Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: on yıl :)

ADMİN biber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, 1966

on yıl :)

3653 gün önce sitemizi ve forumlarımızı kurmuşuz.

Ferdi Vefa, Bülent Akbay ve Abdurrahman Gündoğmuş 20 Mayıs 2002 de forumlarımızda ilk üyeler olmuşlar.

On yıl havacılık, sanal havacılık, modelcilik, havacılık fotoğrafçılığı vs çok şey paylaştık, epey birşeyler de ürettik.

Forumlarımızı takip eden ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.

Admin şapkası takıp şu veya bu nedenle kalbini kırmış olduğumuz arkadaşlar olduysa affetsinler.

Nice yıllar daha birlikte olabilmek umuduyla, sevgiler ve saygılar...

Bu arada;

En çok mesaj atan üyelerimize çok özel teşekkürler:

- Bilgi birikimlerini bizimle paylaşmaktan hiç yorulmayan Hakan Güven ve Fatih Koz'a, forumumuza neşe ve canlılık katan Arslan Türegün ve Buğra Oğuzülgen'e

- Araziye uyum sağladığım dönemlerde forumun raydan çıkmaması için uğraş veren nöbetçi adminler Ferdi Vefa ve Haşmet Güngör'e

çok çok teşekkürler....

Murat Koncavar
    http://www.sanalpilotuz.biz/deneme1/image.php?type=sigpic&userid=3&dateline=1336667157

Senior Member ee_ee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ISTANBUL, Turkey.
    Böyle güzel bir forumu bizlere sunduğunuz için asıl biz teşekkür ederiz. Nice 10 yıllara...
    Saygılar
    Erdim Elitez
    THY565/ACC/CP

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    10. yaşgünümüz kutlu olsun nice 10 yıllara tebrikler
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Nice 10 Yıllara.

Senior Member
    Yer
    Manisa/Salihli, Turkey.
    İlk uçak yolculuğumda,şu anda aşık olduğum o demir kuşlar nedense hiç ilgimi çekmemişti.9 sene olmuş...
    Taaa ki yine bir yolculuk sonrasında Berlin'de bir simulator shop'ta FS2002'yi görünce 2005 yılıydı.FS2002'yi ve tek kalan FS2004'ü yalvar yakar aldırmıştım.
    Tatilin ondan sonrası yok benim için.Küçük bir çocuğun sahip olduğu hevesle cockpiti çözmeye çalıştığımı çok net hatırlıyorum.Klavye'yi kullanarak uçmaya çabaladığımı.O zamanlar bildiğim yegane oyun incelemeleri yapan ve çok basit bir forum arayüzü olan bir site vardı.Orada Hakan Güven hocama rast geldiğimi,belki de sorduğum kel alaka sorulara sabırla yanıt verdiğini hatırlıyorum.Muhtemelen onun sayesinde Sanalpilot'la tanıştım. Tanıştığımdan beri belki de dostlarımdan çok görüyorum forum sayfalarını.Üye alımı başladığında nasıl sevindiğimi hatırlıyorum.Murat Hocam'a mail atmıştım.Yaşım küçük ama üye olabilir miyim diye sormuştum.Nazik bir şekilde cevaplamıştı.
    Teşekkürler Murat Hocam,
    Teşekkürler Hakan Hocam,Fatih Hocam,Haşmet Dedem,Buğra Hocam,
    Teşekkürler Ferdi Hocam,Arslan Hocam...

İyiki varsınız...Nice 10 yıllara...

Saygılarımla...
    Güray Gür
    26 Subat 1994
    Manisa/Salihli

Senior Member eray61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Yerevan, Armenia
    Gerçekten böyle güzel bir ortamı, paylaşım alanını bizlere sunduğunuz için teşekkürler, birlikte nice on yıllara
    Eray HABERAL - Önceden Karadeniz VA, Şimdi Pegasus VA

Senior Member tazmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Aslında çoğunluğumuz kazık kadar adamlar olsakda simülatör ve uçaklar karşısında çocukdan daha çocuğuz.Sevgili Murat ağabey; yaklaşık olarak 7 yıldır aranızdayım ve bu kadar güzel hobidaşlarım olması gayet mutluluk verici.

EEEEEEEE bu 10. yıl partisi ne zaman ?

KEREM ETGÜ

ISTANBUL

Ey Ana! Eğer Oğlun Bir Asuman Aşkına Tutulmuşsa Bırak Uçsun!

Mutluluklar paylaşıldıkça çoğalır, kederlerse paylaşıldıkça azalır. Mutluluk içinde geçirdiğimiz zamanlar birileriyle paylaşılmış olmasaydı asla o zamanların mutlu geçtiğini iddia edemezdik.
    Bence buradaki dostluğun, saygının burada oluşarak büyümesi ve devamlılığının sırrı ortak yanlarımızı paylaşıp, din, dil, ırk, siyasi görüş gibi farklılık gösterebilecek konulara asla ehemmiyet vermememizdir. Bu uygulama keşke dünya adlı uzay gemimizdeki hep birlikte aynı yerden gelip aynı yere yolculuk eden tüm insanlar içinde geçerli olsaydı. Sanırım o zaman herşey daha güzel olurdu.
    Bende başta sanalpilot.com kaptanı Murat kardeşimize ve tüm değerli forum üyelerine herşey içi teşekkür eder daha nice 10 yıllara diyorum.
    Herkese selamlar...
    Hikmet Cercevik

Intel i7 4790K@4400Mhz | 16GB DDR3@1600Mhz | Asus Strix nVidia GTX980ti @1216 MHz 6Gb | Asus-VG278HE 27" LCD Monitor@144Hz 3D| Crusial 1TB SSD | Raptor 300Gb HDD | WD 3TB HDD | Windows 10 professional 64bit | Prepar3D v2.5

Senior Member karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Böyle kaliteli bilgi ve dostluk paylaşımı yapılabilen bir ortam sağladığınız ve çizgisini korudugunuz için değerli adminimiz ve emeği geçenlere çok teşekkürler. Nice on senelere inşallah.
    Istanbul 1978
    enginkarabacak [at] istanbulva.com
    www.istanbulva.com

Sevgili Adminimiz,

Daha nice 10. yıllara...

Bu vesile ile ilk toplantıyı organize etsek diyorum.

Sevgilerimle,
    Cem Ergüvenli
    İstanbul 1964