Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member Bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    United Kingdom

Flight! ücretsiz download olacak

microsoft flight!i ücretsiz download olarak sunacakmis, fakat ücretli ek addonlar olacakmis...

sanirim yakinda kücük cocuklarda aramiza katilacak

http://www.microsoft.com/games/fligh...takes_to_skies

RoyalSkies.CO.UK Youtube VidZ

!site yenileniyor - yakinda biter !

Senior Member
    Yer
    Kütahya, Turkey.
    Hakan Güven hocam , alttaki mesaj size ;

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">The ICON A5 will be the first aircraft available to players for free in Microsoft Flight ** Microsoft Studios worked with the personal airplane manufacturing team at ICON Aircraft to give aviation fans the exclusive opportunity to fly the all-new ICON A5 before real-world production starts at the end of 2012</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Süleyman CiRiT
    Kütahya-1955

Yer
    United Kingdom
    vay, microsoft bizi düsünmüs

The game will feature it’s own marketplace, with content regulated by Microsoft. There will be no scenery development kit and hence no user created content.

http://flyawaysimulation.com/news/43...osoft-studios/

sahi simulatörü simulatör eden kimdi?

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Süleyman hocam yanılmıyorsam FSX için şu anda kullanılabilir bir ICON5 var ama bende FSX yok(yani kullanacak makine yok!)
    Ama çok ilginç MS'in Flight için böyle bir modeli seçmiş olması. ICON5'in yaratıcıları ile bir alakasıı var acaba!

Bozo, ben anlayamadım microsoft neden bizi düşünmüş? Yazılana göre Microsoft'un bizim için düşündüğü, kullanıcıların hiçbir şekilde freeware ürün yaratamayacağı (artık scenery vs ne varsa dahil herlade buna).
    Development kit'i muhtelemen para ile satacağı ürün yaratıcısı şirketler alıp böylece mecburi bir müşteri pazarına ürün satacaklar.

Tuhaf!...

Bedava indirme meselesi, tester olmak isteyenler içindi diye hatırlıyorum. KAsım yada Aralıkta çıkmıştı haberi. Belirli bir süre açık tuttular, download edip kullananlar yorumlarını yapsınlar diye.
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Yer
    United Kingdom
    hakan abi ben onu ironik anlamda söylemistim, "biz"den kastim simulatörü ciddiye alanlar, counter-strike oynayanlari cok görcez yakinda...

Senior Member hakan737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    ha tamam )) şimdi anladım
    Hakan 737 Güven İstanbul-1970
    TURKSIM Turksim Sanal Havacılık Akademisi

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    Sadece Hawai ve bir (belki iki) uçak ücretsiz olacağından ve üçüncü şahıslar tarafından eklenti geliştirilemeyeceğinden ( eğer microsoft bu kararından vazgeçmez ise ) bizi ilgilendiren bir ürün olmaz bu "Flight" dedikleri hadise .

Ben Hawai'de uçmak istediğimde açar Fs2004 olmadı FsX ile uçarım , hemde istediğim uçak ve istediğim scenery çalışmalarını kullanarak , üstüne birde gerçek hava durumunu alır entegre ederim simulatörüme olur biter . Flight'a niye ihtiyaç duyayım ki elimde tüm dünya ve birçok ücretli/ücretsiz eklenti varken !

Biz Fs2004 ile yolumuza devam ederiz , ileride belki FsX'e geçeriz komple (ki emin olun yıllar alır bu ve gerçekten Fs2004'ü tamamen bırakan zor çıkar ).

Ha bu süreç içinde bir firma Ace ekibini komple işe alır ve sektörün beklentilerine yönelik ciddi bir simulatör çıkartır ise gidişat değişebilir (ki bana kalırsa bu zor bir ihtimal şimdilik )

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Eger Microsoft bu isi boyle kendi tekeline alip Aerosoft vs. gibi buyuk firmalari bir cirpida silmek istiyorsa isteyen indirsin flight i call of duty oynar gibi oynasin,biz yine FS9 ve FSX ile devam ederiz. Saka mi yani FS in kutudan cikan haline kim bakar ? FS i FS yapan 3. parti add-on lar zaten o scenery ler ucaklar olmadiktan sonra kus ucsa fil gecse ne yazar ?
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Belli olmaz aslında aynı kalitede ürün geliştirebilecek kapasiteye sahip Microsoft. pmdg kalitesinde iş yaparsa ve flight fsx e kıyasla kaynakları daha iyi kullanıyorsa olabilir
    Alp TANATMIŞ

1984 / CYYZ

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Kapasitesi olabilir ama, Mikropsoft'un olaya bakış açısı yıllardır belli. Adı "oyun" olsa da bu iş ciddi bir iştir ve herkes yapamaz. Mikropsoft ise yapmak istemeyecektir. Bu kadar çok ve farklı eklentisi olan bir oyun için çok ciddi altyapı ve eleman gerekir. Uçuş simülasyonunun "gerçek" kullanıcı sayısı da belli. Firma da sırf sınırlı sayıda satabileceği bir şey için o kadar yatırım yapmaz diye düşünüyorum.
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966