PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ye?ilköy'e Gelicek Olan Havayollar?

Arno
23-03-2008, 09:04
Arkada?lar selam;

Tav'?n d?? hatlar geliş listesinde daha önce raslamad???m havayollar? var daha evvelden geliyorlarm?yd??Resimlerini çeken var m? aram?zda?

JAPAN AIRLINES

AMERICAN AIRLINES

UNITED AIRLINES

US AIRWAYS

NORTHWEST AIRLINES

derin
23-03-2008, 09:18
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">Arkada?lar selam;

Tav'?n d?? hatlar geliş listesinde daha önce raslamad???m havayollar? var daha evvelden geliyorlarm?yd??Resimlerini çeken var m? aram?zda?

JAPAN AIRLINES

AMERICAN AIRLINES

UNITED AIRLINES

US AIRWAYS

NORTHWEST AIRLINES

<div align="right">Originally posted by Arno*-*23/03/2008*:* 01:04:11</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">
American Airlines su anda THY ile codeshare olduklari icin sanirim uzun zamandir o listede var. Mesela THY 1 IST-JFK ucusu ayni zamanda American 6001 (bunun dogru oldugundan emin degilim) olarak listede gozukuyor. US Airways ve United Airline THYnin Star Alliance'a girisi ile codeshare ucuslari olarak Istanbula geliyorlar. Yani yine THY ucaklari. Northwest ve Japan Airlines'da herhalde ayni sekilde codeshare ucusu.

etihad777
23-03-2008, 10:06
Yukarda yaz?lan havayollar?ndan h?cb?r? ?stanbul a gelm?yor gelmed?de.Heps?de codeshare ucuyor.American airlines ile n?san bas?nda thy n?n anlasmas? b?t?yor der?n zaten yukarda ac?klam?s.Bu havayollar? thy star alliance a g?rse b?le ulkem?zde goremeyeceg?m?z ?irketler.

Arno
23-03-2008, 10:47
Cevaplar için te??ekürler bilmem gerekirdi..

volkan113
26-03-2008, 11:22
Ben bir kez istanbul bruksel ucusu yaparken aprondan gormustum bir JAL 747.Ama surekli geliyorlarmi bilmiyorum.American airlines ile thy ninde ayni saatte kalktigini sanirim rekabet acisindan oyle bisi yaptiklarini biliyorum.

A310
26-03-2008, 11:33
American Airlines Ve THY Codeshare anla?mas? oldu?u için ayn? saatte gibi gözükmektedir halbuki American Airlines yolcular?da New York tan gelirken ve Istanbuldan New York'a giderlerke THY ile uçmu? oluyorlar.Codeshare uçuş oldu?u için ayn? anda American Airlines te boarding vermi? olabiliyor.

enginaktan
26-03-2008, 15:18
AA 6001 JFKIST - TK002 JFKIST
AA 6000 ISTJFK - TK001 ISTJFK

sistemde bu ?ekilde gözüküyor di?er hava yollar?na bakmaya çal???yorum, bulunca yazar?m.THY star alliance program?na Nisan itibariyle geçmesi do?ru ancak anla?ma sistemlerde 30Kas?m 2009 a kadar uzam?? gözüküyor.Hatta ?stanbul JFK/ORD uçuşlar?nda yan? rezervasyon s?n?flar? kullan?lmaya devam edecektir yaz?yor.Bizim kullanmakta oldu?umuz kurallar bu ?ekilde ve kald?ki Haziran Temmuz aylar?na birkaç bilet bile kestip, özetle TK/AA anla?mas?da devam ediyor.