5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Senior Member
    Yer
    , Turkey.

THY Sonuçlar?

Kaptan abilerim merhabalar.

Malumunuz thy bir ilan açm??t?. Yine benim açt???m bir konuda tart??m??t?k hatta. Sormak istedi?im bir husus daha var. ?lan yay?ndan kalkal? 4-5 gün oluyor en az. Ancak web sitesinde herhangi bir aç?klama veya geri dönü? olmad?. Ba?vuru yapanlara ne kadar zamanda bir geri dönü?, ön eleme bilgisi vs verilecek? Bileniniz duyan?n?z var m?? Zira merakla bekliyorum.

Sayg?lar..
    Ömer Faruk
    1986/LCEN

Senior Member airboyist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    www.ucuyorum.com ad?nda bir site var,oraya bakman? tavsiye ederim,pilot ilan? ile ilgili bir çok bilgi payla??m? gerçekle?iyor.

Bol ?anslar.

Senior Member
    Yer
    , Turkey.
    Oray? uzun zamand?r biliyordum ama ortam?n? pek sevememi?tim dolay?s?yla üye olmam??t?m.

Orda bu konu ?u an aktif ancak üye olmadan okunam?yor. Üye al?m?n?da durdurmu?lar..
    Ömer Faruk
    1986/LCEN

Dostum toefl belgesi olanlar? bu hafta sonu ça??rm??lar olmayanlar için sonraki bi zaman. Az daha bekle baya bi ba?vuru var
    r@m@z@n/tk87 LTCG

Senior Member
    Yer
    , Turkey.
    <b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Dostum toefl belgesi olanlar? bu hafta sonu ça??rm??lar olmayanlar için sonraki bi zaman. Az daha bekle baya bi ba?vuru var</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
    Evet cumartesi gitmi? bir grup galiba. Haberini ald?m. Korkmad?m desem yalan ama bu haber acayip rahatlatt?. Merakla beklemeye devam..
    Ömer Faruk
    1986/LCEN