PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boyle bir turk sirketi snap fit modeli olabirmi ??

postmaster
28-09-2006, 20:07
http://cgi.ebay.com/1-100-Fly-Service-Turkey-Airbus-A320-200-Model_W0QQitemZ220030627933QQihZ012QQcategoryZ806Q QcmdZViewItem

arkadaslar boyle bisey varmi.....fly air olmali ....fly air service ucan bir sirket diil ..bide freebird ucaklari var biri mavi biri portakal kuyruklu...??

ITER IMPIUS
29-09-2006, 00:58
?lginçmi? hakikaten. Böyle bir ?irket yok ki...

etihad777
29-09-2006, 01:04
selam

nas?l yok ya var tab?k? nas?l yok ben cal?st?m b?lm?yorsan?z www.flyserviceturkey.com nas?l havac?s?n?z ozel ucak ve baz? havayollar?n?n tems?lc?l?g?n? yapan b?r s?rkett?r buras? genelede fly a?r ?le kar?st?r?l?r ama deg?l b?rb?rler? ?le alakalar? yok havac?l?g? b?lm?yorsan?z havac?l?kla alakal? s?rketler? b?lm?yorsan?z yuhh d?yorum bu maket ?se s?rket taraf?ndan yapt?r?l?p muster?lere dag?t?l?yor hatta esk? patronumda modelc? ve 3000 adet model? vard?r dunya s?ralamas?nda ?lk 3 de b?lmeden b?rseyler yazmayal?m lutfen

esen kal?n

etihad777

Sercan YILMAZ
29-09-2006, 01:13
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">yuhh d?yorum bu maket ?se s?rket taraf?ndan yapt?r?l?p muster?lere dag?t?l?yor hatta esk? patronumda modelc? ve 3000 adet model? vard?r dunya s?ralamas?nda ?lk 3 de b?lmeden b?rseyler yazmayal?m lutfen
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

?????

sizin de bilmedi?iniz çok ?ey oluyor ama kimse size yuh demiyor ?lgaz bey, lütfen daha dikkatli olunuz..

ITER IMPIUS
29-09-2006, 01:20
E böyle bir havayolu yok ki! ?irket e?antiyon ya da ba?ka bir amaç için yapt?rm?? olabilir de genelde modeller bir havayoluna aittir de?il mi? ?lk mesajda zaten yaz?l?, "Fly Service uçan bir ?irket de?il" diye belirtmi? zaten PostMaster. Bu durumda garipsenmi? bir model uçakta isminin havayolu gibi yaz?lmas?, hayrola neden celallendiniz bu kadar anlamad?m!

etihad777
29-09-2006, 01:22
selam

ben b?lmed?g?m konu hakk?nda yorum yapmuorum bu arada daha d?kkatl? olunuz ne demek anlayamad?mmmm...?stersen?z me?l atab?l?rs?n?z etihad777@gmail.com

esen kal?n

etihad777

tncsnkl
29-09-2006, 04:03
?imdi eski patronunuzun 3000 modeli varsa dünya s?ralamas?nda ilk üçteyse bu konuyla ilgisi ne pek anlayamad?m.Yuh demi?siniz , "Fly Service" i bilmeyen havac? olam?yor mu? Biz eksik havac?y?z ,siz Fly Service'? bildi?iniz için tam havac?s?n?z o zaman?

MD88
29-09-2006, 09:03
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">selam

nas?l yok ya var tab?k? nas?l yok ben cal?st?m b?lm?yorsan?z www.flyserviceturkey.com nas?l havac?s?n?z ozel ucak ve baz? havayollar?n?n tems?lc?l?g?n? yapan b?r s?rkett?r buras? genelede fly a?r ?le kar?st?r?l?r ama deg?l b?rb?rler? ?le alakalar? yok havac?l?g? b?lm?yorsan?z havac?l?kla alakal? s?rketler? b?lm?yorsan?z yuhh d?yorum bu maket ?se s?rket taraf?ndan yapt?r?l?p muster?lere dag?t?l?yor hatta esk? patronumda modelc? ve 3000 adet model? vard?r dunya s?ralamas?nda ?lk 3 de b?lmeden b?rseyler yazmayal?m lutfen

esen kal?n

etihad777

<div align="right">Originally posted by etihad777*-*29/09/2006*:* 04:04:33</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Bu ne kadar kaba bir mesaj.!!

ergenekon
29-09-2006, 09:17
?smini bile postunun alt?na yazmaktan imitina eden ki?i ;
her?eyi bilen insanlar yok burada bu nedenle mumkunse sen herkein her?eyi bildi?i yerlerde yazmaya devam et mumkunse....
Aman ha ..

ta1dr
29-09-2006, 09:55
etihad777
arkada? gereksiz bir ?ekilde vefri davranm??s?n bence topic i açan arkada? gayet net yazm??
sen en az?ndan yaz?ndan ?u sat?r? yazsan iyi olurdu.
baz? havayollar?n?n tems?lc?l?g?n? yapan b?r s?rkett?r buras? genelede fly a?r ?le kar?st?r?l?r ;)

MD88
29-09-2006, 10:16
Ayrica Topic i acan "Postmaster" arkadasimiz, ( YUH die hitab ettiginiz, Siz nasil havacisiniz dediginiz )

Gercek hayatta bir Pilot ( F/O )...

Bu cok cirkin mesajiniza umud ediyorumki bir ozur mesaji atarsiniz,

postmaster
29-09-2006, 11:01
ben sadece bos vakitlerimde internette gordugum bazi ilginc seyleri sizlerle paylasmak istiyorum...

yasim 35..yaklasik 8 yildir ucuyorum
gordugum modeldede boyle birseyin olmasi garip geldigi icin yazdim..
yoksa onceden dedigim gibi fly air ile flyairservice arasindaki farki bildigim icin bunu haber olarak yaptim...

ustune ustluk ucagin reg.. TC-FLY !!!

yani her acidan bakarsaniz durumda zitlik var...

ucuslarimizda bizden yasca buyuk hava kuv. emekli yuksek rutbeli subaylar ile-(kurmay albaylar gibi..) ucuyoruz
ama bunun yaninda sirkete yeni giren benimle asagi yukari ayni yaslarda olan bir nedenle ordudan ayrilan yuzbasilar(f-16,f-4) ile karsilastigimizda bile kidem olarak yuksek olsakta,yas olarak ayni kalsakta yanlis durumlarinda bile kisilere karsi konusurken saygi kurallari cercevesinin disina cikmayarak konusuyoruz..

havacilikta oldugu kadar normal hayattada onemlidir bu

bu site gercekten internette temiz kalmayi basarmis yegane havacilik sitesi bence...diger 2-3 havacilik sitelerine girin goreceksiniz birbirine hakaretler,kufurlesmeler,forumdan ihrac edilmeler yasaniyor..

bizimkinde boyle olay oldumu gormedim..
o yuzden konuyu buyutmemek en dogrusu bence..

etihad777
29-09-2006, 12:31
selam

postmaster ben?m s?ze yada herhang? b?r?ne art n?yet?m yok sadece ?c?mden gelen? yazd?m sayg? cerceves?n? de bozdugumu sanm?yorum yuh kel?mes? hep?m?z?n gunluk hayatta kullan?d?g?m?z b?r kel?me ama nedense ?nsanlar hemen konuyu buyutmeye baska yerlere tas?maya caba goster?yor neden boyle oluyor anlamad?m sayg?s?zl?k yapt?ysam ozur d?ler?m gal?ba baz? ?nsanlar rahatca ?c?ndek?ler? kustular

esen kal?n

etihad777

MD88
29-09-2006, 12:36
Saygisizlik yaptiginiz ap acik ortada, hala zeytinyagi gibi uste cikmaya calismakla kalmayip simdide sizin mesajinizi protesto edenelere saygsizilik yapiyorsunuz,

<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">havac?l?g? b?lm?yorsan?z havac?l?kla alakal? s?rketler? b?lm?yorsan?z yuhh d?yorum bu maket ?se s?rket taraf?ndan yapt?r?l?p muster?lere dag?t?l?yor hatta esk? patronumda modelc? </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Ben gunluk hayatimda bu sekilde konusmuyorum, etrafimdaki insanlarda konusmuyor,

Biz sizin eski patronunuzuda, onun sirketinide bilmek zorunda degiliz,

Hepsini gectim, "Havaciligi bilmiyorsaniz" dediginiz kisi bir F/O,

Kimse, kimsenin uzerine kusmayada calismiyor, bir ayip ettiniz, protesto edildiniz,