PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : squawkbox3 ba?lant? sorunu

Goktug Bicer
18-07-2007, 10:41
ben vatsim uzerinden turksim de ad?m ad?m online ucustan yararlanarak online ucus yapmaya cal?st?m fakat SquawkBox 3 u fs menu de modules de bulam?yorum sadece fsu?pc var var ne yapamam gerekiyor sildim tekrar yükledim ama nafile yine ayn? sonuc lütfen yard?m edin...

sb3 deki 3 tane yukleme seceneginden sadece ortadakini secebiliyorum digerlerinde bu hatay? al?yorum;

"A valid version of microsoft flight simulator does not appear tobe installed on your machine.To use squawk box you most have microsoft simulator 2002 or microsoft simulator2004"

Acaba ne yapmal?y?m hocam lütfen yard?m edin..

Sayg?lar?mla...

emrah-58
18-07-2007, 11:03
Geçmi? olsun 'FSUIPC' en son versiyonmu ? Ayr?ca 'Squawkbox' sitesinde ,download bölümünden indirirken 'Vatsim' için olan?m? indirdiniz bunlar? bir kontrol edin derim ,kolay gelsin.

Emrah ERSOY.

fatih.koz
18-07-2007, 13:40
SquakBox'un VATSIM için olmayan? yok ki !

Tüm SB3 sürümleri VATSIM için yaz?lm??t?r , hangi linkten indirirseniz indirin de?i?en bir?ey olmaz .

Ya SB3'ü do?ru yükleyemediniz/yüklenemedi ya da sisteminizde ba?ka bir sorun var ( reg bozuklu?u gibi )

Emniyetli uçuşlar

admin
18-07-2007, 15:23
Göktu? bey,
Online uçuş forumuna "online ucus", Flight simulator forumuna "flight simulator 2004" ba?l?kl? topikler aç?yorsunuz. Bu ba?l?klar?n okuyucular için bir anlam? var m? allaha?k?na?
"squawkbox3 ba?lant? sorunu" ve "antalya scenery yükleme sorunu" diye ba?l?k atsan?z da herkes taraf?ndan kolay aran?p, kolay anla??lsa olmaz m??
Lütfen siz de bize yard?m edin ve sorular?n?z? ve konu ba?l?klar?n?z? daha kolay anla??l?r hale getirin.