PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatsim

ee_ee
18-09-2006, 17:03
Öncelikle herkese selamlar...

Bütün acemilere yard?m etti?inizden cesaret alarak bir sromda benim olacakt?. 3-4 ayd?r bu forumdaki hocalar?m?n sayesinde offline (IFR) uçuş yapabiliyorum.(Forumu okumak için malum üyelik gerekmiyor) Yava? yava? online geçmek istedim. ?lk i? olarak VATSIM'e uye olmak gerek?yor san?r?m. Ancak birçok kere deneme ra?men ba?ar?l? olamad?m.Gelen cevap a?ag?daki gibi;

We have experienced a problem with your registration.

Our records indicate that you have already have a VATSIM.net ID. We do not allow multiple accounts.

This registration has not been successful. You may use your browser's back button to try registering again

Bana ne g?c??? var anlamad?m gitti. Üyelik var diyor tekrar yapamam d?yor k?saca. Ba?ka e-maille denedim olmad? ayn? cevap. VATSIM uye l?ste alebet?k olarak kontrol ett?m ad?m yok bu nas?l i? bilgisi olan varm?? Sayg?lar ERDIM

hakan737
18-09-2006, 17:29
tam adiniz nedir? muhtemelen ayn? isimde bir ba?ka kay?t var VATSIM'de.
Yada daha önceden bir kay?t yapt?n?z hat?rlam?yor olabilirsiniz.
hangi email ile kay?t olmaya çal???yorsunuz?

email'inizi de?ifre olmas?n? istemiyorsan?z bana özel mesaj gönderin.

MeteUnal
29-09-2006, 15:52
Cookie leriniz aras?ndan Vatsimle ilgili olanlar? tamamen temizleyip yeni kay?t yapmaya çal???n.Belki bir çözüm olabilir.Çünkü sizinle ilgili bu konuda bir kay?t tutlduysa bu cookielerinizdedir büyük ihtimal.