Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
27 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Aykut kaptan, bu tür konfigürasyonlar? kurmakta çok deneyim kazand???m için (PPL paras? gitti bu odaya) takt?m ve ?ak diye çal??t?rd?m söylemesi ay?p , birazda k?zg?n?m aletlere çünkü gelirken gümrü?e u?rad?lar ama faturay? ödemeden ç?k?p gelmi? keratalar... i?in do?rusu daha test edicek kadar vaktim olmad? malesef çok yo?unum, ?u an havaalan? lounge ?n da bi bilgisayardan yaz?yorum önümüzdeki hafta döndü?ümde bütün ince ayarlar?n? bitirdikten sonra 2 saatlik bi VFR uçuş gerçekle?tirir deneyimleri yazar?m, lakin uçuş zevkinden vakit kal?rsa, sevgiler...
    Erdinç ERARSLAN
    erdince@gmail.com
    THY482

Senior Member ta1dr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    , Turkey.
    Erdinç bey güle güle kullan?n sizden k?skand?m bende instrument panel ald?m ama gel gelelim reklam seyrediyorum dogru dürüs bi?r ac?klama yok gerci FSX için var ama ben FS9 kullan?yorum saitek sayfas?nda fs9 için öneriler var ama orada gecen program nerede bilmiyorum cd sadece driver kuruluyor ne dersiniz bir öneriniz olabilirmi ?
    Ahmet UÇAN-1969 Istanbul
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    FS9 da configürasyonu hiç denemedim bu hafta akl?mdayd? FS9 da deniyip tecrübeleri yazar?m, bence fs9 da problemsiz çal???cak...
    Erdinç ERARSLAN
    erdince@gmail.com
    THY482

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Erdinçci?im

Öncelikle "Nazar De?mesin"....sonra da "Güle Güle Kullan" bir sonras? da "Dile?in kokpiti kurmay? da Allah sana "Nasib Etsin".

Eeeee...bu kadar Duan?n tutmamas?na imkan yok.Çok güzel ve sa?l?kla keyfini ya?aman? dilerim,bir ricam da,Bu?ra'dan sonra, bir slot da ben kapatmak isterim...irtibat adresini lütfen rica edeyim !!

Zaman bulursam sana u?ramak ve sohbet etmek isterim...(sohbet bahane,kokpit ?ahane) galiba....

Bazen hepinizi (home kokpit sahiplerini) k?skan?yorum,ancak sizlerin keyif ald???n? da görmek ayr? bir mutluluk.Belki emekli olduktan sonra (nerede ...biz de emeklilik yok ki?) mütevazi bir kokpit kurup,sonras?nda da "ben gençken ?öyle uçard?m,böyle inerdim" gibisinden kalan zaman doldurabilirim sanki,tabii sa?l?kla...kimbilir?

sevgilerimle
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul

Senior Member TC-BUG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul, Turkey.
    Garo abicim sana uygunsa beraber kapatal?m slot u beraber gidip
    Buğra Oğuzülgen - Istanbul / 1984
    Spot-TR Photographer | http://www.spot-tr.com | http://www.jetphotos.net//showphotos.php?userid=35086

Senior Member
    Yer
    istanbul, Turkey.
    Bu?rac???m

Tabii ki olur,hep daha da hesapl? olur !! Erdinç sak?n al?nma...Bunu daha sonra yapal?m,yar?n Cannes'a gidiyorum haftaya Cuma ak?am? dönece?im.Erdinç'in de müsait oldu?u bir günde yapar?z,keyifle.

sevgilerimle
    Garo Mafyan - 1951 - ?stanbul

Yer
    , Turkey.
    Erdinç bey saitekde san?r?m üç kag?da geldim web sayfalar?nda destekler yaz?yordu sonra ben adamlara yazd?m olmad?g?n? be? gün bekledim cevap gelmeyince bir de f?rca atam email yazd?m cevap geldi

instrument panel sadece FSX switch ve multi radyo panel patch file ile FS9 destekleri diye sonra sayfalar?na gidip bakd?m oray?da düzeltmi?ler hatta not ? bold yapm??lar ald?g?m yere gittim söyledim adam "sende FSX gec" debi
    biraz konu?duk falan abi ben senin ad?n? numaran? alay?m kullanan arkada?lar var onlardan bilgi al?r dönerim dedi bizde yedik :-)

tekrar güle güle kullan

not:bende homemade multi radyoyu tamamlad?m ve yime homemade mcp ile baglant?l? olarak tek bir USB kablosundan çal??t?r?yorum (VB+FSUIPC olmaz ise olmaz malum)
    Ahmet UÇAN-1969 Istanbul
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Yer
    , Turkey.
    bir kaç resim

Ahmet UÇAN-1969 Istanbul
    NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Garo abim teşekkür ederim, bütün slotlar sizin zira kurdum kural? vakit bulupta ?öyle koca bir ak?am keyfini süremedim, bugün cumartesi ofiste i?leri bitirdim geldim eve d??ar?da kar içeride simülatör , çay?m?da demledim birazdan uçmaya ince ayarlar? yapmaya ba?lar?m de?meyin keyfime cannes tan dönü?te mutlaka bekliyorum bu?ra ile seni...
    Erdinç ERARSLAN
    erdince@gmail.com
    THY482

Senior Member
    Yer
    ?stanbul, Turkey.
    Ahmet hocam, kendi yapt???n paneller eminim çok daha verimli çal???yordur güzelde olmu?lar eline sa?l?k, dedi?im gibi ben bu konfigürasyonu fsx te denedim autopilot engage haric hepsi sorunsuz çal???yor, simulator bu aletleri joystick olarak görmedi?inden sorunu düzeltemiyorum fsu?pc ile ofsetleri nereye yaz?yor bilmiyorum, fs9 ile bugün deneyece?im, sevgiler...
    Erdinç ERARSLAN
    erdince@gmail.com
    THY482