10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member fatih.koz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, TR

13 Temmuz Sal? - ?zmir

Dostlar selamlar,

Ba?l?kta belirtti?im 13 Temmuz Sal? günü , özellikle ö?leden sonra ve ak?am saatlerinde müsait olan ?zmir'li dostlar? ö?renebilir miyim ?

Sabah saat 08:00 gibi SXS9290 seferi ile AYT'den ADB'ye gelece?im , saat 09:15'te Balçova Korutürk Mahallesindeki Almanya Ba?konsoloslu?u'nda vize için görü?mem var . Ne kadar sürecek bilemiyorum ancak tahminimce ö?leden önce orada i?im biter .

Dönü? saatim olan 23:00'a kadar ( SXS9293 seferi ile ADB-AYT ) tüm gün bo? olaca??m .

Biliyorum , hafta içi ve birço?umuz çal???yor olacak ancak müsait olabilecek dostlar ile bir ?ekilde k?sa da olsa görü?mek ho? olabilir .

Sevgiler

---------

Ayr?ca havaliman? ile ba?konsolosluk aras?nda (ve tersinde) ula??m önerileriniz varsa onlar? da seve seve kabul ederim . Ben biraz bak?nd?m internette , belediye otobüsü ile ula??m saat yönünden riskli gibi geldi (görü?meye geç gidemeyiz) ve mecburen taksi üzerinde yo?unla?t?m ( 20 Km mesafe , san?r?m maksimum 30 dakikada var?r?z Balçova'ya indikten sonra )
    B. Fatih KOZ [Antalya / Southwind Airlines / Flight Dispatcher, Instructor]

[ X-Plane 12 / MsFs 2020 / DCS 2.7 ]
    [ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member Umut ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Fatih hocam, yar?ndan itibaren 17 Temmuz'a kadar Ku?adas?'nda olaca??m. Ku?adas?'nda kalaca??m dönem içerisinde ?zmir'e de gidece?im. E?er 13 Temmuz'a denk getirebilirsem mutlaka görü?mek isterim. Telefonla??r?z.

Sevgiler.

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Fatih, ben normalde evden çal???t???m için müsait olabilirim diye dü?ünüyorum. Ama o tarihte münasebetsiz bir mü?teri makinas?n? bozup da gel ?una bak derse i? de?i?ir.

Alman konsoloslu?u vize bölümünün yeri hakk?nda bilgim olmad??? için herhalde en rahat ula??m taksi ile olur diye dü?ünüyorum.
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Senior Member
    Yer
    ?zmir, Turkey.
    hocam eger musait olur isem memnuniyetle gorusuruz. en kotu ofisime beklerim. bu arada alman konsoloslugu termal otelin orada. yeri ve ulas?m? cok kolay. havas muadili belediye otobusune binip ückuyularda indikten sonra en yak?n 169 balcova durag?na balcova yonunde binip son durakta inerseniz sizin için ekonomik ve kolay olur. diger alternatifte taksi
    sevgiler.

?ZM?R / 1980

Fatih hocam selam

Birincisi havaliman?-konsolosluk traansferi benden o konuda s?k?nt? yok sonras?nda da program? birlikte yapar?z zaten san?yorum ?zmir'deki arkada?lar da sizinle görü?mek isteyeceklerdir.

Bizim forumlardaki Antalya bulu?mas?na dönmesin diye detaylar? PM den görü?ürüz :-)

Murat KANDEMİR

Yer
    Istanbul, TR
    Murat Kaptan?m selamlar,

Transfer teklifiniz ve sonras? için teşekkürler ... ?zmir'e tek gelmiyorum , üç ki?i olaca??z . Biri benim müdürüm , di?eri ise dokümantasyon departman?ndan bir arkada??m?z .

Geli? sebebimiz German Sky Airlines ziyareti oldu?undan üçümüze ayn? günde program yapm??lar .

Üç ki?i size sabah sabah yük olmamak ve gecikmemek için biz taksi opsiyonu ile konsoloslu?a geçeriz san?yorum ...

Neyse konuyu di?er forumdan pm ile görü?elim , yoksa buras? da Antalya planlamas? gibi olacak )

Yemekten sonra detaylar? gönderece?im .

Sevgiler

------

Arslan a?abey, sana da pm ya da mail ile dönece?im , özledim vallahi sohbetini . ?n?allah mü?teriler girmez aram?za

Sevgiler

[ AMD Ryzen5 5600X / Nvidia RTX 3060 Ti 8GB / 32GB DDR4 Ram | Asus TUF Gaming FX505DV: AMD Ryzen7 3750 / Nvidia RTX 2060 6GB/ 16GB DDR4 Ram ]

Senior Member mustafa ece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Antalya, Turkey.
    Öhöööö (öksürük efekti Murat Hocam o kadar fazla m?? yaz??t?k forumda hiiiç fark?nda de?ilim
    Saygilar, sevgiler

Mustafa ECE
    Antalya/1980

Hocam selamlar tekrar

Bizim forumlara da PM yazd?m siz bu kadar y?ld?r buralarda hepimizin sorunlar?na canla ba?la ko?arken zahmet olmuyor da biz bunu yap?nca m? olacak.

Merak etmeyin biz üstümüze dü?eni seve seve yapar?z neticede gelen di?er arkada?lar da bizim havayolumuzdan yabanc? da de?il :-)

Görü?mek isteyen arkada?lar da yazarsa sevinirim böylece hepbirlikte biraz sanal havac?l?k sohbeti yapar?z :-)
    Murat KANDEMİR

Mustafa Hocam merak edenler için de linki koydum :-)

http://www.skyvirtualairlines.net/fo...opic.php?t=858

Selamlar...
    Murat KANDEMİR

Yer
    Istanbul, TR
    Konuyu burada fazla uzatmadan Murat Hocamla mutabakata vard?k

Sabah Konsoloslu?a gidi?ten sonras?na gün içindeki gelişmelere göre karar verece?iz , ne olur nerede olur nas?l olur tamamen anl?k gelişecek ancak büyük bir aksilik olmaz ise sabah ?zmir'e var???m?zda Murat Hocam bizi al?p Balçova'ya b?rakacak .

Ö?leden sonras? için sohbete kat?lmak isteyen olursa , gün içinde bizimle telefonla?arak detaylar? alabilir

Bekleriz efendim , ak?am saatlerine kadar ?zmir'deyiz .

Sevgiler