5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Melih_Memis
    Guest

1/48 FEONALTI

Biber hocam..Tembelli?in bukadar? de?ilmi hocamm.. Yani kimse benim gibi olamaz.. 1 hafta içerisinde resimleri yollayaca??m diyorum ama 1 ay sonra gönderiyorum..[B)] Ne deseniz hakl?s?n?z hocamm. Özürrrrr..rrrrr..rrrr..??????...[:P]

Eyy ahali...!!!

?? bu yap?lm?? olan F-16, 1/48 ölçekli ?TALERY marka bir üründür. Yap?m? s?ras?nda ba??na gelmemi? olay yoktur. (2 defa da??lm?? ve 1 defada çay dökülm?tür üzerine).. ??te bu ahval ve ?erait içerisinde vazife ba??nda olman?n verdi?i bir inat u?runa bu maketi ne olursa olsun bitirece?im akti içerisinde bitirmi? olman?n mutlulu?u ve k?vanc? içerisinde sizlerle payla?mak istedim.. (Çok ?ükrü) [^]

Ahanda size Amerigan 1/48 lik F-16... Buyurunuz efendim..[B)]

Not: Foto makinam eski bir digital oldu?undan fotolar biraz bulan?k ç?km??t?r.. Esas?nda bende beceriksizin tekiyim foto çekimi konusunda ama idare edin i?te..[8D]

Ahanda bu da KDV si.. Yo?un istek üzerine k?zaga oturttu?um ve ana gövde 2.kat boyas? bitmi? bir REWELL 1/300 lük R.M.S.T?TAN?C..

Hocam eline sa?l?k, resimler daha net olsa san?r?m i?in kalitesi daha iyi gözükecektir.
    Taner Sevim
    Istanbul/1964

Senior Member Serhan Lokman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Hojam airbrush la m? boyuyorsun yoksa f?rca ile mi? eger f?rca ile diyeceksen ben bu isi b?rak?cag?m.

Senior Member
    Yer
    Ankara, Turkey.
    Hay?r Serhan hocam.. Dedi?iniz ?ekilde Airbrushla boyuyorum. Titanic resminin yan?nda zaten görülüyor..

Ama bu arada her?eyi airbrushla boyayam?yorsunuz tabiki. Yeri geldi?i zaman bir çok yerde f?rça gerekli oluyor. Bundan 4 sene öncesinde bende f?rça ile boyuyordum. Ama airbrush kalitesinde, f?rça i?i ç?karan ustalara rastlad???mda küçük dilimi yutacak oluyorum inan?n..[8D]

Melih..
    MB03
    ANKARA

Hicri 4 Receb 1398

Senior Member admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Titanik Melih arkadasimizi kesmemis, procesi bitince bir de ucak gemisi yapacak. Fotograflar zaman asimina ugramasin diye taze taze servise sokuyorum ...

Tebrikler, basarilar ve bol sabirlar...

biber
    sanalpilot.com site yoneticisi

ISTANBUL/1966