Member Umut ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Elinize sağlık, güzel paylaşım

Sakın yanlış anlamayın Süleyman hocam. Sadece bir latife idi

Alıntı Umut ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık, güzel paylaşım

Sakın yanlış anlamayın Süleyman hocam. Sadece bir latife idi
    Evet güzel paylaşım
    Süleyman Tuna

Senior Member LTCD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Umut hocam ben diyecektim ya
    Selim Aydogan
    1979-Ankara

Senior Member ORHANYAVUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Fatih / İstanbul
    Merhaba arkadaşlar .Öncelikle sizlerden özür dileyerek başlıyorum.Lakin Süleyman arkadaşımın yazdığı

Forum saplantısı olan adam
    Konuları kirleten
    Parasını eklentilere harcayan
    Süleyman arkadaşımı rahatsız eden
    Sanal pilot sitesine dadanan
    Kısa zamanda çok mesai harcayan

Adam benim.Aşağıdaki yazıdada özelden zaten belirtilmiş.Benim yazdığım eline sağlık , güzel olmuş gibi yazılar taktir ve teşfik için yazılan yazılardır ve toplasanız kaç tane eder ?
    Ayrıca herkes yazıyor.Kusura bakmayın ama 42 yaşıma geldim ilk defa böyle bir arkadaşımın hedefi oluyorum.
    Evet forum bağımlısyım esasında havacılık bağımlısıyım ve admini olduğum sitelerde amacım genç arkadaşlara yardım etmek.Yeni boyamalar yapmak ve sadece uçmak.
    verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
    Aşağıda Süleyman arkadaşımın pm den verdiği bana cevap.Ve diğer sitelerdeki görevlerimi görebilirsiniz.

Takdiri üyelerimize ve Adminlerimize bırakıyorum.
    Saygılarımla.

uçuyorum .com

vapshoox.com
    ORHAN YAVUZ - İSTANBUL

Junior Member Erdinc Turkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul / TURKEY
    Orhan hocam, sizi tanıyan kişi sizi iyi bilir, atalarımızın bir lâfı var, cuvaldızı ilk önce kendine batır, sonra karşındakine, sanıyorum, Süleyman bey, kendiside, kendi açtığı konuyu kirletmiş, (bölüm #4 de ) görülüyor. Bunlar basit konular, size hiç yakışmıyor, daha güzel konuları açın bizlerde zevk alarak okuyalım, öğrenelim.Sevgiler,Saygılar.

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966
    Arkadaşlar forum kurallarına aykırı olmamak kaydıyla resim paylaşmakta sorun yok, beğenmeyen beğenmez, kimse canını sıkmasın.
    Diğer forumlarda kim ne yaparsa yapsın, bu forumların konusu değil. Bu forumda içeriği olmayan bol bol mesaj atan arkadaşlar olursa ben özel mesajla uyarıyorum (açıkçası şimdiye kadar sadece bir kere yaptım).
    Özel mesaj konusu olabilecek karşılıklı değerlendirmeleri forum ortamında yapmayalım lütfen. Herkesin beğenileri, algı düzeyleri , değer yargıları farklı olabilir, saygı göstermeliyiz.
    Bu topic gözümden kaçmış kusura bakmayın, forum kurallarımıza aykırı polemik ve sataşma içeriyor, birazdan sileceğim, bilginize.
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Senior Member ORHANYAVUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Fatih / İstanbul
    Murat hocam özür dileyerek üyeliğimin iptalini rica ediyorum.

Saygılarımla
    ORHAN YAVUZ - İSTANBUL

Merhaba bende birşey demeden geçemiyeceğim ondan sonra bu forumu silermisiniz yada ibretlik olsun diye bırakırmısınız admine bırakıyorum.

Gerçekten bu konunun bu şekilde insanları rencide edişinden çok ama çok rahatsız oldum, uzun yıllardan beri buradayım ikinci kez bu şekilde birilerinin yazılarının boş ve içeriksiz olduğundan şikayet edildi, öncekindende rahatsız olmuştum ama malesef tepki verememiştim, çünkü bildiğiniz gibi eğer bir üye bir forumda popülerlik ve saygınlık kazanmış gibi (Gibi diyorum çünkü hiç kimse bulunmaz hint kumaşı değildir) olması ona gelecek herhangi bir başka üyeden eleştiri anında saldırıya uğrar, bu hep böyle olmuştur.
    Unutmayalımki insanlar maddi bir çıkarı olmuyorsa bunu sadece çok sevdiği için yapıyordur, daha sonra bu davranışlarından ötürü şikayet geldiğinde inanin çok hayalkırıklığına uğrayacak üstelik bunu ona yaşatmanız için hiç bir sebeb yokken. Hoşgörü ve diğerine saygı sizede saygı getirir o nedenle dünyadaki en önemli duygudur bunu kaybetmemekte her zaman fayda vardır.

Herkese bol saygılı, neşeli ve zevkli uçuşlar dileğiyle selamlar.
    Hikmet Cercevik

Intel i7 4790K@4400Mhz | 16GB DDR3@1600Mhz | Asus Strix nVidia GTX980ti @1216 MHz 6Gb | Asus-VG278HE 27" LCD Monitor@144Hz 3D| Crusial 1TB SSD | Raptor 300Gb HDD | WD 3TB HDD | Windows 10 professional 64bit | Prepar3D v2.5