Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.

"Payla??m için te?ekkürler" sorunsal?

Arkada?lar,son zamanlarda dikkatimi çeken bir konu var.Neredeyse forumumuzda her ba?l?kta türeyen bu yeni furya,payla??m için teşekkürler yaz?lmas?.Sanalpilot bir payla??m forumu de?il ve internetteki payla??m forumlar? ile alakas?z havac?l?k üzerine kurulmu? bir yer,fakat son zamanlarda bu furya türedi ve beni son derece rahats?z etti?ini söylemek istiyorum.Yak?nda "payla??m için teşekkürler repleri unutmayal?m beyler eme?e sayg?" tarz? yaz?lar görmekten korkuyorum aç?kcas?.Bunu yazan arkada?lar?n kötü bir niyetleri olmad???ndan eminim fakat çok fazla olmaya ba?lad?.Ben demiyorum ki fs için yap?lm?? bir eklentiye elinize sa?l?k vs. yazmay?n,sadece bu payla??m forumu format? beni rahats?z ediyor.Eminim bana kat?lanlar vard?r.Lütfen arkada?lar biraz daha dikkat,biraz daha özen.Kimse de beni yanl?? anlamas?n lütfen.Te?ekkürler.
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member Excalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    pardon üstat
    herkes sizin kadar olaylar? ince dü?ünmüyor herhalde
    bi kusur i?ledikse
    ben kendi ad?ma siz ve sizlerden özürü bir borç bilirim.

dikkatimi çektide bu gün 10/11/2006 topic tarihi neden 11/11/2006 diye ç?km?? acaba

TAV PBB
    A. KORHAN YOKUS
    ISTANBUL // 1973

Senior Member
    Yer
    ?zmir, Turkey.
    Hakl? olabilirsin Bu?ra ama ben bildim bileli her payla??mdan sonra bu cümle var daha önce varm?yd? bilmiyorum ama söyledi?ine göre herhalde yokdu. bizde art?k bu yaz?y? bir borç bilir hale geldik yani yanl?? bir?ey yazd?ysak bunu kesinlikle bilmiyorduk kusura bakma, ben ve benim gibileride yanl?? anlama bu yaz?dan sonra yazmay?z.
    Payla??m için sa?ol (son kez sö?lemeden edemiycem )

ERS?N BOZKURT

ERS?N BOZKURT
    28/06/1987
    LTBJ

Senior Member LTBA201 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Selam,aç?kças? bu konuda size kat?lm?yorum Bu?ra bey.Demek istedi?inizi çok iyi anl?yorum,bizim forumumuz tabiki de bahsetti?iniz o forumlar gibi de?il,ama buras? da bence bir payla??m forumu,bu forumda havac?l?k hakk?ndaki bilgilerimizi,dü?üncelerimizi,flight simulator için yapt???m?z tasar?mlar?,seyahatlerimizde çekti?imiz videolar?,resimleri payla?m?yor muyuz?Onun için ben havac?l??a gönül vermi? arkada?lar?m?za zaman zaman ''payla??m için teşekkürler''kal?b?n? da kullanarak emeklerine sayg? duydu?umu belirtmek istiyorum.Bizim forumumuzda zaten rep uygulamas?n?n olmad???n? hepimiz biliyoruz,onun için kimsenin ç?k?pta''LTBA kalk??,repleri görelim beyler''tarz? ?eyler yazaca??n? zannetmiyorum.Forumumuz benim kan?mca zaten çok de?erli insanlarla dolu,baz? ?eyleri idrak edebilecek,belli bir seviyeye gelmi? olan;onun için ne olur b?rakal?m da herkes sayg? ve sevgi çerçevesinde diledi?i gibi teşekkürünü etsin,yorumunu yaps?n.Ele?tirmek tabiki de güzel bir ?ey ama bu ele?tiriniz bence biraz gereksiz olmu?.Ne kadar'' kimse beni yanl?? anlamas?n lütfen''deseniz de,bu ele?tiriniz''lütfen bundan sonra payla??m için teşekkürler kal?b?n? kullanmay?n?z''?eklinde alg?lanacakt?r bence ki buda forum kurallar? çerçevesinde,arkada?lar?m?z?n yorum yazma özgürlü?ünü ister istemez k?s?tlayacakt?r.Sayg?lar.

LTBA201/Bar?? Arcan

Senior Member Arno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Bu?ra'n?n dü?ünceleri bi yerde do?rudur sayg?l?y?m fakat bu tarz bi forum'da olmas? imkans?z bende bazen bu cümleyi kullan?r?m ve gayet normal kulanmaya da devam edicem hiç bir k?s?tlama da söz konusu olamaz.

Bu forumda illegal hiç ürünün payla??m? olmad??? için di?er art niyetleri forumlar? göz önüne alarak bu cümlenin ne kadar normal ve ters bi?ey olmad??? gayet aç?k.

Arno Aksu
    ISTANBUL/1988
    Painter & Scenery Designer
    arno_aksu@yahoo.com
    arnoaksu@windowslive.com

Senior Member
    Yer
    Eski?ehir, Turkey.
    Bu?ra Bey zaten do?al olarak "kimse bu cevab? kullanmas?n" demiyor. Sadece memnun olmad???n? söyleyerek, dü?üncesini ifade ediyor. Tabiki k?s?tlama söz konusu olmamaz. Kullan?m?nda bir sorun olmayaca??na kat?l?yorum. Bu arada biraz daha özen biraz daha dikkat derken yanl?? anla??labilece?ini dü?ünüyorum.
    Kadir Sertata?

Senior Member
    Yer
    Duisburg, Germany.
    Bu sitenin kurallarinin icinde nezaket oldugunu dusunursek ve de Sercan kaptanin verdigi linke bakarsak bunun o kadarda buyutulecek bir konu olmadigi anlasilacaktir.Selamlar

Cihan

Senior Member arcis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa, Turkey.
    Yorumsuz(çe?itli forum örnekleri[:P])

2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!
    üye- eyvallah dostum eme?e sayg?!!

*bülent ersoy hamile kalm??
    üye- payla??m için saol dostum bende bunu ar?yordum!!!

*Milli tak?m?m?z arjantin'e yenildi
    üye- süpersiniz çocuklar, böyle devam edin. Bu ülke sizinle gurur duyuyor

*K?zg?n çocuk annesini öldürdü!!!
    üye- bizimle payla?t???n için teşekkür ederim. Böyle gençlere Türkiye'nin ihtiyac? var

* 9 k?za tecavüz eden sap?k katil aran?yor
    üye- aferim helal olsun adama!

*bilim adam?m?z bir ilke daha imza att?!nobel fizik ödülünü ald?
    üye- yaz?k yaa

*benzine,una ,?ekere,mazota gene zam yap?ld?
    üye-oh ne güzel.ülkenin gidi?at? iyi

*arkada?lar bu program?n crack? laz?m
    üye-banada laz?m.nap?caz

Saygilarimla
    Emrah Özdemir
    19/09/83
    Bursa PMDG 737-800

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Bu?ra Bey öncelikle ortaya att???n bir görü?ün arkas?nda durmal?s?n. "beni kimse yanl?? anlamas?n" gibi bir cümle sarfetmek zorunda de?ilsin. madem ki ortada sana göre bir yanl??l?k var ve de sen do?ru yolu söylüyorsun,bu durumda sende neden yanl?? anla??lma kokusu olsun ki?
    bütün bunlar?n yan?nda insanlar kendilerine yard?m? dokunanlara teşekkür etmek isterler. sorular?na cvp verenlere ve de güzel bir resmi payla?anlara. bu da zaten türk insan?n?n en büyük özelli?i.
    tabi ki sen bu noktada "bu ?ekilde teşekkür etmek tamamen ortadan kalks?n demedim" diyerek kendini savunacaks?n. ancak san?r?m gerçekten istewd?in de bu.
    ben bu tip diyaloglar?n aram?zdaki sevgi ve sayg?y? art?raca??n? dü?ünüyorum.
    kan?mca topic aç?lmaya de?ecek bir konu de?ildi.
    herkese hay?rl? uçuşlar

1982-?stanbul
    gökhan morkan
    We can not \'Ctrl+z\' in life