PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video çekmek

Baki
23-12-2007, 00:44
merhaba youtubede izliyorum çok güzel videolar çekiyorlar fs de acaba hangi programla yap?yorlar fsnin kendi üstünde böyle bir program varm??

semihx
23-12-2007, 00:59
e?er freeware bir?ey isterseniz GameCam diye bir program önerebilirim.Ama payware bir ?ey isterseniz Frap ad?ndaki bir program? önerebilirim...

Baki
23-12-2007, 01:32
en çok kullan?lanlar payware mi?

semihx
23-12-2007, 02:56
payware ücretlidir.fraps:37$ ama game cam ücretsizdir.ve genelde ücretsiz olan kullan?l?r.

fatih.koz
23-12-2007, 04:15
Hangisi daha i?levsel ise o kullan?l?r desek daha do?ru olur Semih Kaptan :)

At?yorum GameCam ücretsizdir ancak istedi?iniz türde kay?t yapamazs?n?z ama Fraps ücretlidir ve sizin istedi?iniz türde kayd? yapabilmektedir . Ya da ne bileyim birinde olmayan ayarlar di?erinde vard?r , biri daha az sistem yorar vs. vs.

Velhas?l sadece ücretsiz diye bir program kullan?lmaz , salt tercih edilmez .

Ek olarak bir bilgi daha vereyim , GameCam esasen ücretli bir programd?r (ilk sürümlerini para verip alm?? idik be?endi?imiz için) ancak daha sonra ücretsiz olan ve daha az özelli?e haiz "lite" sürümünü ç?kartt?lar .

Sevgiler

thy8797
26-12-2007, 12:36
Ben genelde FS'de 80-100 aras? bir fps al?yorum ancak fraps'le bu 1-3fps ye dü?üyor.O yüzden kullanam?yorum.Game cam'de de sa? alt kö?edeki önizleme ekran? beni çok rahats?z ediyor.Onu kald?rabiliyor muyuz acaba?