Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Hybrid View

Senior Member
    Yer
    lefko?a, Cyprus.

Ercan International Airport (ECN/LCEN) FSX

Ercan International Airport KKTC (ECN/LCEN)

FSX için:

''Created with 3dsMax from scratch, accurately detailed and realisticly represents the North Cyprus Airport which has undergone major modernisation and upgrading during the recent years. This is a complete scenery with animations, effects, photo-real terrain and night texturing together with ILS and navaids.''

Özellikleri:

-3D ve oldukça detayl? (tamam?yla her?ey var.. O dönemde yap?lan in?iaatlara kadar)
    -Gerçekci ve orant?l? (abart?l? veya ekstra bi?ey yok her?ey 1:1)
    -Yeni yap?lan kule eklendi ayr?ca mavi camlar ye?ilimsi bir hale getirildi..
    -ILS eklendi (tavsiye etmem çünkü gerçekte yok)
    -Tabellalardaki yaz?lar?n tümü okunabilir halde..
    -Park yeri ve yollar gerçekci çizgiler gerçekci..
    -Gerçek photo'lar editlenerek eklendi.
    -Google Earth'den texture dosyalar? al?nd?..
    -Freeware & Shareware (Bedava olmas? çok iyi..)

-Gerçek Resim:

SS'ler için Gökhan Zere'ye teşekkür ediyorum.. San?r?m baz? yerler kötü gözükmü? ama sebebi oyunun low-performance'ta çal??t?r?lmas?d?r yoksa texture'ler high-defination'a uygundur..

Ve indime linki: http://library.avsim.net/sendfile.ph...tp&DLID=118186

Daha önceden fsx için verilmemi?ti galiba ara?t?rd?m ama sadece fs9 için olan?n? buldum e?er verilmi?seydi ?imdiden özürdiliyorum... Foto?raflar?n? çekmi?tim ama silinmi?ler en yak?n zamanda tekrar upload ederim... Gerçek fotoğraflar?n? koydum bilmeyenlere..Yorumlar?n?z? bekliyorum...

-Altay ADADEM?R
    Ekrem Yurdakul - Altay Adademir

Senior Member karacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    istanbul, Turkey.
    2008 Yap?m? bir Türk sceneryden haberimizin olmamas? mümkünmü sizce.

http://www.sanalpilot.com/forum/topi...archTerms=lcen
    Istanbul 1978
    enginkarabacak [at] istanbulva.com
    www.istanbulva.com

Senior Member
    Yer
    lefko?a, Cyprus.
    Yoo, eminim zaten bildi?inizede.. Forumda olmad??? için koydum.. Ayr?ca gid gide zor olmaya ba?lam??t? bulmak böylece daha kolay bulunur..

Senior Member
    Yer
    Sakarya, Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">LTBA 2009'a ta? ç?kartacak bir add-on</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    LTBA 2009 kötü bir add-on mu?
    K?yaslamaya gerek yok.Meydanlar?m?z için yap?lan her çal??ma birbirinden güzel...!
    Sezgin GÜL
    1980/Sakarya

Intel(R) Core(TM) İ7 CPU 950 @ 3.07GHz/Kingston (6GB) @ 1600MHz DDR3/Sapphire HD5830 @ 1024 Mb.(64bit) GDDR5/Samsung 22\'\' LCD Monitör/1TB HD 7200RPM/Windows 7 Ultimate 64 bit

Senior Member
    Yer
    , Netherlands.
    arkadaslar benim haberim yoktu ve ekremus kaptanin actigi topic sayesinde duymus oldum.yani sizin haberiniz vardi diye koymakla kotumu etti.bugun ekremus rumuzlu arkadasin actigi iki uc topigi koydum ve kendisi tamamen iyi niyetle bunlari acmasina ragmen tepki dolu mesajlar almis.nedir bu tepki anlamadim.sonucta burasi herkesin yararlanacagi bi forum deyilmi yoksa yillardir buranin mudavimi olmus insanlarin tekelinde olan bi platformmu.ben bilmiyordum ve bugun ogrendim bu sceneryi yani kotumu oldu yazmasi???
    ibrahim yildiz

Senior Member
    Yer
    Istanbul, .
    Dostlar screenshot çekip yollarsan?z sevinirim.
    ONUR KAYA
    Grafice Design

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Öncelikle hepinize ?yi ak?amlar ve sevgili ?brahim Y?ld?z....

?öyle bir not yazm??s?n?z;

"sonucta burasi herkesin yararlanacagi bi forum deyilmi yoksa yillardir buranin mudavimi olmus insanlarin tekelinde olan bi platformmu"

Tabii ki hay?r,ancak buran?n da herkesin uymas? gereken "GERÇEK" kurallar? var ve hepimiz de bu gerçek kurallara uymal?y?z diye dü?ünüyorum ve bu kurallar da kimsenin TEKEL?NDE asla de?il,hiç olmad? ve olamaz da.....

sevgili Ekrem Yurdakul ve Altay Adademir de?erli katk?lar?yla burada hep oldular ve olacaklar,ancak !!! bazen, baz? yaz?lar maksad? a?arsa buna da tepki göstermek galiba TEKELC?L?K anlay??? de?il,olmas? gereken KURALLARIN i?ledi?i bir S?TE oldu?u gerçe?i içindir.

Kald? ki,bu Simülatör dünyas?na en küçük katk?da bulanan bir ki?inin bile bizden alaca?? sadece büyük bir TE?EKKÜR dür,de?il mi?bizler bu keyfimizi onlar?n emekleriyle sürdürüyoruz daha aç?k olarak ifade edeyim onlar emek harcarken bizler de KEYF?N? ya??yoruz..hepsine buradan milyonlarca teşekkürler.

Burada... Hukuk?,ahlaki,etik ve insani de?er yarg?lar? çok üst seviyede ve bir de.... yak??mayan tek ?ey YASA DI?ILIK...(yanl?? anlamay?n bazen masum baz? küçük ?eyler Yasalarla asla uyu?muyor,onlardan bahsediyorum) i?te buna herkes gibi benim de asla TAHAMMÜLÜM yok...ben kimmiyim? naçizane bir forum uyesi ve bir a?abey...kurallar içinde ya?am?? ve ya?amaya çal??an bir ki?i.....hepimiz gibi,hep olmam?z gerekti?i gibi....

(Bu yaz?m.. haddimi a??yorsa sevgili Adminimiz Murat Koncavar veya yetkisi olanlar taraf?ndan derhal silinebilir,ben.. bu Sitenin sadece bir Üyesi ve HAYRANIYIM..çok ?eyler ö?rendim ve hala ö?reniyorum ve de burada olmaktan da çok mutluyum.)

Baz? küçük notlar?m var isterseniz yazay?m....(bunlar sevgili Ekremus rumuzuyla yaz?lanlardan)

"LTBA 2009'a ta? ç?kartacak bir add-on herkese tavsiye ederim.." (rekabet kurallar?na tabii ki evet ama ta?? nas?l ç?kartacak,bunun bir cevab? olmal? !! de?il mi? veya burada bir yar??ma var ve biz mi atlad?k? )

"Linkleri kald?rd?m arkada?lar reklama girmesin..." (bunu pek anlamad?m ya?? sevgili Bu?ra gerekli uyar?y? yapt?,yanl?? hat?rlam?yorsam)

"ancak benim tahminimce üstümüzde çok durmayacaklar geçip gidecekler yani bir avrupay? etkiledi?i kadar olmayacak ama baz? s?k?nt?lar da ya?anacakt?r.. Yorumlar?n?z? bekliyorum arkada?lar...

Kaynak: Airport Haber" (bunu zaten herkes gibi ilk gününden beri takip ediyoruz,ayr?ca sevgili Fatih Koz (ve baz? arkada?lar?m?z da katk?lar?yla) bizi, ilk andan beri tüm bilgi ve belgelerle ayd?nlat?yor)

?ddial? i?ler yapmak tabii ki güzel ancak bazen de masumane, maksad? a?an i?ler de olabiliyor de?il mi sevgili ?brahim Y?ld?z?

Neyse.....asla ve asla bir karalama,alay,yerme veya benzeri ?eyler de?il bunlar sadece bir a?abey yaz?s?,herkesin ve tabii sevgili Ekrem'in ve Altay'?n ve hepinizin de?erli katk?lar? olmadan bu S?TE zaten ya?amaz ve devam edemez....sadece baz? HASSAS konulara biraz daha dikkat etmemiz gerekir diye dü?ünmem herhalde yanl?? olmayacakt?r.....

Bunun bir... "cevap to cevap" olamayaca??n? da bildirir,hepinizin bu Site ve Havac?l??a yapm?? oldu?unuz katk?lara bir defa daha teşekkür ederim.Ricalar?mla.... yaz?lar?m?z? "Post New Reply" veya "Open New Topic" tu?lar?na basmadan önce birkaç kez dü?ünmemiz gerekti?ini de hat?rlat?r?m.

Bana göre bu konu ve konular, kapanm??t?r.......sadece yaz?lar?m?za biraz daha dikkat diyorum......bilginize.Hatam var ise hepinizden ÖZÜR D?LER?M...affola.

Bu da herkese; "?Y? K? VARSINIZ" ve hep olun,sa?l?kla ve Hay?rl? uçuşlarla....

sevgilerimle

Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul

Senior Member
    Yer
    lefko?a, Cyprus.
    Yorumlar? için herkese teşekkürler bence sorun yaratmaya gerek yok herkesin barda??n dolu taraf?n?da görmesini beklemiyorum ama herkes benim için bu i?in ustas?d?r ve herkese, her türlü yoruma sayg?m vard?r... Kurallara bundan sonra daha dikkat edece?im.. ama ?imdiye kadar hiç bir yorumdan sitem etmedim veya ele?tiri etmedim..tek bir ?ey aç?klamak isterim... bazen öyle yorumlar yap?yor baz? arkada?lar?m?z sadece benim topiclerime de?il.. O yapan ki?i te??ekkür beklerken yapt???na bin pi?man oluyor unutmay?nki ne olursa olsun kar??daki bir emek gösterdi ! ve özellikle GaroMafyan'a de?erli yorumu içn t?kür ederm.. Bu konu burda kapanm??t?r arkada?lar ba?ka cevap gelmese iyi olur diye dü?ünüyorm..
    __________________________________________________ ___________

Screenshot'a gelince onur bey üzgünüm acceleration'? yükleyince lcen silindi ss atam?yorum ama gerçe?iyle çok benziyor... 5/5* yani ama genede yükleyen arkada?lardan ss alabilirsek mutlu olurm...

.

Senior Member
    Yer
    Izmir, Turkey.
    Öncelikle bir ?eye aç?kl?k getirmek laz?m.
    Gerek LTBA2009 ve gerekse LCEN2008 ayn? usta elden (Serdar Nüzhet) ç?kmad?r.
    Herhalde Ekrem veya Altay (hangisi yazd? bilemedi?im için her ikisini de yazd?m) kaptan memleketi olmas? cihetiyle Ercan'? daha çok be?enmi? olabilir.
    Ben de Türkiye meydanlar? içerisinde en çok Adnan Menderes'i be?enirim örne?in.

Sevgili Onur, Serdar hoca paketin içerisine iki adet ekran görüntüsü de eklemi?. ?ndirip bakabilirsin
    Arslan \"scenery koleksiyoncusu\" Türegün
    35,5 // 1966

Senior Member
    Yer
    , Netherlands.
    sevgili garo abicigim..saygisizlik etmissem kusura bakmayin ben sadece oyle anladim diye oyle yazdim.degerli ogutleriniz tabiki benim icni altin degerindedir her kelimesini dikkatle okudugum bi insansiniz.bende tabiki yanlis anlasildiysam ozur dilerim fakat biranda biz zaten bunu biliyorduk benzeri yorumlari gorunce icimden tamam sen biliyorsunda ben bilmiyorum demek geldigi icin birden yazdim.yanlis anlasildiysam tekrar ozur dilerim...
    ibrahim yildiz