PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : posky a330 ken mitchell panel merge

sercem
22-11-2007, 14:21
Herkese selamlar,

Dün tesadüf eseri gördü?üm Bozo'nun haz?rlam?? oldu?u Posky THY A330'u çektikten sonra, yine avsimde yer alan Ken Mitchell paneli ekledim. Ancak panelde AT tu?u aktif hale gelmiyor ama speed tu?una dokununca AT devreye giriyor bir daha devreden ç?kmamacas?na. Bunu ini?te anlad?m.
Bu panelin A320 için olan?n? ifdg de sorunsuz ve keyifle kullan?yorum.

Acaba hangi dosyalarda problem olabilir yada düzeltmek için ne yapabilirim?

?imdiden teşekkür ederim.

captainmusic
22-11-2007, 17:34
Sercem kaptan ayn? sorunu bende ya?ad?m ve çözüm bulamad?m! Ba?ka POSKY A330 modellerinde bu ya?anmad? bende sadece BOZO'nun modelinde ya?and?... Anlam veremedim aç?kcas?.. E?er bir cevap verilirse bende merakla takip edece?im :D..!!!

Kolay gelsin...

sercem
22-11-2007, 18:48
acikcasi ben diger modelleri denemedim, yani diger modellerinde problem c?karmayacag? akl?ma gelmedi:D

peki ne yapt?n?z? bozonun texture u baska bir base pack indirip denediniz mi?

ve ya hala posky kullanmaya devam ediyor musunuz?[8D]

ashes
22-11-2007, 19:09
Sercem, san?r?m aircraft.cfg dosyas?na bakmakta fayda var.Autopilot yazan ba?l???n alt?nda "autothrottle_available=1 " gibi bir de?er olmas? gerekiyor.Bende de daha önce dedi?in gibi olmu?tu.

captainmusic
23-11-2007, 21:53
Evet kullandim dedigim gibi olmadi ama... "flightcraft" thy tex. kullanmayi daha cok seviyorum bu nedenle daha sonra ustune gitmedim... Ancak sadece bahsettiginiz airbus panelini kullaniyorum ve posky, ifdg, pa vs.... hepsinde memnun kaldim...

sercem
23-11-2007, 23:47
panel gercekten freeware bir urun için süper. Su anda ifdg de falan onnu kullan?yorum.

Alpayc?m bu arada zaten bozo'nun ucag?nda da "autothrottle_available=1 " aynen bu sekilde.

sorun baska san?r?m.