PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FSinn ba?lant? sorunu

Erdem Eskioglu
02-08-2007, 10:50
Herkese Merhabalar.
Ben FsCopilot 1.7 Beta ve Fsinn 1.3 beta kullan?yorum.Windows Vista Kullan?yorum.FS9'da Inn Control Paneli aç?yorum aç?ld?ktan sonra otomatik ba?lanmas? gerekiyor fakat ba?lanam?yor yani FWinn has joined the multiplayer session gibi bir yaz? gelmiyor.Gelmedi?i için de sol tarafta Vatsim gibi serverlar? göremiyorum ve de ba?lanam?yorum.Bu yüzden Menüden Flights>Multiplayer>Connect diyorum ordaki listede FWINN"Erdem" yaz?yor ona ba?lan?yorum bu sefer Vatsim gibi server listesi geliyor Vatsim'e de ba?lanabiliyorum fakat etraf?mdaki uçaklar? göremiyorum.Inn radar'? aç?yorum hepsi görünüyor.TCAS'da görünüyor fakat normal bak?nca mesela spot view'den yan?mda duran uça?? göremiyorum.2 y?ld?r Fsinn kullan?yorum ama ilk defa böyle bir olayla kar??la?t?m.KasperSky Internet Security 6.0.2.621 antivirüs program?n? yükledim ve bu sorun ç?kt?.Kaspersky'? sildim düzeldi.Tekrar yükledim ayarlar?n? yapmaya çal??t?m FS9'a ve FSinn'a izinler verdim,Firewall'da hepsi izinli ama hala olmad?.Sorun Kaspersky'dan kaynaklan?yor herhalde ama nas?l çözece?imi bilemiyorum.Yard?mlar?n?z? bekliyorum.
?yi Günler.

ta1dr
02-08-2007, 11:35
<b id="quote">quote:</b id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote">
Sorun Kaspersky'dan kaynaklan?yor herhalde ama nas?l çözece?imi bilemiyorum.<div align="right">Originally posted by Erdem Eskioglu*-*02/08/2007*:* 12:50:06</div id="right">
</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote">

Kaspersky kald?r sorun çözülür
evet biraz basit gibi ama zaten yaz?n?n içinde cevab? vermi?sin ba?ka virus program? kullan bende bir zamanlar böyle bir virüs program? kullan?yordum sorun oluyordu sildim gitti sorun bitti
?imdi avast kullan?yorum sorun yok

Erdem Eskioglu
02-08-2007, 12:27
Eski bilgisayar?mda avast yüklüydü bir problem yoktu Kaspersky'?n daha iyi oldu?unu duydu?um için kaspersky yükledim i?te ba??ma bunlar geldi belki port aç?larak veya ba?ka bir yolla yap?labilir ama kesin çözüm dedi?iniz gibi kaspersky'? kald?r?p ba?ka bir antivirüs kullanmak.
Te?ekkürler