Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası
    Senior Member Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Bu?ra Bey öncelikle ortaya att???n bir görü?ün arkas?nda durmal?s?n. "beni kimse yanl?? anlamas?n" gibi bir cümle sarfetmek zorunda de?ilsin. madem ki ortada sana göre bir yanl??l?k var ve de sen do?ru yolu söylüyorsun,bu durumda sende neden yanl?? anla??lma kokusu olsun ki?
    bütün bunlar?n yan?nda insanlar kendilerine yard?m? dokunanlara teşekkür etmek isterler. sorular?na cvp verenlere ve de güzel bir resmi payla?anlara. bu da zaten türk insan?n?n en büyük özelli?i.
    tabi ki sen bu noktada "bu ?ekilde teşekkür etmek tamamen ortadan kalks?n demedim" diyerek kendini savunacaks?n. ancak san?r?m gerçekten istewd?in de bu.
    ben bu tip diyaloglar?n aram?zdaki sevgi ve sayg?y? art?raca??n? dü?ünüyorum.
    kan?mca topic aç?lmaya de?ecek bir konu de?ildi.
    herkese hay?rl? uçuşlar

<div align="right">Originally posted by conquer*-*11/11/2006*:* 19:17:09</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Gökhan bey söylediklerinize sonuna dek kat?l?yorum özelliklede "kan?mca topic aç?lmaya de?ecek bir konu de?ildi" sözünüze.......
    herkese iyi ve mutlu günler dileklerimle

TAV PBB
    A. KORHAN YOKUS
    ISTANBUL // 1973

Senior Member
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">
    kan?mca topic aç?lmaya de?ecek bir konu de?ildi.

<div align="right">Originally posted by conquer*-*11/11/2006*:* 19:17:09</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    +1

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    S?navlar?m ba?lad??? için internete giremedim konuyu açt???mdan beri ilk defa foruma bakma f?rsat?m oldu.Konu tahmin etti?im gibi tart??malara neden olmu?,e tabii medeni insanlar gibi tart???p bir çözüm bulaca??z bizden beklenen de bu olur,kavga edip birbirimizi k?rmak de?il.

Bak?n ben size "size yard?m edene,ya da bu camiaya emek vermeyenlere teşekkür etmeyin" demedim,beni tamamen yanl?? anlam??s?n?z,ilk mesaj?mda o kadar da yazd?m ben teşekkür etmekten bahsetmiyorum diye.Ben her ba?l?k alt?na gelip payla??m için teşekkürler yaz?lmas? olay?ndan bahsediyorum(sonunda teşekkürler var diye bir eme?in kar??l???na teşekkür etmek de?il bu,lütfen bu ince çizgiyi kavramaya çal???n).Ha bu baz? ba?l?klarda yukar?da yaz?lan sebeptendir,ama gördü?üm kadar?yla ço?unda de?il.Benim anlatmak istedi?imi teşekkür etmeyin olarak anlad???n?z için daha fazla bir ?ey yazma gere?i duymuyorum,a?a??da di?er forumlardan al?nan örnekler benim ne demek istedi?imi zaten anlatm??,aksine bence bu konu açmaya de?er bir ?eydi çünkü forumu eskilerden beri takip eden baz? arkada?lar da bu durumdan rahats?zd?,ben de bu arkada?lar ve kendim ad?na bu ba?l??? açma gere?i gördüm.Size gereksiz gelmi? olabilir,ben gere?ini gördüm ve açt?m.Biber hocama da açmadan önce sordum hocam böyle böyle sak?ncas? olur mu diye,kendisinden de onay?n? alarak açt?m üstelik.

Beni anlayanlar anlad? san?r?m,ben sadece rahats?zl???m? dile getirdim.Kimseye silah zoruyla bunu yazamazs?n sen diyecek halim yok.

Ben son kez yaz?yorum demek istedi?imin bir eme?e kar??l?k teşekkür etmekten ibaret olmad???n?,forumun gelece?i aç?s?ndan endi?elerim için de bunu buraya açt?m.
    Beni anlatan en güzel örnek de ?udur :

2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!
    üye- eyvallah dostum eme?e sayg?!!

Sercan'?n verdi?i linkten de anla??labilir.

Neyse tart??ma gereksiz uzamas?n.Herkese iyi günler.
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member MeteUnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Bu?ra kaptan?n demek istedi?i yanl?? anlamad?ysam okumadan post artt?rmak için yaz?lan "eme?e sayg?" "payla??m için teşekkürler" vs. Yani teşekkür etmek anlam?nda samimi olarak yaz?lanlara de?il zannedersem itiraz?.Konu yanl?? anla??lm?? uzam?? Payla??m için teşekkürler Bu?ra Kaptan yazacakt?m ama o espri yap?lm??.
    Mete Unal
    ?stanbul/1977

Senior Member TK957 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    State College, PA. United States
    Ek?i Sözlük'ten al?nm??t?r:
    forum sitelerinde, mesaj say?s? arts?n diye insanlar?n deli gibi yazd??? cümle. o kadar ki, "ben bu siteye nas?l resim yükleyece?im?" gibi bir sorunun alt?nda cevap olarak görünce insan? "puhahahah" efekti ç?kartman?z? sa?layabilir.

"Payla??m için teşekkürler" ile bir eme?e kar?? teşekkür etmek aras?nda çok ince ama iyi dü?ünülürse farkedilebilecek bir fark oldu?u kan?s?nday?m.

"Payla??m için teşekkürler" tümcesinin, do?ru yerde kullan?ld??? takdirde bir problem yaratmad??? ve kesinlikle yasaklanamayaca??na kat?l?yorum ama burda bu 3 kelime bi cümleyi de?il bir ortam seviyesini belirtiyor nitekim internetteki di?er forumlara bak?ld???nda kastedilen durum anla??labilir.
    ?yi Uçu?lar.
    Efe DO?AN ACCTR24
    Altoona, PA

sanalpilot.com forum kullanim tavsiyeleri
    9. fazla tesekkur etme, fazla sitem de etme (admin)

Hakkaten emek verilmi? topic veya payla??m için, 3-4 ki?i teşekkür etmi?se ben bu arkada?a yürekten teşekkür ediyorum. Forumda illa bir?ey yazmaya gerek yok. Ama denk geldi?im oldu, kimse yazmam??sa ortada bir emek varsa, bunu yazmaktada bir problem yok. ikisi aras?nda böyle bir denge makul bence. ne forum kirlili?i yarat?r, nede emekleri kar??l?ks?z b?rak?r.

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    SELAM

NEDEN HERKES HERSEYE MUHALEFET BIRAKIN INSANLAR NE DERSE DESINLER KARISMAYIN KIMSE KIMSEYE KARISMASIN NEDIR BU BOYLE ONU DEME BUNU DEME

ESEN KALIN

ETIHAD777

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Kal?pla?mak.Böyle bi?ey herhalde insanlar? kal?plara koymayal?m.Takdire ?ayan bir?ey varsa belirtilir bukadar.Yani amma dü?ünceye sayg? duymak gerekir kan?mca .Te?ekkür Bir Nezaket örne?idir.Dileyen Eder.Dilemeyen Etmez.
    Mesut Hakan Elma
    Turk?sh Ground Service
    1987-?stanbul