PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TURKIYEDEKI EN BUYUK KOLLEKSIYONERLERDEN BIRI..

postmaster
25-07-2007, 10:29
1/100 ve 1/50 olceginde hatiri sayilir bir kolleksiyona sahip olsamda,bu is icin ayirabilecegim para yinede limitli ama arkadaslar son gunlerde farkettim ki ebay sitesinden bir Turk arkadas gunde $400-500 harcayip en nadide ucak modellerini ve havacilik objelerini biriktiriyor..kabaca elindeki koleksiyonun degeri $50.000 i gecer aldigi urun ve fiyatlara bakarsak...

ismi ni bilmiyorum ama bana gore aldigi obje listesine bakarsak pahali ve devasa bir havacilik koleksiyonuna sahip;
bilen -taniyan olursa bu koleksiyonu bizimle paylasmasini rica ederim..iste bilgileri

ebay user id : thyb707

ebayde (Advanced Search) i tiklayin
daha sonra sol tarafta "find a member" i tiklayin
bu gelecek ekrana thyb707 yazin
gelen listede 446 li gibi bir rakkam var 3 haneli ona tiklayin
ve bu inanilmaz arkadasin aldigi 840 a yakin urunu gorun...buyuk bir koleksiyoner..

ekranin saginda "view item" tusuna tiklayara bazi aldiklarini ve fiyatlarini gorebilrisiniz...
umarim bize kendini ve koleksiyonunu tanitma firsati olur bizi duyarda..

etihad777
25-07-2007, 12:15
Turk?yedek? deg?l dunyada ?lk 3 k?s?den b?r?s? bahsett?g?n?z k?s? gokhan sar?gol yan? fly serv?ce ?n sah?b? bende 1 sene yan?nda cal?sm?st?m ve bana saolsun baya model verm?st? arada yan?na ugrar yen? modellere bakar sohbet eder?z butun modeller?n?n oldugu muzey? gezmen?z? tavs?ye eder?m tam olarak 1500 model ve dahas?

esen kal?n

?lgaz

postmaster
25-07-2007, 13:07
sagol Ilgaz...

ebayde bu kendi halindeki dev kolleksiyoneri cok merak etmistim dogrusu..

muze floryadaki yerdemi ? ziyaret saatleri hakkinda bilgin varmi ?

102-SoniC
28-07-2007, 13:10
Acilis veya Müzesinin nerede oldugunu bilmiyorum, ama cok merak eden ve görmek istiyenler icin video linkini verebilirim.

Kokpit programindan cekimler(Sagolsun Bozo hocam)
http://www.youtube.com/watch?v=QSyDOkMxz48

50bin dolar bence adamin yatirdigin paranin yaninda 5ytl gibidir, yani yatirdigi para ile bir Ev ve o evin garajinda 2007 model bir araba alabilirsiniz!.