PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duyuru

tk1550
15-03-2009, 00:21
Selamlar

Spotter ve FLYINN müdavimi arkada?lar?m için bir duyuru yapma gere?i hissettim. Malumunuz üzere 16-22 Mart tarihleri aras?nda Dünya Su Forumu ?stanbul'da yap?lacak.

Bu hafta süresince bir çok de?i?ik ve ilginç trafik LTBA'da olacak bilgilerinize. Yar?n KLM Cityhopper F70 geliyor(18:00 Local time tüyo:)) Trafikler genelde bir yada iki gece kal?p sonra dönüyor görünüyorlar programda.Havalar ve i?ler f?rsat verirse güzel bir spotter haftas? olabilir.

Sayg?lar?mla

bluehornet
15-03-2009, 11:28
Volkan bey bilgilendirmeniz için teşekkürler ancak son haftalarda hava fotoğrafç?l?k için pek elveri?li de?il yada güne?li günler i? günlerine denk geliyor. Umar?m izinli günlerimizde hava iyi olur.

Hafta içi foto çekmek istiyordum iyi bir bahane oldu :)

Ek olarak bir soru soray?m cuma günü departure yaparken yan?m?za (12 no) Amerikan'n?n 757-200W'ü geldi. Geli? sebebi nedir ö?renebilirmiyiz?

turkisheagle
15-03-2009, 13:35
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Ek olarak bir soru soray?m cuma günü departure yaparken yan?m?za (12 no) Amerikan'n?n 757-200W'ü geldi. Geli? sebebi nedir ö?renebilirmiyiz?</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Obama ziyareti öncesi,ABD li heyeti ta??d?lar.Heyette TR deki protokol ile ilgili inceleme yapan dan??manlar,ve en çok da güvenlik hususuyla ilgili gizli servisten ve di?er güvenlikten sorumlu ki?ileri ta??d?.Önce ESB ye indiler ordaki incelemeler bitince,IST a geldiler,diye biliyorum.

zeplin
15-03-2009, 14:29
Bu arada inen U.S Air Force C-32 kod isimlidir. :) Ve pek yak?nda Air Force One ve yan?nda bolca C-17 hatta motoru yenilenen C-5M Galaxy inebilir. ?stanbul'daki arkada?lar?n bunlar? bizler için görüntülemesini çok isteriz :) Belki programda olmamas?na ra?men Obama Air Force One'i orada b?rak?p günlük ziyaret için daha küçük bir uçak örne?in bahsetmi? oldu?unuz C-32 ile Adana'ya da gelebilir o tarihlerde gözümüz kula??m?z ?ncirlik olacak :)