Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member linsux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oslo, Norway.

Harikulade kokpit

Daha evvel gonderildi mi bilmiyorum, ben throttle quadrant ararken rastladim

http://butik.luftbrandzlung.org/cockpit.htm

Cok basarili!
    Ismail Pazarbasi
    Lufthansa

Approach: "33W, confirm you have 'Hotel.'"
    33W: "Uhhhmm, we're flying into McCarren International. Uhhhmm, we don't have a hotel room yet."

Current Oslo Weather & stats

Senior Member
    Yer
    ?zmir, Turkey.
    Gerçekden çok ba?ar?l? bir çal??ma olmu? toplad??? parçalar?n hepside orjinal parçalar gibi görünüyordu (Helal olsun vallaha)üniformas? bile orjinal

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________

ERS?N BOZKURT
    ERS?N BOZKURT
    28/06/1987
    LTBJ

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Son hali muhte?em olmu?.Adam 4 sene u?ra?m?? helal olsun.Ke?ke hepimizin evinde böyle bir sim olsa.Acaba toplam masraf? ne kadar tuttu merak ettim.
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member TC-BRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    [Wow!] bi simülasyon camias?n? tan?r?m bu kadar kend?n? geliştirmeye cal???p böyle süper i?ler c?karan özendim valla

Senior Member pilot737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey
    Tek kelime ''Helal olsun!!!''
    Mehmet Ali ÖZKISACIK
    AtlasGlobal Airlines - AYT
    04-06-1987

ben bu kadar para gömece?ime 55.000 USD verir koç gibi pilot olur ve reel uçar?m.
    ALPER DARENDEL?
    THY 6975 |||

Senior Member pilot737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">ben bu kadar para gömece?ime 55.000 USD verir koç gibi pilot olur ve reel uçar?m.

<div align="right">Originally posted by alperkaptan*-*06/11/2006*:* 04:28:19</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Aynen kat?l?yorum Alper Kaptan..[8D]
    Mehmet Ali ÖZKISACIK
    AtlasGlobal Airlines - AYT
    04-06-1987

belliki adam çok çok büyük emek ve para harcam??. helal olsun.

kimisi için pilot olmak imkans?zs?zd?r. belki sa?l?k, belki i?in maneviyat? veya aile hayat? kayg?s?. Ve bu derece havac?l??a a??ksa onun için en ideali similatör olur tabi. Bu tip bi?ey haz?r sat?l?yor olsa, ve bütçem el veriyor olsa dü?ünmeden bende al?rd?m aç?kças?..

Bunun d???nda, bilmiyorum varm?d?r ama usb giri?li bir external fmc asl?nda çok güzel olabilir.[8D]

Senior Member linsux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Oslo, Norway.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">ben bu kadar para gömece?ime 55.000 USD verir koç gibi pilot olur ve reel uçar?m.

<div align="right">Originally posted by alperkaptan*-*06/11/2006*:* 05:28:19</div id="right">
    Iste ozaman o zevki evinizde, colugunuzun cocugunuzun yaninda yasayamazsiniz. Sabah is yerindeyken, "aksam olsa da iki ucsam, insem kalksam, bugun de Johannesburg'a mi gitsem" gibi hayaller kuramazsiniz. Eger profilinizdeki yasiniz dogruysa, artik ticari pilot olamazsiniz (32 yas limiti var diye biliyorum). Bir de kendi yaptiginiz birsey oldugunu dusunun; Airbus yapmamis, siz kendi alin terinizle, gozunuzun nuruyla, vaktinizi harcayarak yapmissiniz. O nasil bir zevktir!
    Ismail Pazarbasi
    Lufthansa

Approach: "33W, confirm you have 'Hotel.'"
    33W: "Uhhhmm, we're flying into McCarren International. Uhhhmm, we don't have a hotel room yet."

Current Oslo Weather & stats

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">

Bunun d???nda, bilmiyorum varm?d?r ama usb giri?li bir external fmc asl?nda çok güzel olabilir.[8D]

<div align="right">Originally posted by mehmetali - 07/11/2006 : 14:02:57</div id="right">
    http://www.precisionmanuals.com/html/cdu_h.htm
    hocam PMDG nin FMC hardware'leri var ama fiyat? biraz tuzlu 737NG için olan? 1250$
    Ça?r? Özcan
    ?stanbul,1990