Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.

Prepar3D,Rex es+ Overdrve Kurulum aktivasyon yapılandırma hk. yardım edebilirmisiniz?

Merhaba başlıktaki ifadeden biraz karışık kuruşuk birşeyler soracağım gibi bir görüntü var galiba baştan aciz kaldığımı ifade edeyim de kızmayın bana

Prepar3D'yi zarzor Hikmet ağabeyin bilgilerinden istifade ederek kurmayı becerebildik fakat isteklerimi tam olarak yapamadığımdan uçuş planlarımı uykuya yatırmıştım iki gün önce REX ES+ satın alarak yeniden uyanışa geçtik ancak sorunlarda beraber uyandı hemen konuya geçeyim.

Yanlışlıkla dikkatimden kaçarak Fsx REX ES+ aldım 38$ meğer FSX ve P3D +ODRV paketi 43 $ mış aldım aktivasyonda yaptım ama hala REX im sitesinde tam forum haklarına sahip değilim bir bölümde mesaj yazamıyorum yalan yanlış google'den dönme sonradan görme çevirilerle bir iki PM attım moderator vatandaşlara dün REX in sitesindeki mesaj bölümünde 2 ileti gördüm ama maalesef okuma hakkına sahip değilim son mesajımda parantez içinde contact yazarak mailimide yazdım ama tık yok OVD indirmek istesemde birtürlü indiremedim sonra Rex'i çalıştırdım orada ek olarak P3D+OVD sürümü için 5$ lık bir ödeme daha yaptım ama hala bir gelişme yok şimdilik sorum bu kadar aslında daha çok var ama burayı aşabilirsem geriside gelecek daha birşey sormayayım diye yardımları esirgemezsiniz herhalde

Gerekirse satınalma bilgilerimi falan vereyim PM den ama bu işin raconunu bilen bir ağabey ne olur bu işe bir el atsın P3D kurulumunu yaptım tek sorun Forum haklarına tam erişim ve OVD indirmek kafamız basıp farketseydik OVD li sürümü satın alıp direkt OVD'li indirebilecektim ama iş işten geçti iptal da etmezler ne yapacağımıda bilemiyorum lisan'da bilmeyince sizleri rahatsız etmek zorunda kalıyorum.

Birazcık espirili yazıyorum yanlış anlaşılmasın laubali falan gibi haya ederim ezilerek bu yazıyı yazıyorum acaba fırça yermiyiz diye çünkü bazen farkına varmadan araştırma yapmayarak konu açmaya ustalar biraz sitemkar haklı olarak neyse sözü uzattık kusura bakmayın yardımlarınızı istirham ediyor şimdiden Teşekkür ediyorum saygılar iyi uçuşlar.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Web sitelerinde ve dökümanlarında hiçbir mail adresi bulamadım ya sitresten göremiyorum yada yok forum olduğundan dolayı Forum adminlerine mesaj atıyorum onlardan da bir cevap yok öneride bulunabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Anlasam belki bir faydam dokunabilir ama... Şimdi sorun tam olarak ne? Ne sormaya çalışıyorsunuz? Kuramadınız mı? OVRD yüklenmedi mi? P3D için acele etmeyin. Bende de yüklü duruyor kenarda. Daha epeyce yolları var. P3D V1.4 yüklü ama bazı sorunları var. Sanırım V2.0 a kadar çok bir değişiklik olmayacak. Bu nedenle üzerine add-on ekleme konusunda aceleci olmayın derim. Neyse, REX forumunda sormak istediğiniz ne dir?
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    REX ES+ satın aldım bu pakette OVD yokmuş anladığım kadarı ile 43$ paket var REX ES+OVD ama başta ben yanlış satınalma yaptım 38$ lık OVD siz olanı almışım daha sonra REX'i kurdum Config manager bölümünde P3D için Fark ödememizi istiyor 5$ onu da ödedim bilgileri de girdim P3D ACTİVATED yazıyor buraya kadar tamam ben OVERDRİVE paketini indirmek istiyorum fakat indirecek link yok birde REX in forumunda bazı bölümlere girebiliyorken P3D ile işlgili bölüme giremiyorum yani kısıtlı hesap hani Pmdg de olduğu gibi ama anlamadığım şey Satınalma bilgilerimi REX e yolluyorum onay alıyorum ama neden Foruma tam erişimimi açmıyorlar.

Foruma tam erişim ve OVD'ı indirmek istiyorum bukadarcık yine bugün bulduğum bir bir mail'e google çeviriden birşeyler yazdım şunu yazdılar.

Orj Metin: Re: REX OverDrive Download Problem!
    REX Game Studios | FEB 06, 2013 | 07:20AM UTC
    Thank you for submitting your request. We have received your request and are working on responding to you as soon as possible. If you have any additional information to add to this case, please reply to this email.

Thanks in advance for your patience and support.
    Çevirisi : Re: REX OverDrive İndirme Sorunu!

REX Game Studios | 6 Şubat 2013 | 07:20 UTC
    İsteğinizi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. İsteğinizi aldık ve en kısa sürede size yanıt üzerinde çalışıyoruz. Bu durumda eklemek için herhangi bir ek bilgi varsa, bu e-postayı yanıtlayın.

Sabrınız ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

isteğinizi aldık en kısa sürede yanıt vermekten bahsediyor ama 3 gündür bi haber yok ne yapacağımıda şaşırdım çözebilirseniz satınalma ve iletişim bilgilerimi PM atayım kabul ederseniz sevinirim iyi uçuşlar.

Konu atmaca53 tarafından (06-02-2013 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: Resim ekleme
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Bir mail daha göndermişler çözecekler galiba

Subject: REX OverDrive Download Problem!

FEB 06, 2013 | 09:35AM MST
    Reed Stough replied:
    Soner -

No problem I can assist you.

Can you please provide your username that you use on our forum so I can give you access?

Customer Support

REX GAME STUDIOS
    www.rexgamestudios.com

FEB 06, 2013 | 12:21AM MST
    Soner replied:

Forum Error code [#103139] You do not have permission to view this forum.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Kullanici ismini gonderdinmi adamlara? gondermedinse gonder. Yukaridaki screenshot da overdrive yuklu gorunuyo, sorun ne peki?

Birde forumda birseyler sormak ve yardim alabilmen icin imzana satin aldigin order numarasini eklemen lazim ordan kontrol ediyorlar gercekten satin almismi diye.

Kolay gelsin
    Hikmet Cercevik

Intel i7 4790K@4400Mhz | 16GB DDR3@1600Mhz | Asus Strix nVidia GTX980ti @1216 MHz 6Gb | Asus-VG278HE 27" LCD Monitor@144Hz 3D| Crusial 1TB SSD | Raptor 300Gb HDD | WD 3TB HDD | Windows 10 professional 64bit | Prepar3D v2.5

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Kullanıcı adımı dün gönderdim ama onun haricindeki tüm bilgilerimi göndermiştim daha önce, OVD değilde P3D aktif çünkü onuda satın aldım ve aktivasyon yapıldı sadece OVD link'i istiyorum önceki gibi OVD yi forumda sıradan biryerden indiremiyoruz ayrıca imza bölümünde satınalma numaramıda kaydetmiştim profil ayarlarımdan ama buna rağmen forumda ilgili bölüme erişemiyorum dünkü mailden sonra belki açarlar bakalım beklemedeyim Teşekkür ederim.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    Evet, sizin de anladığınız üzere, çözeceklerini yazmışlar, biraz bekleyin muhtemelen sıkıntınız kalmayacak. Keyifli uçuşlar, güle güle kullanın.
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Teşekkür ederim sağolun.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Tekrar merhaba Nihayet dün akşam itibariyle isteklerime kavuşmuş durumdayım ancak başka bir problem var OD indirip kurdum birde SP çıkmış onuda kurdum bu sefer de P3D yi aktif edemiyorum neree yanlış yapmış olabilirim acaba bir fikriniz varmı?

Kurulum sıralaması yanlış olabilir diyerekten kaldırıp yenibaştan kurdum ancak yine olmadı, Alt resimde görüldüğü gibi P3D NOT ACTİVATED yazıyor üsttekinde P3D ACTİVATED Yazıyor.

Kullanıcı adı ve parolayı giriyorum "REX Essential has successfully restored your user configuration, user options, texture themes, and profile information." yazıyor ama aktif olmuyor ne yapabilirim saygılar iyi uçuşlar.

Product manual incelerken şöyle bir uyarı gördüm burada program kaldırılırsa registery ve temp in iyice silinmesinden mi bahsediyor acaba inceden bi temizlik yaptım ama faydalı olmamış olabilir.
    Konu atmaca53 tarafından (09-02-2013 Saat 18:33 ) değiştirilmiştir.
    Soner YILDIRIM
    THY054T (LTBA)