PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FS9 hatas? ve Multiplayer sorunu

TS1967
29-03-2008, 23:29
De?erli Hocalar?m,

Benim 2 tane sorunum var.Bunlardan ilki,

Multiplayerla eskiden FS9'da uçabilirken ?imdi ise uçam?yorum.Herhangi bir eklenti yüklemedim.Bi?eylerde silmedim, FS ayarlar?ylada oynamad?m.Bu sorunum sadece FS için geçerli de?il.Di?er tüm oyunlarda (FS'yi oyun olarak saym?yorum elbette) bu problem var.Hiç birinde Multiplayer çal??m?yor.2 haftad?r u?ra??yorum ama çözemedim bu sorunumu.

?kinci sorunum ise,

FS'de uçarken ne zaman H?rvatistan, S?rbistan, Avusturya, Bosna Hersek dörtlüsünün civar?na gelsem FS donuyor ve kapan?yor.Saraybosna'n?n scenerysini kurmu?tum.Ondan kaynaklanabilir diye kald?rd?m ancak düzelmedi.Di?er eklentilerden (son kurduklar?m) hepsini kald?rd?m manas?z bi ?ekilde olsada belki bi dandiklik olup hata veriyordur diye.Ancak yine sorunum ortadan kalkmad?.Saraybosna d???nda ba?ka bir eklentim yok yeni kurdu?um bu civarda.Sorunu bi türlü çözemiyorum.Yard?mlar?n?z? bekliyorum.

#350;imdiden herkese teşekkür ederim.

K?r?ms?z ve SORUNSUZ uçuşlar :)

volkan113
30-03-2008, 13:49
Saraybosna scenery sini aldiginizda setup.exe dosyasiyla yuklediyseniz ,silerken de fs9/add on scenery dosyasindan siliyorsaniz belki sistem icinde bir iki dosyasi kaliyor olabilir oda sakatlik yaratiyordur.