5 sonuçtan 1 ile 5 arası

pmdg 747 fsuipc hatası?

pmdg 747 kurdum siteden indirdiğim 3.7 versiyonlu fsuipc var.uçağı yüklerken fsuipc is too old. at least 3.81 gbi bir şeyler söylüyor.flythy de flight recorder kullandığım için 3.7 üzeride kullanamıyorum.pmdg yi 3.7 de nasıl kullanabilirm çözümü olan varmı acaba

ikinci sorum fsinnle vatsime bağlandıktan bir iki dakika içinde

the host has removed you from the session" deyip beni networkten atıyor :S

Senior Member TC-BRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    sistemin saat ve tarih ayarlari degismis olabilir... ayni problemle karsilasmistim farkettimki zaman ayarlari degismis... düzeltince Fsuipc hatasi almamistim....

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">sistemin saat ve tarih ayarlari degismis olabilir... ayni problemle karsilasmistim farkettimki zaman ayarlari degismis... düzeltince Fsuipc hatasi almamistim....

<div align="right">Originally posted by TC-BRS*-*06/02/2011*:* 05:41:16</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    sistemin saat ve tarih ayarları normal yani bildiğimiz saat ve tarihse tabi.windowsunkinden bahsediyoruz değil mi?

Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR
    FlyTHY recorder güncel olan FsUipc ile uyumlu değil mi ? [ 3,93 ]

IVAO'da (anlamsız teknik bir nedenle) uçamadığım için Squawkbox kurup önce FlyTHY'de biriken uçuşlarımı bitirmek ardından da vakit buldukça Sky Airlines ile iç hatlarda uçmak niyetinde idim online olarak . Uyum sorunu varsa hiç yüklemeyeyim recorder'ı

Sevgiler
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">FlyTHY recorder güncel olan FsUipc ile uyumlu değil mi ? [ 3,93 ]

IVAO'da (anlamsız teknik bir nedenle) uçamadığım için Squawkbox kurup önce FlyTHY'de biriken uçuşlarımı bitirmek ardından da vakit buldukça Sky Airlines ile iç hatlarda uçmak niyetinde idim online olarak . Uyum sorunu varsa hiç yüklemeyeyim recorder'ı

Sevgiler

<div align="right">Originally posted by fatih.koz*-*06/02/2011*:* 09:02:41</div id="right">
    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    flight recorder yanında zaten 3.7 fsuipc var yani güncel olan uysa herhalde güncelini koyarlardı diye düşünüyorum flythy de.

çok nadir olan bir sorun sanırım ki google bile çözümünü net olarak bulamadım