Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası
    Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Kıvanç, Justplanes'de indirme linki yok, Shippingde Europe by mail ile seçmelisin.Diğerler, Amerika içinde ve bağlı eyaletler/ bölgeler için. Gönderi ücreti 9.5$. Sonra da kutulu olarak gelmesini bekliyorsun verdiğin adrese.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member
    Yer
    The Netherlands.
    Harika olmus. Ben cok begendim. Cikar cikmazda almayi dusunuyorum.

Yer
    istanbul, Turkey.
    Çıktı, alabilirsin. Eğer beğendiyseniz düşüncelerinizi birşekilde THY'ye bildirirseniz ileride yeni programların yapılması için olumlu bir görüş oluşabilir yönetim bazında. Yönetim bu çalışmadan memnun kalırsa, belki diğer model ve/veya uçuşlarında programa alınma ihtimali varmış.

Senior Member
    Yer
    The Netherlands.
    Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıktı, alabilirsin. Eğer beğendiyseniz düşüncelerinizi birşekilde THY'ye bildirirseniz ileride yeni programların yapılması için olumlu bir görüş oluşabilir yönetim bazında. Yönetim bu çalışmadan memnun kalırsa, belki diğer model ve/veya uçuşlarında programa alınma ihtimali varmış.
    Hakan bey aviationmegastore'a daha gelmemis. Ordan almayi dusunuyorum.

NOT: AMS Teknik hat bakimdaki arkadaslara ve diger yetkili kisilere bu bilgiyi ulastiracagim.
    Konu Rover75v6 tarafından (28-08-2012 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir.

Yer
    istanbul, Turkey.
    Ha tamam pardon, oradan alacağınız aklıma gelmemişti. Sanırım oraya yakında gelir. Ben pogramın ilgi çekeceğinden eminim, eğer geri dönüşüde arzu edilen gibi olursa uzun bir ziyafet bizi bekleyebilir. (aviation megastore'da fiyatı nedir bilmiyorum ama justplanes'de 30+9.5$ posta şu anda, önceki eski THY A340 programıda bununla beraber alınırsa 5$)

Senior Member
    Yer
    The Netherlands.
    Alıntı hakan737 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha tamam pardon, oradan alacağınız aklıma gelmemişti. Sanırım oraya yakında gelir. Ben pogramın ilgi çekeceğinden eminim, eğer geri dönüşüde arzu edilen gibi olursa uzun bir ziyafet bizi bekleyebilir. (aviation megastore'da fiyatı nedir bilmiyorum ama justplanes'de 30+9.5$ posta şu anda, önceki eski THY A340 programıda bununla beraber alınırsa 5$)
    Fiyat EUR 27,95 + posta gozukuyor. Eger bir kac gune gelmez ise bende justplanes'den siparis etmeyi dusunuyorum. Artik ordan kac gunde gelirse...

Senior Member
    Yer
    İstanbul
    23 Ağustosta sipariş vermiştim bugün 04 Eylül elime geçti. Henüz tam bakma fırsatım olmadı fakat blu-ray oynatıcım olmadığı için siparişi dvd formatında vermiştim açıkcası görüntülerden pek memnun kalmadım fs'deki anti aliasing sorunu gibi net değil ve bulanıklık var.
    Ş.Can Yargucu

Senior Member Bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    United Kingdom

RoyalSkies.CO.UK Youtube VidZ

!site yenileniyor - yakinda biter !

Yer
    istanbul, Turkey.
    Can bey, dün benim DVD'de geldi. Normal DVD playerda TV'de bir kısmını izledim. Bana çok sorunlu gelmedi. Bilgisayarda sanırım çözünürlükten dolayı olsa gerek TV'den farklı (ben 1024X768 çözünürlükte izledim yarısına kadar). Justplanes dvdlerinde herzamankinden farklı dikkat çekecek bir durum görmedim ama doğaldırki herkesin beklentisi muhakkak farklı olacaktır. Belki benim gözüm alıştığı için fark edemiyorum. Nihayetinde herkesin oynatıcı cihazı farklı olabilir, beğeni düzeyi farklı olabilir, birşey diyemem.

Senior Member TK738 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Olten, Switzerland.
    Bende sonunda bugün siparis ettim.
    Yusuf Ziya Kökbas

2 Subat 1990

Boeing 737 NGX