Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
88 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Nevzat Kaptan'a katılıyorum, ben de dün akşam satın alıp deneme fırsatım oldu ve klavye ile kontrol mümkün değil standart ayarlarda.
    Erhan YALIM / Antakya '79
    intel i7 6700K 4.2Ghz O.C. - 32 Gb Corsair 3000Mhz DDR4 RAM - Asus GTX1070 O.C. Edition
    DCS 2.5 / F-A 18C / F-16 / A-10C --
    MSFS2020 -- P3Dv4 / Boeing 737 Home Cockpit By Dreamflight737 / Prosim737 -- ActiveSky P3Dv4 -- PFPX -- TOPCAT

Senior Member TK738 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olten, Switzerland.
    Ozaman napiyoruz? sadece PMDG NGX ile ucuyoruz
    Yusuf Ziya Kökbas

2 Subat 1990

Boeing 737 NGX

Merhaba,
    Eski sürümünü aldığımdan dolayı yarı fiatını ödeyerek ilk çıktığı gün almıştım. Henüz uçağı değerlendirecek kadar tam test edemedim, daha sonra detaylı bilgilendirirmeye çalışırım, yalnız şunu hemen söyleyim Bir PMDG gibi bir QW BAe 146/Avro gibi ilk uçuşta öyle hemen bir keyf vermedi birşeyler yolunda değil ama ne olduklarını tam anlamış değilim.

Birde kısa bir iniş video sunu Youtube koydum http://www.youtube.com/watch?v=2BT1g...PVe_VQlMsjyjRw

Selamlar.
    Konu Mendoza tarafından (20-12-2012 Saat 03:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: Video linki düzenlendi
    Hikmet Cercevik

Intel i7 4790K@4400Mhz | 16GB DDR3@1600Mhz | Asus Strix nVidia GTX980ti @1216 MHz 6Gb | Asus-VG278HE 27" LCD Monitor@144Hz 3D| Crusial 1TB SSD | Raptor 300Gb HDD | WD 3TB HDD | Windows 10 professional 64bit | Prepar3D v2.5

Senior Member gokmanpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara, Türkiye
    Tam hayal kırıklığı dün bütün gün test ettim ; bunu aylarca test edenler ya bu işi bilmiyorlar yada onlarda farklı bizde farklı ürün var...Burada tek tek hangi birini sayayım tek güzel olanı gerçekten görsellik harika NGX kadar başarılı..İlk göze batan sorum T/D geliyorsun 30.000ft FMS te XXX noktasında 6000 ft 200 knt ol diyorsun set ediyorsun...Sol klick DES dediğiniz anda arka koltuktaki yolcular ile business bir anda akraba oluyorlar 4000 - 5000 varyo yallah aşağıya sonra akılınamı geliyor ne bir düzeltiyor kendini sonra tekrar burun aşağıya yani kısaca 6000 ft gelene kadar osilasyon yapa yapa gidiyor..Hani Wilco da yaşadığımız sürat sorununu görmedim,menü geçişleri çok karmaşık ve başarısız panelleri görmeniz için klavye ve mause ile yaklaşmanız lazım hani üzerine tıklayınca büyüme olayı yok hiç bir panelde..
    Benim düşüncem Sim için uçakmı üreteceksin önce gidip PMDG de staj görüp ondan sonra bu işlere kalkışmak lazım.....yazık 40 Euro yu kesinlikle hak etmeyen bir addon...

EDIT: En önemlisi ni unuttum hani NGX kasıyor ya ; bunun yanında NGX default gibi kalır,aklınızda olsun tam bir Frame düşmanı...Sanırım bir dizi SP beklemek lazım...
    Konu gokmanpi tarafından (20-12-2012 Saat 08:03 ) değiştirilmiştir.

Senior Member mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir, Turkey.
    10 yıl kadar önce yani bir hayli zaman önce "Dream Fleet" in B 737-400 üne hayranlıkla bakarken, hafızam beni yanıltmıyor ise yine aerosoftun bir A320 add-on u çıkmıştı. Arcade tadında asla ve asla daha fazlasını vermeyen bir add-on defaultun bir basamak ötesi. O günleri yaşamış biri olarak doğrusu pek bir beklentim zaten yoktu. Yorumları okuyunca kendime hak verdim. Aerosoft veya hiç bir ürün üreticisine haksızlık etmek istemem ama çoğu gerçekten "arcadenin" ötesine geçemeyen ürünler. Kendi adıma asla ve asla bir airbus fanı değilim. (tamam güzel uçaktır, ve ben uçan her nesneyi -bu kategori ne yazık ki A380 i bile kapsıyor-severim) ama bir airbus fanı değilim. Bu nedenle hiç ama hiç bir airbus add-on u beklentim olmadı.

Şuan gerçekten merak ve istekle beklediğim tek ürün PMDG 777. Bu ürünü alan arkadaşların beklentilerini karşılayacak düzenleme ve düzeltmelerin yapılmasını ümit ederim.
    Saygılar...

Serhan
    S. ONU® / Izmir

---------------------------------------------
    DCS 2.8 + X-Plane 11.55 + MSFS 2020/// Win11 Pro /// Ryzen7 5700X, MB: MSI X570 A-PRO, Zotac 4070 12GB OC Edition, Corsair 2 x 16 GB @ 3200 MHZ DDR4, 1 X 500GB Samsung 970 Evo M.2 1 X 1TB Samsung 870 Evo SSD, Cooler Master 240 Nepton; Corsair 1000W psu... Track IR5 Pro, Thrustmaster HOTAS Warthog A-10C Throttle-Stick Replica, Thrustmaster Rudder Pedals

Banned
    Yer
    Türkiye
    FSX uyumlu olduğu için zaten almaya niyetim yok ancak yeni çıkan bir ürünü almadan bir süre beklemekte büyük fayda var. Wilco'yu bile yeni aldım sayılır (evolution olmayanını!). Özellikle Airbus'ın talihsizliği midir nedir, doğru dürüst bir yazılıma kavuşamadı. Üşenmeyeceksin oturup Airbus halka ilişkelere yazacaksın, şu işe bir el atın diye aslında! Şimdilik PMDG'nin el atmasını bekliyorum. Ancak Wilco şu anda içlerinde en iyisi ve gerçeğe en yakını, beni de tatmin ediyor. Keyif alıyorsam sorun yok. Hangi birinin hataları yok ki zaten? Sonuçta aldığımız milyon dolarlık bir simulatör değil. Sonuç olarak, Aerosoft'a selam FS9 Wilco'ya devam.

Yer
    Olten, Switzerland.
    Hakan abi PMDG'nin Airbusa el atmasini ben beklemiyorum acikcasi. Adamlar cogunlukta Boeing ile calisiyorlar, boeingin rakibiyle is yapmazlar diye düsünüyorum.
    Yusuf Ziya Kökbas

2 Subat 1990

Boeing 737 NGX

Banned
    Yer
    Türkiye
    Yusuf ticaret hayatı bu, hiç belli olmaz. Airbus A320 ailesi şu ara dünyada en çok sipariş alan model. Bu da simulatör piyasasında büyük bir pazar oluşuyor demektir. PMDG'de belki bu pazarı dikkate alacaktır, hazır dişli bir rakip yokken hem de.
    Sevgiler,

Yer
    Olten, Switzerland.
    Sende haklisin hakan abi, PMDG airbusa el atarsa hem boeing hem airbus'u üretir, Diger simulasyon icin ucak üreticileride piyasadan cekilir
    Yusuf Ziya Kökbas

2 Subat 1990

Boeing 737 NGX

Senior Member thy163 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    IZMIR, Turkey.
    Bu 4000-5000 varyo ile alçalma olayını yaşamadım yani -3500 varyonun altına inmedi henüz yalnız bir sıkıntı var son yaklaşmadaki way pointlerdeki seviye ve hızları manuel girince tutturamıyor sanki biraz daha denedikten sonra yazarım, denedikten sonra diyorum çünkü sistemleri biraz karmaşık geldi boeinge alışınca.. He olumsuz yönü fazla yok, belki 1-2 fixle çözülebilir sorunlar problemler, 2d olayına gelince 2dnin her türlüsüne karşılar ama buna rağmen mcdu yu 2d yapmışlar. Problem yok gibi ama sinek küçüktür ve mide bulandırır görmemezlikten gelin o zaman mideniz bulammaz.

Saygılar...